• Floydie

    Ahoj, uz mam na bikestore pres tyden objednavku a p. Turecek se nejak neozyva, mobil ma neustale nedostupny a na pevne take nikdo nezveda. Nevite nekdo jestli nemaji prazdniny ci co? Dik za info

    0 0
    • Frankie  

      Uz 6 tydnu tam mam objednany obyc prevodnik a taky zati nic, ale je to pry chybka na strane vyrobce. Jinac po emailu komunikuji jako vzdycky.

      FV

      0 0
    • pavlicek  

      Já jsem jim posílal mailem dotaz 8.6. a druhý den jsem měl odpověď.

      0 0
    • Thidney  

      netusim, ale na ruskou ruletu jsou prihlaseny .-)

      0 0
    • LukasX  

      divne .. minuly tyden jsem ve stredu poptaval neco nestandardniho a po emailove komunikaci jsem si objednal batoh hydrapak a jeste neco … a v patek uz jsem s nim mel vyjizdku ;o) Takze docela komunikuji..

      0 0
    • HoK  

      Tento týden jsem u nich objednával poprvé. V pondělí jsem zaplatil proforma převodem, včera jsem dostal info že posílají zboží a dnes zboží dorazilo v pořádku dle objednávky.

      0 0
    • Toams  

      Volal som na pevnu, funguju … mobil samoska nikto nedviha:-)

      0 0
    • FR_lame  

      ja dostal jinej plast a uz pres 14 dnu eckam na svuj. furt nic:(

      0 0
      • DTurecek  

        podle e-mailu tom4s@atlas.cz nenechazim bohuzel vubec nic a ani ja a kolegove neeviduji zadnou spatne zaslanou objednavku s jinym plastem a jeji pripadnou vymenu. Doufam, ze se jedna jen o omyl a neni to umyslna pomluva. Samozrejme uplne nevylucuji moznost chybneho zaslani zbozi, ale take nevylucuji, ze o ni jeste nase strana nevi a cekate tak zbytecne. Kdyz tak dejte vedet na nas e-mail, Kolegove vyridi. Zdravi Dan Turecek

        0 0
    • DTurecek  

      viz. nase komunikace, vse z objednavky je pripraveno. Ceka se jen na plaste dle individualni objednavky. Kazdopadne v pripade dotazu doporucuji zaslat dotaz e-mailem. Telefony ne vzdy stihame, v soucasne dobe k nam chodi hodne zakaznici vyzvedavat zbozi a nemuzeme se v te dobe venovat telefonickym dotazum, takze idealni psat e-mail. Jinak fungujeme od 10:00, takze pred touto dobou se k nam vubec nedovolovate – viz. nedostupnost telefonu. Jinak jako hlavni telefon plati ten uvedeny na www, ten nize od Lukase je jeden z dalsich. Jinak jeste poradi pripadneho kontaktu v teto hekticke dobe: 1)e-mail 2)sms na mobil (odpovidme, jakmile je chvilka casu) 3)mobil 4)pevny tel 5) osobni navsteva. Toto vsechno sem nepisu kvuli reklame (tu na tomto serveru resime oficialni cestou), ale jen kvuli pripadnym spekulacim. Diky za pochopeni, Dan Turecek

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.