Blackhawk disc - je t dobra cena?

56 nepřečtených
  • Lance

    Myslite,ze nasledujici kolo za 27290,– kč je dobrá cena? pův. je 32990,– Kč www.apache-bike.cz/…004/text.php?…

    0 0
    • raceman  

      nevim za tu cenu by to mohlo mit kliky hollowtech II, treba LX

      0 0
    • maxtor  

      Myslím, že je to hodně. Já bych si raději kolo poskládal, když už do toho chceš tolik investovat.

      0 0
      • Lance  

        a tak kolik by jste za to dali? pockej to kolo je funglac,nejeto, model 05 a stoji v obchode

        0 0
      • kubad  

        Kolo koupíš vždy levněji komplet, než skládání, Ideál je dobrej krámek a upravit komponenty dle požadavku, někde to jde někde ne. Konkrétně tady výrobce hodně šetřil na vidlici , klikách s osou, kazetě, jinak to jde. Cana bude asi odpovídat

        0 0
        • maxtor  

          Nesouhlasím. Když víš co a kde, jsi v poho. Já jsem např. koupil funglovou sadu Dura Ace 2005 za 14 500 jen byla sundaná z kola.

          0 0
          • kubad  

            Jo ale poskládej si tak celé kolo!

            0 0
            • maxtor  

              Obě moje kola jsou poskládané. Znovu opakuji, že když víš co, jak a kde, tak není co řešit. V sezóně je to ale problém, to chápu, když chceš co nejdříve vyjet.

              0 0
              • kubad  

                Souhlasím s tebou tak se nečerti. Pokud máš čas pohoda , pokud chceš rychle jezdit tak musíš koupit celé kolo.

                0 0
                • maxtor  

                  Ježiš, já se vůbec nečertím – naopak, s tebou se dobře povídá. Rád si vyslechnu názory jiných. Mě hned tak někdo nenasere – jsem právník, tak jsem zvyklý:-)

                  0 0
                • vlk  

                  mám také obě svá kola poskládaná.Původní zelený rockmachiny mě tenkrát s tou výbavou jak je no foto LX/xt s hydrou a dukem přišel na 30 tis.Což bylo před 2–3 lety o trochu levnější, než koupené složené(ty tenkrát za 30–40tis).A když jsem teď spočítal toho nového stříbrného fulla tak mě přišel na 36 tis.Jako složeného je prodávali němci s obdobnou výbavou za 50–60 tis(akorát měl kotoučovku i vzadu).

                  0 0
                  • maxtor  

                    Vítej v klubu. Někdo může mít problémy s tím, aby to měl kompatibilní. Já jsem to vyřešil tak, že jsem kupoval celé sady. Až na jeden problém – to tě bude zajímat:-) Koupil jsem ty mechaniky Deore a pak Vidli Manitou – samozřejmě s jinými úchyty. Redukce na manitou z toho druhého standartu jsem nesehnal, tak jsem si tu brzdu nechal vyměnit a čekal jsem na ni 2 měsíce. A celou tu dobu jsem jezdil jen se zadní brzdou, kterou mám navíc přes adaptér!!! Proto jsem si tak zvykl na to brzdit zadkem. Fakt zajímavá zkušenost. A jestlipak si myslíte, soudruzi, jestli jsem to přežil?? No PŘEŽIL, protože mi to politicky myslelo!!!

                    0 0
                    • kubad  

                      Já bych bez přední brzdy nepřežil, a to mě to politicky myslí – možná. Kde byl u té přední brzdy problém? Nedali ti v té sadě omylem dvě zadní, protože na kole ji máš teď stejně bez adaptéru – což je v pořádku.

                      0 0
                      • maxtor  

                        Ono je problém v tom, že když máš úchyt na Manitou na brzdě a jiný typna rámu nebo vidlici, take to jde přes adaptér namontovat na ten druhý typ úchytu (nevím, jak se jmenuje – snad mezinárodní). Opačná cesta ale není – nebo aspoň tehdy nebyla – takže v předu mám po výměně brzdu přímo na úchyt Manitou a v zadu mám adaptér, protože ten rám neměl úchyty na kotouče vůbec. Měl jsem z toho strach, ale chodí to v pohodě, i když to vypadá všelijak.

