• Martula

    Jedete někdo? :o)

    Anketa: Jedete bajka bo silnici?

    15x
    65%
    6x
    26%
    0x
    0%
    0 0
    • vasil  

      není možnost b+s

      0 0
    • mm  

      ve ctvrtek si chci projet mtb trat

      0 0
      • foxhound  

        Tak já se na to ve čtvrtek chystám taky, odkud vyrážíš? jo ale jedu krátkou ;)

        0 0
        • mm  

          rano vlakem do roznova, tam si necham veci, a dal se uvidi :)

          0 0
          • foxhound  

            tak domluvíme se něják? já bych jel asi z Frenštátu a dál už po trase… a pak zpátky do Frenštátu

            0 0
            • mm  

              jo zapomnel sem napsat, ze chci jet dlouhou a ta se nejak miji s kratkou. to sem nevedel. az ted sem se podival na beskydbike stranky

              0 0
              • foxhound  

                tak to tě teda lituju :) dlouhou bych nejel i kdybych dostal startovné zadarmo :) jsem z NJ, takže ty kopce celkem znám :)

                0 0
                • Daník  

                  Já si krátkou projížděl v sobotu. Cestou ze skaličky směr Bečvy jsem někam sjel a vyjel na Bečvách, tak jsem to zabalil. Nejlepší byl na Pustevnách pod lanovkou příkop do kterého pokládají potrubí pro vodu na sněžná děla. Má to tak š1,5m a hloubku taky, takže nezbývá než slézti na dno a kolo přehodit. Snad to nějak pořeší.

                  0 0
    • mm  

      mohl bych se jeste vas, zkusenejsich zeptat, jaka cast trati je celorocne znacena? diky

      0 0
    • JancA  

      to teda drzim palce, podivej se na cas viteze:(

      0 0
    • marapara  

      Jsem to jel tuším před třemi roky a byl jsem vyklepaný jak ratlík :). Beskydy jsou hodně kamenité a náročné. Teda MTB verze maratonu.

      0 0
    • marapara  

      Ještě jsem si předtím projel trať, naštěstí. Pamatuju, že to bylo dost mizerně značené, ale snad se zlepšili. Díky tomu, že dost lidí zakufrovalo, jsem dojel 27.

      0 0
    • fuckier  

      Hmmmm, tak dival jsem se na propozice a reknu vam ze do toho raci nejdu :D ale mozna se prijedu podivat. Tak at vam to vyjde!! :)

      0 0
    • Marika88  

      celkem o tom uvazuju. O dlouhe…Ale pry je to dost drsne, horsi nez Drasal, tak nevim, nevim…

      0 0
      • Martinkaa  

        Hodne se chodi. Vypecena je taky sjezdovka na Radhosti. Ale jestlis zmakla Drasala, tak smele do toho ;-)

        0 0
      • Daf  

        Beskyd tour je opravdu hodne tezkej. Je to „jen“ 90km, ale jel jsem to dyl nez 120km Sudety. Podivej se na cas viteze a musi ti byt jasny ze trat bohuzel neni moc jezdiva a dost se tlaci :(

        0 0
      • mira  

        Včera jsem projel první část dlohé, kolem Javorníku. Oproti loňsku je tam pár změn, ale náročné je to stejně. Těžké výjezdy a ve sjezdech ještě více šutrů jak normálně po přívalových deštích. Bude to mazec

        0 0
    • mm  

      jak tady pisete o te myticke obtiznosti, to ste nikdy nejeli dokopce? ;-) vdyt ta trasa se tem nejhezcim (nejprudsim) usekum vyhyba

      0 0
      • Marry  

        jo kdyby se tlacilo jen dokopce.....ale myslim ze jsem obcas snasel kolo z kopce…a co je nejhorsi…tlacil sem i po rovine. A to ja na kole uz trochu umim.

        0 0
    • kovar  

      nejedu, loňský MTB mě těžce nenadchl – trať, občerstvovačky, organizace, parkování, takže raději adieu.

      0 0
      • tutite  

        pokud nebude chcát, tak se rád projedu. Trať je slušná, občerstvení beru hlavně sebou, parkování bude na velkém parkovišti u hotelu Ráztoka, organizačně to snad klapne. Ze 7 dosavadních ročníků to bude můj 6.start. A je to v Beskydech, kde se toho zase tak moc nepořádá /snad vůbec nic když nepočítám vyjížďku Drtič/. Je to hodně náročná trať, myslím, že jednodušší by bylo říct že na to nemám než se vymlouvat na všechno možné..

