• Ifco

    Zdarek, nemate niekto skusenosti s tretrami, alebo inym oblecenim od Nike? Maju v pohode dizajn, ale neviem, ci nezaplatim iba za znacku a funkcne budu zaostavat.

    0 0
    • Meesha  

      vozim bundu (vetrovku) a kratasy. Oboji v pohode. Kratasy sedej vyborne, vlozka je spis mekkci a funkce taky v pohode. Bunda neprofoukne, nepromokne, neparim se v ni a je mala a lehka.

      0 0
    • kusabi  

      vse co mam a vyzkousel od NIKE je super! nejvic mam tedy bezecke obleceni(trikot s dlouhym rukavem vozim i na kolo)-dokonale materialy a skvely strih. jedinou nevyhodou je opravdu ta cena…doporucuju. jinak chci kupovat novy dres a jeden z favoritu je prave od Nike :)

      0 0
    • Santus  

      Mam jejich turisticky tretry, mam na nich najeto od voka 12–15tisic km a zatim na nich neni videt zadny opotrebeni. Jsem spokojenej a priste do nich jdu zase.

      0 0
    • Gatier  

      obleceni by malo byt ok. akurat navleky na nohy som si od nich chcel kupit a za tu cenu mi to teda pripadalo byt nie moc logicky urobene. boli to skor trochu dlhsie navleky na kolena. co sa tyka tretier, skor horsia skusenost, proti konkurencii. cestne Altea skor ako papuce, slabo drzia nohu.. inak ani v bezeckej obuvi zrovna nesrsia kvalitou..

      0 0
      • Vrci  

        já mám zase s pogiama II dobré zkušenosti – srovnávám s northwave.

        co jsem vyzkoušel dál: kraťasy – vložka se švy, mě to nevadí, ale někomu by teoreticky mohlo, střih a materiál bez nějakých výtek zimní rukavice – dobrý střih a materiál, díky silikonu na dlaních a dvou prstech nekloužou ponožky – příjemné na nošení, vydrží víc než moira méně než sensor

        0 0
    • climaxx  

      mám NIKE tretry a jsou super. mám je třetí sezonu. mají dobrou ochranu na špičce proti odření.podrážka zatím nezměkla. na noze drží dobře. pravdou je, že když jsem je kupoval tak jsem ani nevěděl, že jsou to NIKE. koupil jsem je kvůli tomu, že mámdruhý a třetí prst dlouhý, a v jiných tretrách měto tlačilo.

      0 0
    • Ifco  

      Diky moc, cakal som vela negativnych nazorov, ale vidim, ze vacsina ma z Nike dobre skusenosti, … takze uz viem, kam investovat volne korunky.

      0 0
    • Daf  

      Mam Dres USPS a je super, dale navleky na ruce a rukavicky. Navleky nemaj chybu a rukavicky taky nejsou spatny, ale uz jsem mel lepsi :)

      0 0
    • patf  

      Nevite nekdo kde v Praze nakoupit cyklo obleceni na kolo od NIKE? diky.

      0 0
    • kurýr na bajku  

      Jen se vodškrtni…

      0 0
    • petebike  

      mam tyhle tretry, sice zatim asi jen 650 km, ale drzej a jsou dost lehky

      0 0
      • RADO77  

        Taky mám tyhle boty. Najeto cca 1200 a dobrý. Je pravda, že nemám moc s čím srovnávat. Jsou to moje první silniční. Bikové mám třetí sezonu. Výdrž dobrá, jen bych příště bral tretry s plastovou přeskou jako mají ty silniční. Já mám tři sucháče a noha nejde pořádně přitáhnout.

        0 0
    • kacacka  

      s nike spokojenost…o­blečení drží, funkční prádlo spľňuje dokonale požadavky na odvod potu a zároveň je příjemný na nošení, skvěle vypadá…jen u bot mám blbou zkušenost s tím, že se rozpadaj :(…tretry ale ozkoušený nemám

      0 0
      • LoL  

        Akurat vcera som si kupil nike tenisk, tak dufam ze sa nerozpadnu :)

        0 0
    • JMT  

      super

      0 0
    • Radek Broz  

      Ty dělaj věci na soccer, ne?

      0 0
      • Smazaný účet  

        nahodouuu, brankarskej drez za 2kila ze sekace ;-) vycpany lokte :-) zupa na litani lesem ;-))

        0 0
    • patf  

      Mam od nich elasticke kratasy normalni na behani, normalni kratasy na behani, dlouhe bezecke triko a elasticke kalhoty a zatim to je to nejlepsi, co jsem kdy mel na sobe. Letos v zime jsem koupil ve vyprodeji cyklisticke kratasy Elite bib short a maj super vlozku, ktera jedina mi sedne idealne. Navic bych od nich rad i tretry a kratasy na mtb.

      Nejvetsi sortiment maji udajne v Eurobike v Kobylisich, v tydnu tam jdu na nakup :)

      0 0
      • kacacka  

        a pak ještě větší sortiment za doláče v jůesej a tam za měsíc frčím :))) se těším na nákupy :)

        0 0
    • revish  

      mam dres s slouhym zipem, jsem spokojen na sto procent, je pohodlny a ma jednoduchy cisty design

      0 0
    • RADO77  

      Mám od nich několik věcí. Kalhoty/kraťasy dobrý viz. příspěvky výše. Dres (mám modrý bez loga) – průměr.

      Co je ale bomba tak je teplý dres s dlouhým rukávem v designu Gary Fisher. Je to naprostá bomba. Když pod to dáš funkční prádlo tak v tom není zima ani v docela krutých mrazech. Vozím to od září do dubna (teda kromě letošního), chodím v tom běhat a loni jsem to vozil na skialpy. Vřele doporučuju.

