• kohy

    cau lidi mam problem protáčí se mi krk u vidle nevite jestli to jde nejak spravit a popřípadě kolik to stojí?diky moc

    0 0
    • kohy  

      ach jo proc ja mam vzdycky otazku na kterou neni odpoved

      0 0
    • Lone1  

      O jaký typ vidle se vůbec jedná?

      0 0
    • kohy  

      je to Rock Shox judy xc 100mm

      0 0
    • Lone1  

      Otázkou je,do jaké míry je poškozená korunka.Pokud máš ocelový krk,dalo by se to zachránit tím,že ho necháš poniklovat,ale jen tu část,která je v korunce.Část,kde je kroužek hlavového složení,musíš chránit.Krk nabude na průměru,po nalisování se ti nebude točit.

      0 0
      • kohy  

        konecne nejaka lepsi odpoved a nevis kolik to stoji v servise nebo myslis ze to mam udelat sam?

        0 0
    • Lone1  

      Ale jinak je správná připomínka,pokud jsi to nepřetížil,jde to reklamovat.

      0 0
      • kohy  

        no reklamovat to nejde pac to mam od kamose a on to koupil s kolem.A myslis ze bych to neslepil lepidlem na kov?Ale spis otazka jak to sundat de s tim otacet ale nahoru to neleze

        0 0
        • Lone1  

          Tak na tohle rychle zapomeň.Krk ti vylisují v kterémkoli servisu vidlic,kde mají lis.

          0 0
          • kohy  

            ale myslis ze se to muze vylisovat znova?nebo mi tam budou chtit dat novej krk?

            0 0
    • Mamut  

      Pred asi 5 rokmi sa pri Kosiciach na nejakej oficialnej akcii zabil asi 17-rocny chalan, pretoze mu v zjazde praskol (mozno sa len pretocil) krk vidlice, ktory bol prelisovany. Setri na inom mieste ako na krku vidlice. Prip. si zozen korunku as s krkom a vnutornymi nohami z kompatibilnej vidlice a vymen to.

      0 0
      • kohy  

        no problem jsou docela finance tak myslim ze si to necham radsi prelisovat.Toho kluka mi je lito ze zemrel tak zbytecne ale zalezi taky kdo mu to lisoval.A myslite ze neni lepsi to zalepit lepidlem na kov?

        0 0
        • Mamut  

          Pokial sa ocelovy krk pretaca v duralovej korunke, tak urcite jeden z tychto 2 dielov je uz nejak vymackany/vybehany. A moj tip je, ze to bude asi korunka, pretoze je to iba dural. A ten vymackany otvor v korunke ziadnym prelisovanim nezmensis. Takze podla mna ta aj tak nejaka kompletnejsia vymena neminie.

          0 0
      • kohy  

        hele a nevite nahodou kolik stoji to prelisovani priblizne?Kamos rikal ze 1600 to je nejak moc drahy ne?

        0 0
        • Lone1  

          Přelisování stojí 100 KČ.Pošli to do autorizovaného servisu,oni posoudí,nakolik je co poškozené.Jestli je něco poškozené,tak si to na triko nikdo nevezme.A přestañ už blbnout s tím lepidlem.

          0 0
          • kohy  

            he he njn lepidlo.Dik moc zase si mi zvedl naladu uf 100kc pohoda.Tak newm co kamos placal o 1600 on sice rikal ze tolik dal za novej lis ale to se neda koupit ne?

            0 0
            • Lone1  

              Kohy,ty jsi mi dal.Už jsem úplně vyčerpaný.Tolik jsem nepsal,ani když jsem byl zamilovaný.

              0 0
              • kohy  

                njn a to si predstav kdyz sem zkousenej u tabule.JJ a jeste jednou dik za informace.

                0 0
              • kohy  

                jee tak jeste otazka jen me zaseklo proc ses me ptal jestli mam doma Galvanizovnu?

                0 0
          • Jogador  

            Jo, lepidlo mě taky baví, možná bych zkusil vteřinové:)

            0 0
            • Kreten  

              vymenim sekundove(vte­rinove) lepidlo za trojsekundove(troj­vrerinove:). zn.: nestiham lepit:D

              0 0
              • Jogador  

                Jaký je rozdíl mezi vteřinovým a sekundovým?

                0 0
                • Vrci  

                  Počtem vrstev vteřinového lepidla určíš úhel lepených ploch

                  0 0
                • kubad  

                  V tom jestli zaschne za vteřinu, nebo za sekundu :-(

                  0 0
                  • kohy  

                    hele a nemate nejakej typ v Praze kde to prelisujou?Prek­vapilo me ze to nedela Stěrba

                    0 0
                    • kubad  

                      S ohledem na typ vydlice a cenu opravy, práce + nový krk, si radši kup novou vydlici. Pokud se ti protočl krk je stejně korunka v háji a přelisování nepomůže

                      0 0
                      • kohy  

                        nový krk se kupovat nemusím ne, stačí to jen prelisovat s tím puvodním podle stavu ne?

                        0 0
                        • kubad  

                          Krk se točí protože je tam velká vůle, některý díl je omačkaný, pouhé přelisování ti nic neřeší, ten materiál prostě chybí.

                          0 0
    • L_i  

      Ja bych ji být Tebou vyhodil nebo vyměnil celou vrchni část (jak už se psalo). Predstav si, že se Ti to v padesátce protočí… . Treba na bike e shopu maj tohle – Když je nouze o peníze … www.bike-eshop.cz/…on-d-rl-2005

      0 0
      • kubad  

        Souhlasím

        0 0
        • sportovni_biker  

          Hehe, máš dobrou fotku v profilu. Taky jsem jel Priessnitzovu 60 a dokonce v Jeseníku i bydlím :-)

          0 0
          • kubad  

            Tak to ti můžu to bydliště jen závidět. Jo fotka je z loňska

            0 0
            • kohy  

              a myslite ze ta vidle je vhodna na freeride a tvrdsi puziti?

              0 0
              • kohy  

                je tam ze krk ma z hliniku to je na prd ne?

                0 0
              • kubad  

                No tahle je zrovna na XC. A ta tvojeRock Shox judy xc 100mm určitě na freeride a tvrdsi puziti taky není proto možná ten problém.

                0 0
                • kohy  

                  njn ale judy hodne vydrzi (nejspis krome krku apod)je rok jezdena freeride dh apod.a je uplne bez vaklu

                  0 0
                  • kubad  

                    No to je možné, ale od té opravy ti doporučuji dát ruce pryč, a jak popisuješ co s ní děláš tak si myslím že už má své za sebou.

                    0 0
                  • cabbage  

                    LOL, fr dh u vidlice, kterou bych odsoudil jako gumovou na XC.. to už je fuckt moc…

                    0 0
                    • filipes  

                      no, prave proto ze je totalne gumova, tak se ohne tam a zase zpatky a nezlomi sebe ani ram ;-) Ale mozna je to dane starim, do sklepa sla po 5ti letech…

                      0 0
                  • filipes  

                    chlape, zacni trochu premyslet nez se nekde zbytecne zrakvis.

                    0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.