        0 0
        • Extremist  

          A co treba Galaxy Petysa Tour, to podle tebe neni zavod?

          0 0
          • tutite  

            To extremist. Rád bych toho objel více, bohužel, nemám ale čas. A tak zůstávám u Buřinky, BT, Valašské 50. K tomu víkendové soustředění na zahájení a ukončení sezóny, týden v Dolomitech a basta. Práce, rodina, práce, přesčasy /kolem 80 h měsíčně/.

            0 0
        • RomanH  

          Nemohu posoudit, Beskydy jsem nikdy nejel. Ale mam kamarada s kamoskou, ktery objizdi vetsinu maratonu u nas vcetne Sudet a Drasala a Drtice. Loni jeli poprve Beskydy a hodne na ne nadavali. Neslo ani tak o narocnost, jako o neodpovidajici poradatelske zajisteni (v porovnani s ostatnimi maratony). Clovek si rozmysli, za co ma priste vyhodit penize.

          0 0
    • Marika88  

      Nevite nekdo, do kolika hodin se pocita cas?

      0 0
      • Martinkaa  

        Tezko rict, nikde to nepisou… Toz babo rad :-)

        0 0
        • Corbett  

          Vykašli se na to, nech si poradit. Také jsem se takto spálil po svém prvním Drásalovi. Myslel jsem si, že když ujedu Drásala, Beskyd mě nemůže ničím překvapit a překvapil, úplně vším – od trati po organizaci. Loni jsem ho sice dal ještě jednou, protože jsem si myslel, že po změně trati se polepší ve všem a nepolepšili. Fakt si nech poradit.

          0 0
          • Martinkaa  

            Ja jsem jela Beskyda loni poprve a libilo se mi to. Bylo to drsne, ale takove jsou Beskydy, s tim se musi pocitat :-). Je pravda, ze tech „organizatorskych much“ bylo nezvykle hodne, ale co… Na lonsky rok vzpominam v dobrem :-) Letos jedu zas :-)

            0 0
            • Bulda  

              ja nevim, sem sice po trati nadaval na ty pesi stojky, ale nezabloudil a ted uz to vidim jinak, holt specifikum zavodu, porad lepsi, nez ta placka v Hardci .....jeduuuu, teeeesim :)))

              0 0
              • miťo  

                Nazdar, tak to se uvidime na startu a to bude asi tak vse. Mam dojem, ze jsi mi to v Úpici nandal :)

                0 0
      • rock  

        Podle loňské výsledkové listiny měli poslední klasifikovaní v cíli víc než 11 hodin, tak tam asi nějaký napjatý limit nebude …

        0 0
    • tomek  

      Jel někdo včerejší silnici?

      0 0
      • vasil  

        jo

        0 0
        • Martula  

          Já Tě tam neviděla…ale asi jsme se míjeli:) podávala jsem bidony…

          0 0
          • tomek  

            A já tě viděl těsně pod Pustevnama…

            0 0
          • vasil  

            jsem měl keimla :-) a hnal jsem to takticky zezadu

            0 0
          • Zerocool  

            Uvažuji o krátké, tedy 2× na Pustevny. Nikdy jsem to nejel. Na jakém povrchu jsou ty stoupání?? – lesní cesty, šotolina, asfalt…???? Díky

            0 0
            • Daf  

              Premyslis s jakou podrazkou si vzit boty? :)))

              0 0
            • foxhound  

              Poprvé se jede po asfaltu, skoro až na horu, pak je tam taková vrstevnice, chvíli kamení, pak hlína. A druhý výjezd je z marťiňáku taky po asfaltu a ke konci po lesní pěšině…

              0 0
      • Bobo  

        Jel jsem dlouhou.

