• labar

    Poradí někdo ideální trasu na Slapy (mtb), pokud nechci použít tu silnici na Štěchovice? Vede třeba po druhém břehu podél železnice nějaká stezka? (Slapy znamená konkrétně Ždáň) Díky!

    0 0
    • blue  

      zalezi na tom, jak hodne to chces natahnout… zacit muzes na zbraslavi, z jarova nahoru do ohrobce, pak po cerveny k davli, kousek zahoranskym udolim, na zampach, kamenny privoz a z nej na rabyni… nemam u sebe ted mapu, ale da se tam toho vymyslet vic, staci do ty mapy mrknout

      nebo muzes z davle do pikovic, prehoupnout se pres hradistko do stechovic a vzit to svatojanskejma proudama do trebenic

      0 0
      • labar  

        Jo, to jsem zapomněl napsat…Jde mi o to dostat se tam co nejrychlejc, ale zase tý hlavní silnici bych se rád vyhnul. Přijde mi trochu o hubu. Nebo se mýlim?

        0 0
        • McBlacky  

          tak nejrychlejc fakt jen po Štěchovický. Nebezpečný to až zas tak není, někteří experti z BF si to dávaj tak 6krát tejdně…

          0 0
        • blue  

          jel jsem kousek minulou stredu a i kdyz se zdalo, ze spousta ridicu jezdi ohleduplnejs, tak dvakrat prijemne sem se tam necejtil, zvlast kdyz nas tam trochu zprasil motorkar

          0 0
          • wroum  

            ted sem si na to vzpomel. videl sem te tam ve stredu este s dalsima 2 lidma ve Stechovicich. Ja se jel autem vykoupat na Zdan.

            0 0
    • blue  

      pripadne se da ze zbraslavi po druhym brehu pres cukrak a trnovou po modry na mechenice, kousek do davle dorazit po silnici a z davle tou predchozi variantou

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.