• delfyn

    s vložkou jsem vozil je axony a chtěl bych teď něco lepšího, ale ne zbytečně drahýho víc jak 2000kč ne

    Anketa: který by jste si koupili?

    2x
    6%
    0 0
    • delfyn  

      tak s kraťasama mi asi nikdo nepomůže:) jako s pláštěma

      0 0
    • delfyn  

      jo vždycky jen na mě:) jen nechci koupit něco co mi bude na nic:)co dám hned do hodně hluboký skříně a už to nebudu chtít vidět:)

      0 0
    • Jane  

      Nyní teprve krátce vozím Louis Gaerne Zone 8 (1430 Kč) – pánský model, tak uvidím, co vydrží – hlavně aby se brzo neprodřely, jinak sedí dobře…:-)

      0 0
    • Floydie  

      Jedine BIEMME, navic kdyz uz jdes pro ten Axon tak to mas na stejnym miste :)

      0 0
    • MlokCZ  

      Všechny kraťasy této kategorie jsou už dobrý, ale základ je aby sedla vložka, střih a nikde netlačil žádný šev. A to je třeba zkoušet a zkoušet.

      0 0
    • rasto  

      hlasoval jsem pro pellsy. jak jsem ale psal v jinem threadu, reflex se Ti zachvili opere. staci tak 6 pracek :-/ priste pujdu opet do pellsu, tentokrat bez reflexu: vyhozene penize.

      0 0
    • Pytlik  

      Ja mam nalini a celkem dobry, ale lidi kolem si nemuzou vynachvalit De Marchi. Tak vyzkousej.

      0 0
    • Glum  

      Rozpomenu se a oznámkuju je jako ve škole: Kalas (4) Nalini (3) De Marchi GT (1) Canony (2) Biemme (2) Sensor (nehodnotím, vydržely mi asi 200 km a pak částečně skončily na asfaltu před Voticemi, uaaa!) a ještě jedny Made in DDR (aus Karlmarxstadt), z roku cca 1987, už s lycrou (ty nehodnotím, určitě bych jim z nostalgie nadržoval…)

      0 0
      • delfyn  

        De Marchi Gt jsem nenašel www.bikecentrum.cz/uvex.php?…

        0 0
        • Glum  

          Kupoval jsem je vloni a předloni (Velointest, mám dvoje), na obou nohavicích mají velký žlutý GT, dole je pak malý De Marchi.

          0 0
      • delfyn  

        ale jinak díky pěkně jsi to oznámkoval

        0 0
        • delfyn  

          byl jsem se mrknout na Kalaše a měli ještě Sportfuly ale ani jedny mě moc neuchvátily ty vložky nevypadaj tak skvěle jak jsem myslel:)na omak mi to přijde jak ta z Axonů a je to taky dost veliký

          0 0
          • Ruprecht  

            Já po různých pokusech skončil u Sportfulu Anakonda, a jsou to zatím nejlepší klahoty co jsem měl, jen ta cena je trochu vyšší :-).

            0 0
            • delfyn  

              koupil jsem si kraťasy Pells, zlákala mě cena a reflex. potisk, jsou pohodlný, dost velký rozdíl oproti Axonům. Ty reflexní potisky nic moc účinnost, takový ty všitý proužky odráží světlo líp. Překvapil mě rozdíl pohodlí na sedle objektivně tak +40% oproti Axonům.Vždycky jsem měl kraťasy s gumou překvapilo mě že bez gumy líp větraj choulostivý partie:) pro mě dost velkej rozdíl

              0 0
              • kubad  

                No dyť jsme to všichni psaly, že budou o dost lepší než ty Axony. Hlavně ať slouží.

                0 0
              • rasto  

                mno vidis, taky jsi zklaman z reflex potisku. a to uz tusis, jak dlouho vydrzej :-) at Ti slouzi ;-)

                0 0
    • raceman  

      zdar, jsou Pell's X-Race Reflex lepší než, Kalas ROAD T-Sport TOP, mají lepší vložku? privitam kazdou radu. dik

      0 0
      • rasto  

        mno, je to asi hodne individualni. asi zde nebude mnoho jezdcu, kteri by meli osahane pellsy i kalase. ja vozil i kalase (nevim jaky model), momentalne pellsy a spokojen jsem byl s obojim. oba modely odolne jako pra.e (proti prodreni). zaver: doporucuji vyzkouset a vzit to, co Ti vic vyhovuje. kvalitativne by meli byt na tom ± stejne.

        0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.