• Kol.ista

    Da se sehnat do 6ti tisic nejakej full, kterej by za neco stal?? Dikec za kazdou radu

    0 0
    • Pá-dlista1  

      S tlumicem, bez?

      0 0
    • cabbage  

      i s tlumicem,ale garantuju ze se ti nebude libit:o) http://www.kolokram.cz/…uct_info.php?…

      0 0
      • Kol.ista  

        To se teda nelibi. To vypada jak ram z Tesca a beztak aji je. Akorat je drazsi nez cely Tesco kolo (celopero) :-) Ne fakt, uvazoval sem o Spyder Full 1

        0 0
        • Volf  

          To neřeš. Pověs si na něk toho Blacka co jsi nedávno poptával, když se ti zvedli finance na 10 000, ty kliky Shimano LX Hollowtech I 2004, k nim pouzdre na RS Tora a Manitou Axel no a budeš mít suprový kolo. a nebo se vyprdni na novej rám a nech si ten starej, kterej byl na 63 mm a budš tam dávat 130 mm Toru. Jo chlapče zdá se mi, že se do toho nějak zamotáváš. Chtělo by to novej nick. Zdroj: http://www.bike-forum.cz/forum/index.php

          0 0
          • Volf  

            Oprava. Zdroj ve vyhledávání napsat do nicku Kol.ista, tam jsou věci.

            0 0
            • Kol.ista  

              Forum je od toho, aby se lidi ptali a ostatni jim na to mohli odpovedet. Takze to je muj problem, co si nakonec vyberu za vidlu. Orientacne se ptam na ty fitra a proc chci asi koupit novej ram ze ty chytraku… Protoze budu mit vidlu se 130mm zdvihem na ram 63mm. Proste se me do toho neser. Moc vam zalezi na tom, na co se vsecko zeptam. Neni to nakonec moje vec??

              0 0
              • Lišák  

                Trochu slušnosti ke starším nikdy neškodí…

                0 0
                • Kol.ista  

                  Toz kdyz tady kybicuje.

                  0 0
                  • cabbage  

                    ehm…;

                    0 0
                  • Lišák  

                    Stane se, že člověka občas něco vytočí, ale myslím, že to jde napsat slušněji.

                    0 0
                    • Kol.ista  

                      No dobre, ale proste sem se ptal, abych mel dobry info o produktech a on me tady zacne rikat neco o tom, ze sem si zapomel zmenit nick a tak. To nastve. Nejsem totiz zadnej milionar, abych utratil za vidlu 7 nebo 10k a za rok si koupil novou. Tak sem chtel vedet co nejvic.

                      0 0
              • Volf  

                Říkej si co chceš. Kafráš do kde čeho, na čem vůbec jezdíš to ví leda Kristus tak laskavě sklapni. Udělej si novej nick a bude to. Vždyď ty píšeš každou chvíli úplně něco jinýho.

                0 0
                • Kol.ista  

                  JO, hlavne ze ty se na nic nikdy neptas, protoze ses tak perfektni ze? K cemu to forum teda je, kdyz te tady kazdej zesere ze se na neco zeptas?? Proste tebe jenom bavi divat se, co lidi psali a pak do nich hustit jaky to sou debilove ze? Proc si konecne nedas pokoj?? Neni to moje vec co chci vedet?

                  0 0
                  • Volf  

                    Nikdy jsem neřekl, že jsi debil. Jen je mi divný, to tvoje skákání z jedný věci na druhou. A jsem nedůvěřivej vůči lidem co si nedaj kolo do profilu. Nic míň nic víc.

                    0 0
                    • Kol.ista  

                      TAk se moc omlouvam, dokaze me to nastvat. JA tam to kolo dam az budu mit tu vidlu vis. A kdyz si kupuju novy veci, tak chci co nejvic zjistit. Prece jenom je pro me 7k dost. Sem v prvaku a zadny prijem krome vanoc atd. No, az bude Tora na sklade, tak mi ji poslou a a dam muj bike na b-f. A ram uz sem se taky rozhod. Pockam a pristi rok bude GT iD-XC 3.0 :-) Nemuzu se dockat, pak uz to kolo asi nic moc nebude potrebovat. Tak este jednou sorry

                      0 0
                      • Vilém  

                        Velo Hanak ma rám GT ID-XC 4.0 s tlumicem za 9990,– tak nevahej:)

                        0 0
                        • Kol.ista  

                          Jo, tam sem se koukal. Ale nemam penize :-( Chcu ale iD-XC 3.0 s tlumicem u Hanaka za 13,000. Snad tam bude aji pristi rok za takovou cenu

                          0 0
                          • Lišák  

                            Ty rámy jsou stejný, jenom jinak nastříkaný. Rozdíl je v tlumiči-4 má bez nastavování útlumu, 3 s nastavováním.

                            0 0
                            • Kol.ista  

                              Ja vim. Jak je dulezity to nastavovani utlumu?? Ale stejne bych na to mel az tak za ctvrt nebo za pul roku. Ale oba sou konstrukcne stejny, to vim.