        0 0
    • Vymi  

      ted v sobotu 15. cervence jsme se jeli projet na Pustevnach… docela sucho a je fakt ze byl usek kde sjizdeji se drevem a tam to bylo trochu jak rokle… jinak docela narocne a casove jsme meli co delat… takze ted celej tyden budu premyslet jestli jet nebo ne… a jestli malou nebo kratkou…

      0 0
    • Darkson  

      to vypadá konečně na pořádnej terén a kopce. tak nízká prům. rychlost elity se moc nevidí. na příští rok si píšu do deníčku:)

      0 0
      • Daf  

        Ono kdyz jdes vedle kola tak ty kilaky moc nenaskakujou :)

        0 0
        • kovar  

          ano, loňský MTB BT někde hodně připomínal běh s kolem, cyklokros se toto počínání myslím jmenuje

          0 0
        • Darkson  

          tak to má být. normálně tlačí jen moje část startovního pole, tady tlačí všichni:)

          0 0
      • McBlacky  

        jj taky o něm uvažuju bohužel letos zase ne, ale napřesrok je to jasný… výzvám se musí čelit

        0 0
    • Martula  

      Tak co B-F, dáme tam někde sraz po závodě? Pokud to ve zdraví přežijem,,,tu dlouhou, ale i tu krátkou.. hodně štěstí.ale myslím, že si zítra budem koukat na zadečky a na dno svých sil:) tak biku zdar :)

      0 0
      • Eva  

        Proc zitra,kdyz se jede az v Ne? :-)))

        0 0
        • Martula  

          Já už mám sobotu :o) pardón :o)

          0 0
          • Eva  

            To jsou ti studenti,my pracujici lid bohuzel neprehledneme ktery je den :-).Bleda zavist ze mne hovori a vzpominky na studenstka leta :-))).

            0 0
            • Bulda  

              ja mel sobotu vcera …ehm, totiz sluzebku …ale vyslo to nsatejno …180km na silnicce, koupani na hracholuskach ..... :)))

              0 0
      • Bulda  

        v cili, preci ......radsi na zada, ale at je jich co nejvic

        0 0
    • arcco  

      jenom 170!!! startujících na dlouhé ???.Tenhle závod má opravdu rok od roku čím dál tim míň startujících www.sportis.cz/csv.php?…

      0 0
    • Zerocool  

      Tak co?? Jak se Vám jelo, já jsem urval řetěz zhruba na 37 km krátké trati, takže zklamání…

      0 0
    • Pekáček  

      Tak jak se vám jelo? Povídejte, přehánějte :o)

      0 0
      • Wilier  

        Tomu počtu startujících bych se ani nedivil, organizace podle mě byla jako každej rok špatná, už jenom startovný 500kč na krátké bajkové trati mi přijde přehnaný, když člověk nedosane v cíli ani nějáký nealko a na lístky se dává jenom pivo a je toho víc, trať je super ale organizátoři špatní

        0 0
        • Pospa  

          Loni jsem se zakř, že tento závod nepojedu a jak jsem viděl ten počet startujících tak nás bylo více. Taky by mě zajímalo zkušenosti z tohoto ročníku, protože minule po straně organizace opravdu nic moc. Dojel jsem minule 149 z asi 300 jezdců a když jsem dojel bylo po polovině tomboly a když dojeli kluci na 179,180 místě tak už vyfukovali oblouky a bylo úplně po tombole. Navíc 1 vapka, opravdu nic moc tak nevím zlepšili se nebo ne ?

          0 0
      • tutite  

        Hyc jako prase, roztržená bezdušovka, takže pomalu a s bublinou sem dorazil na Pindulu, kde sem vysomroval slušný plášť a pak už mohl jakž takž doject. Pomalou jízdou od cca 14. km až po Pindulu sem nabral cca 10 min., dalších 20–25 min. při dvojím vyspravování a jedné výměně pláště. Postřehy: 1/ 3000 m převýšení na 80 km, není co dodat. 2/ rozmanitost – na začátek rozjetí po asfaltu, a pak střídavě technické/sjez­dové/vyhlídko­vé singletracky, brutální sjezdy, technické výjezdy, výšlapy.. 3/ mně banán, pomeranč, hrozinky, polívka, koláč a ionťák na občerstveních stačí. 4/ značení trati slušné, na rozcestích stála většinou nějáká ženská, snad zabloudilo méně lidí 5/ zázemí – z bláta do louže. Parkoviště u Ráztoky sice velké, žádná tlačenice, ale lístek platil na parking snad o 2 km níže, takže nanic. 6/ hotel Ráztoka – hrůza a děs, pár sprch, navíc za 30 kaček když už pětikilo v tahu, no.. 7/ dojedu dlouhou, myslím že slušně /ani ne před 16. h/, a už se vše balí. 8/ Organizátorům začíná chybět nadšení pro dobrou věc, nejvíce jsem si užil první 4 ročníky na Orbitě, kdy sme v sobotu poseděli, pokecali, rychle obslouženi, gáblík, pěkné stánky, hudba, bazének. Škoda, terénem je BT asi na území ČR nejnáročnější, ale pomalu vyčichá, ne nevinou organizátorů. Až se zbavím porodních /pozávodních/ bolestí, tak se budu těšit na další /snad organizačně lepší/ ročník.