                        0 0
          • Vrci  

            jenže máš krátký kliky

            0 0
    • Peslezedirou  

      Je to celkem dost, za tu cenu se dá sehnat starší Artur s lepší vidlí a výbavou.

      0 0
    • vlk  

      myslím, že je to dost.

      0 0
      • McBlacky  

        rozumnější varianta

        0 0
      • Lance  

        vsak ale to je model 06 a ten nema tak dobrou vybavu nebo? nehlede na to,ze ma dualy, ktere ja nechcu

        0 0
        • kubad  

          Proč nechceš duály?

          0 0
          • Lance  

            protoze chci radit rapidfirem

            0 0
            • kubad  

              Nechci ti duály nutit,jen mě to zajímá, mám taky rapid,ale občas se svezu na duálech a není to špatný.

              0 0
              • Lance  

                ja nevim proste mi vadi to razeni hrbety prstama – to snad ani neni cesky – nevim chci se furt drzet a prijde mi to divne i kdyz jsem na tom NIKDY nejel

                0 0
                • kubad  

                  Právě – a kvůli něčemu co neznáš hned odsoudit kolo, je nesmysl.Netvrdím že ti duály sednou, ale zkus to a pak posuzuj.Jak tak po sobě čtu příspěvky, tak je to samý překlep a chyba – omlouvám se.

                  0 0
            • Lance  

              tak vidis, a radis dualama a ty jsi je tak odsuzoval Lanci

              0 0
        • Peslezedirou  

          Hele, máš to za nějakejch 23 klacků tak ti do 27 něco zbude. Zkus se s nima domluvit na výměně řazení a brzd pák, není to pro ně takový problém. Vidli můžeš prodat a zbytek peněz k tmu přidat a koupit něco lepšího. Ale i v tomhle stavu je to dobré kolo, teda podle mě.....za tu cenu :)))

          0 0
      • maxtor  

        Tak tohle vypadá mnohem lépe…

        0 0
    • Polka  

      Kazdej ti bude nutit kolo podle svyho stylu. Pokud se ti libi ram a design, tak pak jen uvaz zda je vybava v adekvatni cene. 32 litru je urcite moc – tady je to vo neco lepsi – www.bike-eshop.cz/…hawk-disc-05

      0 0
      • kubad  

        Tak ta cena už začíná být snesitelná

        0 0
        • Lance  

          NO JO ALE JEN V 16,5 PALCU

          0 0
          • kubad  

            Zkus se septat, to může být jen chyba, že tam nejde dát nic jiného. Ale doprodeje jsou většinou hodně levné.

            0 0
          • Polka  

            Jezis hodte si to do googlu a uvidite. Ja kdyz sem kupoval svyho apache, tak jsem dostal dobrou slevu v kamenaku, takze to je taky dobry se ruzne optat.

            0 0
    • Rolei  

      www.trinnity.cz/DetailPage.asp?… za ty peníze to myslím není zas tak špatný…

      0 0
    • Radek CV  

      Nevim, zda cena je moc nebo malo. Ja to kolo koupil loni (za puvodni cenu 32tis), mozna to bylo drazsi nez jina kola, ale mam na tom okolo 4500km a krome drobnych serizeni a vymeny sjetejch desticek naprosto v pohode. I ta tolik zavrhovana vidlice facha porad ok. Vymenil jsem akorat sedlo, ale kazdemu vyhovuje neco jineho.

      0 0
    • Lance  

      a co sou zac kola galaxy???

      0 0
    • brantec  

      no a co treba tohle: pcshop.pells.cz/shop/de­fault.asp?cls=sto­item&stiid=10256 ty brzdy tam budou asi deore hdyry a ne avid SD5:)

      nebo toto: pcshop.pells.cz/shop/de­fault.asp?cls=sto­item&stiid=6253

      0 0
      • brantec  

        ten mongoose sem nasel tady za 26 500,– ale jen vel. 20'' no a jak se tak divam, tak je vsude levnejsi nez v pellsu, staci zagooglovat..

        0 0
    •  

      Zdravíme Ječňáka!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.