• Andrea

    Jedete někdo na silniční Velocamp s panem Matějkou do Jeseníků? Byli jste loni?

    0 0
    • Baracuda  

      Mas k tomu nejake blizsi informace? Bavil sem se s nim o tom na vysetreni, ale presne si ty udaje nepamatuju… Kdyby to bylo nejak rozumne, jel bych

      0 0
    • Biker jak Pes  

      Já tam jedu a už se nemůžu dočkat. Loni jsem nebyl, ale podle toho co píšou, by to mohlo být super…

      0 0
      • Andrea  

        Taky si myslím. Jen by mě zajímalo jestli tam budou ještě nějaký další holky :-)

        0 0
        • JancA  

          ja bych na takovou akci nikdy nejela, treba..To budu radsi jezdit s kym chci a kde chci (trosku mi to pripomina zajezdy s pruvodcem:)))

          0 0
          • Andrea  

            To si nemyslím. Jde o to, že je to ténink s odborníkem. Na začátku se stanovují tepová pásma, každý den jsou večer semináře na téma: energetické systémy, skladba tréninků v roce apod. Dopoledne se rozebírají záznamy z tepáků. Myslím, že je to hodně smysluplné, nejen co se týká tréninku na silnici v kopcích, ale hlavně k tréninkové teorii. Já jsem začátečník, tak sbírám rady kde se dá…lepší než se naučit něco sama blbě a pak se to pracně odnaučovat.

            0 0
            • favorit.  

              teda ten tvuj blog, supr. Ñedocetl jsem ho sice do konce, ale na pristi rok me ten Velo Camp laka. Diky :-)

              0 0
              • Andrea  

                Uz je termin na letosek – 29.7. – 5.8. Pojedes? Ja do toho jdu zase :-)

                0 0
            • JMT  

              raci bucek, pivko a tlumic pod prdeli

              0 0
          • jecnak  

            presne

            0 0
    • Biker jak Pes  

      Tak co, kdo pojedete letos, sice je to brzo, ale přece jenom. Já pojedu určitě… ;) Už se nemůžu dočkat … ;)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.