• Frankie

    Ahoj, po procteni

    www.bike-forum.cz/…0/forum.html#…

    bych se chtel zeptat, jestli je vhodne tam vzit pritulkyni. Neco ujede, nejaky teren projede, ale az 19 brodu myslim nevydycha :)))

    Priritime se asi po cerveny od Hostivare pres Psary, potud to znam, ale dal jeste ne.

    Diky

    FV

    0 0
    • dalimil  

      jestli nebude hodně vody,tak jsou všechny brody poměrně jednoduché,a navíc je většina vybavená alternativním přemostěním :-) je tam takový krátký úsek plný kořenů a většinou bahna, ale i ten se dá jednoduše zdolat. Zpátky se dá jet nahoru po červené, ale je to pro necyklisty dost stojka :-) nebo vlakem do Prahy…

      0 0
      • Frankie  

        Jo, jo, z Davle zpet do Prahy po cerveny to znam, jen ten usek Psary-Davle mi nejak utika :))

        Tu stojku z Davle nahoru zmakla i pritelkyne loni na podzim, takze je cyklistka :))

        Dekuju.

        FV

        0 0
    • Luka  

      jde to, jen na Olesko se vyskrabat je fakt silenstvi… jinak super cesta. Dost dlouha trasa, tak mozna zauvazovat o ceste domu vlakem z Petrova…

      Myslim ze se vam to bude libit.. je to pohoda

      0 0
      • dalimil  

        už jsem to tady dneska psal,je lepší to jet obráceně :-)

        0 0
      • -lukas-1  

        Trasu z Davle do Oleska bych nikomu nedoporucil – pokud tedy neni dobry cyklista s fyzickou. Je to nechutnej krpal. Da se to pri tom pekne pozvolna objet po modre k rozcestniku Na dolech (asi), tam vlevo po zlute. A nez zluta zacne stoupat do kopce, jet rovne dal tim udolim (Zlate udoli) a vyjede se u chat v Cernikach – je to super trasa. Jsou tam taky male brody. Jede se po pesine podel potoka. Je to sice uz trochu teren, ale nic extra.

        0 0
        • dalimil  

          hmm,to vyzkoušim,té žluté jsme si už všiml…

          dal jsem v sobotu obě údolí – Kocáby i Záhořanský a obě velmi pěkný

          0 0
      • Frankie  

        No, kdyz uz i Luka, takova bajkerka :)), mluvi o ty stojce na Olesko s takovym respektem, tak nabyvaji pritulciny vykony v mych ocich novych rozmeru :))

        FV

        0 0
        • Luka  

          Tak nevim, jestli to je ironie?.. :D

          0 0
          • Frankie  

            To Luka: Ne, to nebyla ironie, vubec.

            To spis osobni pocit, ktery se ve mne behem neceleho roku na B-f nastradal, ze vsichni jezdi jak draci, jen ja se souram :)) … a ono to nakonec nebude tak strasny, snad :))

            FV

            p.s. mas napr. hezky stranky… jako web

            0 0
            • Luka  

              nojo, delat si obrazek o nekom jen dle pismenek je fakt slozity. ale ver tomu, ne vsichni tu hltaji kilometry.. napriklad ja jsem velikanananskej pohodar.

              Diky za pochvalu, snaha je. precijen si myslim, ze nekomu neco daji (minimalne tipy na vylety atd atd..). A az krosnu 20.000 session, tak to pujdu radne zapit :) Precijen, za 2,5roku, to je vykon, na hobika :D

              0 0
              • Frankie  

                Obcas, kdyz je cas, se mrknu na profily nekterych lidi, jejich web…

                20.000 session je 20.000km nebo 20.000 vstupu na tvy stranky??

                FV

                0 0
        • wroum  

          Luku neznam, ale kopec na Olesko je fakt hnusnej moc. Klidne sem za sraba a slezu a tlacim :-) ale psssst :-)

          0 0
          • Luka  

            zase budu za to tele co na sebe vsechno praskne, ale jeste jsem to nevyjela. Rozlozi me uz ta pesinka na zacatku, jak vede tesne u brehu strane. Bojim se vejsek, takze tahle cesticka neni nic pro me. Mno, nasedam az v pulce kopce jak se to napoji na tu lesni cestu (klasickou, sirokou).pak se jede pres vyhlidku hore az k domkum, kde je mimo jiny znacka Cyklisto ved kolo. Teda aspon tam byla…

            Tak a prave jsem si zase zkazila povest super bikerky :DDDDDD jsem vazne nepoucitelna! Dyt jsem mohla delat superzenu :)))))))) EHm, no nic.