        0 0
      • Pekáček  

        Už ráno bylo vedro a bylo ještě hůř. Tolik potu jsem ze sebe snad nikdy nedostal a tolik tekutin nevypil (kejml došel na 38.km), pot mi vytrvale kropil kolo a obličej (já se prostě strašně potím na hlavě). Nu k trati. Defekty – hodně sjezdů bylo kamenitých a tak se defektilo o 106. Jelikož jedu z kopce pomalu, přežil jsem to bez úhony, ale nešťastníků jsem viděl snad dvacet včetně Horáka. Občerstvovačky byly dobře zásobené, ale chtělo by to aspoň jednu navíc. V tom vedru pili všici jako duhy a já se na cca 60km uvařil do bolebřichu co mě nepustil do konce závodu, pomalu jsem začal „couvat“, předjela mě i Martinkaa. Nějací dědové polívali kyblíkem, tož jsem řekl prosím jen nohy a oni mě svlažili od pasu dolů, což bylo příjemné, méně však vlk co se z toho pak vyklubal. Posledních 10km jsem jel prosichr vestoje. Pořadatelé mohli zajistit sprchy jako na jiných maratonech a udělat pořádný vyhlášení. To že nevyhlásili kategorii ženy hobby jsem zmínil níže. Pěkný, těžký závod co doplácí na organizaci.

        0 0
      • miťo  

        Jak se mi jelo? No, tempo jsem zvolil vlaznejsi, jakoby na dojeti, tusil jsem, ze to bude spis souboj s vedrem. A taky ze byl. Tepy jako blazen a to jsem si moc nedaval. Bylo malo obcerstvovacek, na to, jak se ten zavod jede pomalu a jaky bylo vedro. V druhe polovine trati jsem dekoval prozretelnosti, ze jsem to po stratu nenapalil. Zacalo mi byt divne z toho vedra + narocne trati. Dloooouhe vyjezdy, sjezdy kde si clovek neodpocine a roviny, co se nedaji jezdit svizne(napr.ko­renovky). Horakovi jsem daval dusi, tusim nekde asi na 30km a jak jsem ji pracne vyndal z podsedlovky tak Martin rika, at ji tam zas zandam, ze ma galuskove ventilky. No nic, snaha byla, ale predjela me pri tom Bara Radova a Severka >:o( Tak jsem slapal dal, holky predjel o ony me zas daly kdyz jsem se posilnoval a dolejval kejmla na bufetu. Severku jsem pak predjel na stoupani na Radhost. Vyjel to nekdo cely? Ja slezl v te prvni strme casi, pak naskocil a dojel to az nahoru. Na slunicku, fuj hnus. V posl. sjezdu jsem dal dusi jednomu nestastnikovi. V cili mi pak dekoval, ale zanedlouho po oprave pry znovu klovnul. No, jeste musim zminit cilovy spurt, ktary me vynesl pred Baru Radovou, kterou jsem porad videl pred sebou :) Smekam prede vsemi, co dokoncili tento pekelny zavod.

        0 0
    • zirecek  

      Martulo, jaktože jsi vedena ve výsledcích jako DNF, co se stalo?

      0 0
    • zirecek  

      Kukám, že Martinkaa vyhrála ženy neeliťačky, :-).

      0 0
      • Pekáček  

        jo, ale tuhle kategorii NEVYHLAŠOVALI! Martinkaa se snaží v tom vedru, vyjede slušný výsledek a kdenic tunic, prostě že se v kategorii do 30ti let vyhlašujou jen eliťačky. To je podle mě dost skandál.

        0 0
        • kámen úrazu1  

          to teda. Asi bych se neudržela a něco peprnýho jim řekla. Nebo se jich zeptala, jak to bude příští rok, jaká kategorie to schytá příští rok, jestli muži do 30 nebo eliťačky? :-( Co tu o roganizaci čtu, vím, že Beskyd Tour někdy pojedu jen v případě, že se organizátoři polepší.

          0 0
        • kámen úrazu1  

          A k Martincee : Martinko, gratuluju Ti! Zvládnout tak těžkou trať je samo o sobě důvod k gratulaci, natož zajet to první. Perfektní výkon!