                              0 0
                              • Lišák  

                                Není od věci si nastavit útlum tak, jak ti vyhovuje. V nějakým Velu testovali Konu s tímto tlumičem a tvrdili, že jim to připadalo přetlumený…

                                0 0
                                • Kol.ista  

                                  A neda se tam to nastaveni utlumu nejak nechat dodelat?

                                  0 0
                                  • Lišák  

                                    To asi ne.

                                    0 0
                                    • Kol.ista  

                                      No co, ale bude to 4.0. Je levnejsi

                                      0 0
                                      • Lišák  

                                        Myslím, že toto není standardní nabídka rámů. Je to asi odstrojený kolo, protože vždycky je v nabídce smostatný rám jenom ten nejdražší (stejný, jako ostatní, ale jinak nastříkaný).

                                        0 0
                      • Volf  

                        Nemáš důvod se omlouvat. Navrhuji zakopat válečnou sekeru.

                        0 0
                        • Kol.ista  

                          Souhlas. Co si ty myslis? Koupit iD-XC 3.0 za 13,000 nebo 4.0 za 10,000?

                          0 0
                          • Vilém  

                            Skoda jen ze nemaj uvedeny kterej je to rocnik,ten prvni rok ramy praskaly:(

                            0 0
                            • Kol.ista  

                              Hej dik zes mi to rek, hned poslu mejla a zeptam se. Doufam ze je to rocnik '05. To by bylo good. Ale prasklej ram snad vyreklamuju ne? To bude asi vyrobni vada ze praskaly ne?

                              0 0
                              • Vilém  

                                Meli to poddimenzovany,tak­ze vyrobni vada.Myslim ze i to ID dlouhodobe testovane ve Velo melo stejny problem.Co se tyce reklamace,tak to zalezi na prodejci,nejlip se zeptat.

                                0 0
                                • Kol.ista  

                                  Me se zda ten Hanak jako super prodejce. Koupil sem Axela a nerek mi, ze je sundavanej z kola a tak sem ho vratil, zaplatil mi postovny a este mi rek, ze kdyz si vyberu jinou vidlu od neho, tak mi da velkou slevu. Ale IDcka '05 sou dobry ne? Ja s tim az tak hrozne nezachazim. Ty mas tenhle ram?

                                  0 0
                                  • Vilém  

                                    Ne nemam,ja moc po celoperu netouzim.Ja Ti jen hodil tip.Modely 05 by snad mely byt dobry.Zkus nadhodit toto tema do diskuze, urcite se nekdo ozve.

                                    0 0
                                    • Kol.ista  

                                      Jo, a dopadne to jako vzdycky „Zapomel sis zmenit nick“ atd. Zkusim historii a nebo nejaky recenze na netu a pak teprv diskusi

                                      0 0
                                      • Lišák  

                                        :-) Pokud vytáhneš něco z historie a tu diskuzi obnovíš, tak ti, myslím, nikdo nadávt nebude.

                                        0 0
                                        • Kol.ista  

                                          Urcite to neni model 04'. V roce 2004 se totiz iD-XC 4.0 nedelal. Delali se jenom 3.0 2.0 a 1.0 Takze se toho bat nemusim a s tim ozivenim to zkusim

                                          0 0
                          • Volf  

                            To ti neporadím. Fulla nemám a seděl jsem na něm tak málo, že si netroufnu ani odhadovat.

                            0 0
      • Lister  

        to je jak noční můra :o)

        0 0
        • Kol.ista  

          Jako ten ram?? ME se libi, ale nevim jakej je po strance technicke. Tak nekdo poradte, ja jezdim tak XC ale rad si skocim (proto chci fulla) a nekdy aji nejakej sjezdik v terenu. Takze aby neco vydrzel, a zdvih tak 130

          0 0
          • cabbage  

            To se teda nelibi. To vypada jak ram z Tesca a beztak aji je. Akorat je drazsi nez cely Tesco kolo (celopero) :-) netvrdis ted neco jinyho?:-P

            0 0
            • Pá-dlista1  

              Zapomnel si zmenit nick;)

              0 0
            • pepino  

              Ale no tak pánové. Kolista myslel,že mu vymlouváte Spyder,že jo?:-)

              0 0
            • pepino  

              Respektive, že mu Lister připodobňuje Spyder k noční můře:-)

              0 0
            • Kol.ista  

              SEm se v tom zamotal, ja myslel toho spydera, sorry, to razeni prispevku mi dela problemy.

              0 0
              • Kol.ista  

                Stejne sem se ale nedozvedel nazor na Spyder full 1, ale kdyz uz tak aji na Spyder full 3. Koukal sem aji po full 2, ale nevypada nejak extra. Ten uvadenej zdvih je zadniho tlumice?? Co kdyz tam dam zadni tlumic delsi nez tam byl?? Udela to neco? Dik

                0 0
                • Pá-dlista1  

                  Full 1 se tu resil uz nekolikrat. Zdvih by mel byt osy zadniho kola. Zmeni se ti geometrie → kolmejsi hlava, vys stred… pokud to vubec pujde.

                  0 0
                  • Kol.ista  

                    Aha, tak u full 2 by to bylo no problem si myslim, ale kdyz zvisim zdvih jak vepredu tak vzadu, tak by to vadit nemelo ne? Teda ramu, akorat treba me by to mohlo vadit:-)

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.