            0 0
            • wroum  

              bud v klidu, videl sem i lidi co tlacili ten kopec dolu uz od vyhlidky :-P

              0 0
              • McBlacky  

                jsem to jel v noci v zimě na sněhu na slikách se světlem co bylo pěkně chcíplý :)

                0 0
          • Peslezedirou  

            :o) Tenhle výjezd dala i Bee, musíš se pochlapit :)

            0 0
            • wroum  

              ale ja to vyjel mockrat, jen mi to za to nestoji :-) tak radsi slezu, kocham se, brcko si dam na vyhlidce…porad to trva min nez to vyjet a nahore se dat dohromady :-)

              0 0
              • Peslezedirou  

                Ño jo, ale já když bych dal brčko tak bych nevyjel nahoru a ani nesjel dolu i když zase lepš než dát tři pivka :)

                Jsem se tenhle týden pokoušel asi třikrát vyjíždět maturitu a vůbec to nešlo. Slabý nohy či co, vůbec to nešlo, byl jsem rád, že jsem přijel k tomu kořenu. Po třetím pokusu jsem to vzdal a vytlačil. Pak jsem na hoře zjistil, že jsem to celou dobu pral na prostřední pilu. Uplnej debil z toho vedra :)

                BTW: koukám, že jsi labužník :oD

                0 0
    • -lukas-1  

      S temi brody to neni tak hrozny jak to vypada. Osobne mam tu trasu moc rad a myslim, ze to neni nic tragickyho – kdejaky usek treba na Sumave je horsi. Ty brody jsou perfektni. Jezdivam tu trasu z Haju od metra a v Davli sednu na vlak a vezu se zpatky – je to parada. Myslim, ze pokud pritelkyne „Neco ujede, nejaky teren projede“, tak to v pohode zvladne.

      0 0
    • PS  

      Jezdime to s pritelkyni jak psal -lukas- do Psar po cerveny, ze Psar po modry do Davle. Vetsina brodu je vydlazdena, jede se to pekne. Akorat za chladnejsiho pocasi zacne to mnozstvi brodu trochu otravovat, kdyz je pekne je to nadhera!!! Kde jsi napocital 19? Ja to teda nikdy presne nespocital, myslim ze je jich 11. Pritelkyni tam urcite vem, je to moc pekna trasa, do Davle je to vlastne skoro porad z kopce nebo po rovine, pekne to jede.

      0 0
      • McBlacky  

        jj jede to pěkně jet ve třech vedle sebe do brodu tak 40km/h tak ten prostřední dostane řádnou sprchu :)

        0 0
        • ydaho  

          zvlášť dole, v tom nejhlubšim :)

          0 0
        • PS  

          :) jeli jsme to nedavno s kamosem nejdriv bojovskej (ten ste mi loni ukazali s Jecnakem) a pak zahoranskej. Tolik brodu za jeden den docela stacilo, ale kdo se chce pri vejletu radne vykoupat, tak tahle kombinace je dokonala:)

          0 0
        • dalimil  

          všiml jsem si na projíždějících turistech, že čim méně zkušeností, tím větší nájezdová rychlost :-)

          0 0
          • McBlacky  

            nevim já kolikrát mívám nájezdovou rychlost ke který se turista nepřiblíží jak je rok dlouhej :) asi to bude ten nedostatek zkušeností …

            0 0
            • ydaho  

              já si zase kolikrát řikám, kdoví, co je v tý vodě za bordel, tak zpomalim, než tam vjedu :)¨ a taky nemám rád mokro v botách :)

              0 0
      • Frankie  

        Nepocital jsem to, to byl odhad, tusim, Fousace, v ty diskuzi nahore :))

        FV

        0 0
    • Zodiax  

      Jel jsem to ted v patek a brody v pohode, i kdyz mam pocit, ze u nekterych to zminovane alternativni premosteni podle me chybi, ale zase jsem se po nem nepidil ;)

      Tak cast s koreny neni jeste uplne vyschla, takze obcas je tam trochu vic bahna, ale da se to vzdycky objet, i kdyz pruda pres koreny. Jinak nadherna, hlavne kdyz pred vama jede motorka, alergici na prach brecej radosti ;)

      0 0
    • george.n  

      Predevcirem sem to jel s kamosem zespodu. Opravdu krasa, brodu bylo mozna trochu min, vody tak 20cm, ale dno maj celkem rovny z velkych kamenu. Bylo vedro, takze sme je dali zhruba ve 30km/h a nahore u hospody se susili. Svijany za 14 jsou ale prijemne. Horejsek cesty je krasna rovna dalnice, ale se slapnutim nebo postrikanim vodou se musi pocitat. :-)

      0 0
    • Frankie  

      Tak dekuji moc vsem za info, tolik jsem toho ani necekal :))

      Kdyby mel nejaky pohodar/ka zajem se pridat, tak pocitam, ze v SO 17.6. kolem jedenacty hodiny budem projizdet Hostivarem, ale nemuzu to na tuti slibit neb v patek jdeme kamaradovi na svatbu :)) Byla by snaha stihnout v Davli vlak na Prahu v 16:23=stihnout fotbal v 18:00 v hospode :)))

      FV

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.