      0 0
    • Jituschka  

      Nemáte někdo náhodou fotku a alespoň přibližnou cenu volných kraťasů na kolo od nike? Zkouším už všechno. díky. J.

      0 0
      • kacacka  

        teď jsem na ně koukala na www.nike.com ale moc z nich vidět nejde…páč bych taky nějaký chtěla a chysám se do usa, tak prolízám weby…našla jsem docela slušný od specialized, ale jsou taky určený jen pro usa…pro evropu nic :(

        odkaz nikiny www.nike.com/index.jhtml#…

        spešly www.specialized.com/…qProduct.jsp?…

        a

        www.specialized.com/…qProduct.jsp?…

        je ale otázka jaký budou naživo :) snad dobrý

        0 0
      • kacacka  

        nike volný 85 doláčů, spešly první 75, druhý 100 babek…kurz je příznivej a spoléhám na slevy…:)

        0 0
        • Jituschka  

          Ty vypadají pěkně, ale to bohužel nic neznamená…Moc se mi líbily LG Ventura a pak jsem si je vyzkoušela a jsou moc krátký…chjo. Tak pátrám dál.

          Ty Nike jsem spíš myslela někde v ČR, aby si je mohl člověk vyzkoušet.

          0 0
          • kacacka  

            v ČR se je obávám neseženeš :( je to trága, nedávno sme to s holkama probírali v dredu 3/4 kalhoty pro holku…a vesměs všechny holky sháněj…je to běs :))) vím, že volňásky dělá třeba sensor, ale nevyhovuje mi vložka, u foxe taky nebyly moc pozitivní ohlasy…musíme pátrat, pokud nějaký objevíš, dej vědět :)

            0 0
            • Jituschka  

              Sensory mi přijdou dost divný, jenom jsem si je zkoušela v obchodě a je to nějaký nepovedený…Malé vnitřní kraťasy, velké ty vnější, vložka divná, navíc se ještě říká, že se to páře…V blízké budoucnosti mám v plánu vyrazit do Radotína, tam snad bude nějaký výběr, alespoň podle webu to vypadá. A taky v Programmcycle by něco mohli mít.

              0 0
            • RADO77  

              Vaši předchozí diskusi jsem minul, ale moje drahá polovička má 3/4 gatě od Nike a náramně si je chválila celou loňskou sezonu. Letos je sice nevozí(nevleze se ji do nich bříško :-), ale minimálně třikrát je výslovně pochválila jak jí sedí. Podotýkám, že jsou klasické, oplé.

              0 0
              • kacacka  

                má s cyklovložkou nebo bez…? já mám 3/4 běhací bez a sou super :)

                co kaňour…jak jezdí…já mám prvních 1000 km…zatím pohoda…jen trošku brzdy pozlobili :) ale snad to bude OK

                0 0
              • Jituschka  

                Oplé…blééé:) K bříšku gratuluju:)

                0 0
                • kacacka  

                  oplé super pro delší vyjížďky…bohužel :))) volňásky sou stejně jen na floutkování…na kratší tripy

                  0 0
                  • Jituschka  

                    Já teď jezdim jedny starší uplý authory a nosim přes ně normální krátký volný kraťasy. I na celodenní vyjížďky. Uplý prostě za žádnou cenu NE! :)

                    0 0
                    • kacacka  

                      mně by to asi vadilo…ještě jednu vrstvu na kraťasy (dvě gumy na břichu :((()…mám de marchi a spokojenost :)))

                      jinak každému dle jeho gusta, samo :)

                      0 0
                      • Jituschka  

                        jedny jsou s laclem a druhý na zapínání bez gumy:) takže to jde. Bohužel za vším jsou peníze a my studenti, noo…

                        0 0
              • kacacka  

                k bříšku taky gratulace…to bude brzo canyon pro baby, co?

                0 0
                • RADO77  

                  Má je s vložkou asi holčičí neb to byl holčičí model. Jinak taky jsem kdysi nosil volné kraťasy, ale vlci mě z nich vyhnali. I na běhání mám uplé gatě (teda tady jsem ještě podlehl předsudkům a nosím přez ně běhací trenky)

                  Jinak Kaňour jezdí dobře, ale bohužel míň než bych chtěl (najeto doposud cca 150 km) – moc práce a přes týden stihnu maximálně prohnat tréninkově silničku. Ale blíží se Karpacz, Šela, Malevil a Silesia, takže dostane za uši. Pak teprve budu psát recenzi.

                  No bříško roste jako z vody. Než holčičího Canyona to spíš vypadá na tohle www.dveplusdve.cz/

                  0 0
                  • kacacka  

                    jj..dobrá věc ty vozítka pro prcky :)))

                    ohl. canyonů sem oživila dred…aby sme se sem nepletli to nike

                    0 0
                  • kacacka  

                    jj..dobrá věc ty vozítka pro prcky :)))

                    ohl. canyonů sem oživila dred…aby sme se sem nepletli to nike

                    0 0
    • Smazaný účet  

      Od niku mam tretry,sortky,dres a termo triko, v zivote jsem na sobe nemel vychytanejsi obleceni.Vlozka v kratasich je vic nez famozni.Dres je neskutecne lehkej,ryhcle schne a vsechno obleceni je paradne prijemny.Tretry jsou bozi,nadherne tvrdy a naprosto bez jakykoliv znamek poskozeni a to jim davam kazdou vyjizdku co proto,pekne poradne bahnem,vodou,prachem a vsim a naprosto v pohode…vrele doporucuju…vyplati se obcas priplatit si par penizku…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.