          0 0
        • grafik  

          :(

          0 0
        • zirecek  

          Hm, nevím, co se týče organizace BT, už toho bylo hodně popsáno, vytknuto. Některé neduhy se opakují. Už zbývá asi jet prostě na jiný závod… .

          0 0
        • Meesha  

          k cemu ta kategorie teda je? :-) to by mohla bejt treba taky kategorie Brnaci na modrejch HT…

          0 0
    • Martinkaa  

      Tak moje postrehy z Beskyda: Rano mi bylo u auta zima. Bylo to asi naposled ten den :-). Pak bylo vedro jak prase. Tak tezky zavod jsem snad jeste nejela. S jednim bidonem to nebyla zadna sranda :-P Jinak trasa byla vypecena, takove mam rada. Nejvic se mi libil singltrail do Morkova, i kdyz vlastne vsechny sjezdiky byly vypecene :-). Vyjezdy byly v tom vedru obzvlaste narocne. Jinak co se tyce organizace, tak teda nic moc. Clovek by rekl, ze se po lonskem roce zlepsi, ale moc tomu nedali. I kdyz velky pokrok udelali ve znaceni trati. Vloni mi to prislo dostacujici, ale letos to bylo jeste lepsi :-). Jinak docela me zklamalo zazemi zavodu – kdyz jsem chtela jit v hotelu na zachod, divali se na me jako na UFO a pak rekli, ze jedine za pet kacek. O sprchach taky nevim, jestli vubec nejake byly. Kdyz uz je startovne tak vysoke, mohl by poradatel zajistit aspon to, aby nas tam pousteli zadara. Dalsi minusy – dojela jsem 65. asi po sedmi hodinach a uz to tam zacinali pomalu balit a akorat zacali vyhlasovat. Vyhlasili bez ladu a skladu zbytek kategorii z kratke a dlouhou. Pulka lidi tam ani nebyla. Asi byli na jidle nebo se nekde umyvali… Mozna by pomohlo, kdyby dlouha trat startovala v osm a udelalo se vyhlasovani najednou tak aby to melo nejaky rad. A nebo, aby se jelo v sobotu, aby s tama lidi nespechali kvuli praci. Prekvapenim pro me bylo, ze jsem vyhrala kategorii zeny hobby. Necekala jsem to, protoze jsem myslela, ze zeny maji jednotnou kategorii. Nasledovalo vsak rychle zklamani, protoze jsem se od poradatelu dozvedela, ze vyhlasujou na dlouhe trati jen kategorii zeny elite. Cloveka to zamrzi. O to vic, kdyz chlapy vyhlasi vsechny, stejne jako chlapy i zenske na kratke trati. Abych si jen nestezovala, tak musim pochvalit spagety, byly vyborne :-). Dalsi zklamani ale prislo, kdyz jsem to chtela necim zapit. Na listky davali jen pivo. Tak jsme listky rozdali a sli jsme si koupit kofolu… Kdyz to shrnu, tak krasny zavod, ale zaslouzil by si lepsi pohodove zazemi pro zavodniky vzhledem k cene startovneho. Tak trosku to na me zapusobilo jak fofrakce – zaplatit, co nejrychleji odjet zavod a zmizet. Lonske pripominky zavodniku moc nezabraly, tak snad poradatele nakopne letosni nizka ucast.

      0 0
      • grafik  

        z fotky jde poznat ze ti chutnalo :o) Stejne je zajimave, ze na vsch maratonech co sem kdy jel bylo vzdycky nejlepsi jidlo :o)

        0 0
      • petryk  

        Jsou to zloduši! Ale v každém případě gratuluju, jsem nakonec celkem rád, že jsem nejel:) bych v tom horku zemřel

        0 0
    • Marika88  

      Tak já taky přispěju. Původně jsem se přes internet přihlásila na krátkou trať. Když jsem se šla prezentovat, tak jsem prý na dlouhé. Nakonec jsem si řekla, že teda tu dlouhou zkusím, jede to i Martula, je sucho, atd. Tak jsem teda jela svým tempem, potkala jsem Martulu a asi první třetinu trati jsme jely spolu. Trať se mi docela líbila, přestože byla opravdu hodně náročná. Často se tlačilo, dokonce občas i při sjezdech. Měla jsem pár nepříjemných pádů, při jednom jsem spadla na záda a vyrazila si dech, ale naštěstí jsem to rozdýchala.
      Značení bylo solidní, stejnětak občerstvovačky. Špagety v cíli výborné, ale to pivo mě zklamalo (vždyť je mi 17:)
      Nelíbila se mi organizace závodu, že se vyhlašovalo moc brzo, nějaké mytí kol a lidí, co bývá jinde běžné tady vůbec nefungovalo. Atmosféra v podstatě žádná, doprovodný program nebyl, celkově ne moc dobrý dojem.
      Dojela jsem sice mezi posledníma, ale i tak jsem spokojená, že jsem to dokončila.

      0 0
      • Marika88  

        Ještě jsem zapomněla, že ve vesnicích, kudy se projíždělo vždycky stály nějaké děti nebo i důchodci a nalévali závodníkům vodu nebo šťávu. Nikoho jsem neodmítla, i když to bylo kousek za občerstvovačkou, protože jsem jim přece nemohla pokazit radost. Takoví dva malí kluci mě polévali vodou, což se jim evidentně velice líbilo a mi to taky bodlo. Nejlepší byl ale nějaký děda, co mi dával ve sklenici burčák. Vypila jsem, přestože už byl hodně „alkoholický“. On se ale nedal odbýt a nalil další. Už to bylo na mě moc, ale ze slušnosti…Když chtěl nalít potřetí, tak jsem radši velice rychle poděkovala a řekla, že za mnou jsou ještě další :)

        0 0
        • Martinkaa  

          A ty pady byly pred a nebo az po? :-))) Kdybych si neco takoveho dala, tak padam z kola k zemi :-). I tak jsem mela misty pocit, ze slapu v bezvedomi :-)

          0 0
          • Marika88  

            pořád. Žádné zvýšení četnosti po burčáku jsem nezaznamenala :)

            0 0
            • zirecek  

              S takovou slušností to je problém. Na Dubničáku nalívali pivo, na Mlýnici Ferneta, na to pozor, :-).

              0 0
    • VA3  

      Dobrá, přidám pár postřehů z pohledu „zdochliny s kyslíkovým dlhom“: Vedro bylo strašlivý, hnedka zezačátku jsem si odýchal průdušky (nebo celý plíce?) tak, že jsem se pak nebyl schopen nadechnout víc, než do asi třetiny kapacity. Od toho se odvíjel celý další průběh akce, prostě jsem to nemohl udýchat a celou dobu se poměrně trápil. Trať byla pěkná, jak už to Beskydech bývá. Značení mi přišlo solidní, jenom na asfaltovém přesunu z Martiňáku na Pustevny jsem si nebyl jist, jestli ještě jedu správně. Že pořadatelé nevyhlásili kategorii žen, to je od nich fakt hnusný, ale jinak nemám výtek. Na trati jich byl dostatek, občerstvovačky přiměřené, a vyhlášení … kdyby bylo později, už by tam na něj nikdo nečekal – byla totiž neděle … Poté, co jsem se trošku otřepal, už se těším na příští ročník ;-)

      0 0
    • Pablo  

      Jel jsem dlouhou z hecu, letos mam najeto asi 600km (moc prace).. Nejak jsem to odjel, i kdyz 2× zakufroval, ale dejme tomu. Organizace ale kulhala. Prijedu v sobotu na prezentaci a uz na me vyrazil nejakej ******** z toho hotelu at vypadnu nebo zaplatim parkovny (ani jsem nestihl otocit auto, dojel jsem az nahoru, protoze jsem nevedel kde to je). Koukal jsem ze tam cihal a prudil vsechny. Sleva na parking kdovi kam, placeny sprchy, velice podivny vyhlasovani (zeny), zabalili to a spousta lidi jeste na trati, v cili jen pivo kdyz 95% lidi prijelo autem, tricko za 300 (vetsinou jsem jinde dostal v cene), dvd za 290 (za 100 bych ho vzal) atd atd – zkratka cely to na me pusobilo hlavne jako vydelecna akce. Psal jsem organizatorum mail a vratil se jako nedorucitelny, takze opravdu nemam potrebu si to priste zopakovat.

      0 0
      • Vrci  

        Já mám loňské ze silnice a přehrát jde jen v počítači.

        0 0
      • Pekáček  

        Vzhledem k tomu, že jsem kameru viděl na trati jen jednu a jednou, začínám pochybovat o obsahu slíbeného DVD…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.