• Dandysek

    takovy neumetelsky dotaz.. potrebuju koupit nove plaste, ale jaksi tapu, jake.. hadam, ze asi vybirat podle typu terenu.. najezdim zhruba 50% celkove trasy po asfaltkach a zbytek po lesnich a polnich cestach.. nemohli byste nejak poradit? jaky typ, popr doporucit nejaky konkretni? pokudmozno pro chudeho studenta (cca do 800,– za ks) diky moc;)

    0 0
    • Luka  

      a jeeeje… jeste si nenapsal, co od toho plaste ocekavas…

      0 0
    • blue  

      na chudyho studenta docela slusnej rozpocet :-)

      0 0
      • Dandysek  

        slusny? jakoze vis jak, radsi do toho vrazim o par kacek vice, budu zit o chlebu a vode, a budu spokojeny, nez ze si koupim nejake sunty a pak budu brecet..

        0 0
    • Daf  

      Hutchinson Python :)

      0 0
      • Dandysek  

        nad tema jsem uvazoval, ted mam nejake Hutch. Mosquita, ale uz jsou sjete, teda alespon ted zadni.. dik za tip

        0 0
        • MartinXC  

          Vepředu nechej Mosquito, jestli ještě má vzorek, dej dozadu Pythona 2.0 nebo Nanoraptora 2.1 a máš slušně univerzálně obuto. Až umře Mosquito vepředu, budeš znát i to zadní obutí a dáš jej i dopředu, nebo budeš hledat dál …

          0 0
          • Dandysek  

            fajn, diky, to predni je jeste v pohode, takhle jsem o tom taky uvazoval, jem jsem nevedel, jestli neni blbost to takhle kombinovat.. ale tak asi ne:) jeste jednou dik;)

            0 0
            • Daf  

              Do terenu to bude v pohode, na silnici mi to neprijde moc vhodny. Python na asfaltu vyborne drzi v naklonu, protoze se mu neohybaji nizke bocni spunty. Mosquito se bude na predku chovat divne. Ale jestli nejses moc narocnej tak ti bude jedno ze mas na predku plast do blata :)

              0 0
              • MartinXC  

                Ale na Mosquita už je vepředu zvyklý, takže žádné zhoršení situace…

                0 0
            • filipes  

              Mosquito docela solidne funguje uplne jsete jako semi-slick. Mej jsem nejaky Gold, prostredni cufliky sly dolu fest rychle, ale plast je docela kvalitni a funguje s hooodne nizkymi figurami – na lesni a polni cesty vzorek nepotrebujes. Kdyz ho nebudes moc foukat, tak ani ty vyrazny bocni vystupky neustreluji, kdyz ho naperes, tak je fakt divnej…

              0 0
              • Jezishek  

                Mosquita sou na asfaltu v naklonu trochu nejisty,ale jinak v terenu pohoda,jezdim je už druhej rok bo nic lepšiho za 200 neseženu…

                0 0
              • JSt  

                tak tohle bych moc nedoporucoval. mosquito ma pomerne tenkou stenu behounu a se sjetym sem prilis casto defektil (4× za 3 vyjizdky – hned sly pryc :). vzdycky pomalac od trnu.

                0 0
                • MartinXC  

                  Já měl takhle pomaláč od trnu do Spec.Enduro pláště do běhounu – skrz zub v dezénu, 8mm gumy … U pomalého defektu bych porovnával spíš vlastnosti duše než odolnost pláště – ten trn tam dřív nebo později zaboucháš do všeho.

                  0 0
    • Daf  

      …nebo WTB Nanoraptor

      0 0
      • kovar  

        když WTB, tak Motoraptor

        0 0
        • Pavlos  

          Kdyz WTB tak Timberwolf 2,3"

          0 0
          • marapara  

            anebo WTB MutanoRaptor :) Mám drátovou verzi 2,14 a je celkem slušný. I když na tvrdém povrchu nejde tak rychle jako Nanoraptor, na vlhčí drží dobře a celkem jistě vede.

            0 0
      • filipes  

        Nanoraptory docela jedou a vydrzej, ale v zatacce nebo ve smyku jsou takovy nevypocitatelny – tvarej se, ze je vse OK a pak sups a lovis tygra. Mozna nejmekci smesy budou lepcejsi, ale podle me maj moc ostrou hranu. To uz radsi FF nebo Trilobity, tam vis na cem jses ;-)

        0 0
        • Daf  

          Precti si v jakem terenu chce jezdit. Ty plaste jsou dokonale univerzalni. Jsou docela vysoke takze si muzes dovolit vic je podhustit a pak drzi slusne. No a na silnici kdyz do nich das 4 Bary tak jedou jako slicky. Navic jemny vzorek docela dlouho vydrzi. Plati to o Nanoraptorech i o Pythonech. Pythony jsou podle me trochu odolnejsi, Nanoraptory ve 2,1" jsou zas pekne balony.

          0 0
          • Dandysek  

            jakoze jsem se uz temer rozhodl pro Pythony, jsou za slusne prachy, takze proc ne.. a pokud jsou na univerzalni jizdu dobre, neni nad cim vahat.. diky moc;)

            0 0
    • RUMcajs  

      Maxxis wormdrive.

      0 0
      • Vojtas  

        wormdrivy bych do lesa asi moc nedoporucoval, staci trochu mokro a cloveka dost prekvapi jak ho ten plast deriguje po cely ceste, a to nemluvim o trave, na tom se nerozjedes, ten vzorek uprosted sem za rok sjel a na nic jinyho nez je silnice se ten plast uz nehodi, este mozna ty polni cesty ale do lesa asi fakt ne, rozhodne si s nima nedovolim to co s RR :) ty mam rok a pul, najeto tak zhruba 1500–2000 km a na zadnim nejsou videt ty mensi vystupky na spuntech,jinak sou porad dobry, tak ze jim davam hlas

        0 0
        • -Alan-  

          Taky jsem pak na bahně pochopil, proč se ty pláště jmenujou wormdrive. Akorát to byl ze začátku divnej pocit připadat si jako v Need for Speed když se sporťák chystá dělat hodiny.

          0 0
    • fousac  

      ralfy

      0 0
    • Pijer  

      Schwalbe Smart Sam. 2,25 v drátu přes 400,– a kevlar 800,–. Koupil jsem ho a moc spokojenost.

      0 0
    • Komi  

      Přiřadím svůj dotaz: Má cenu investovat do kevlaru? Projeví se to na jízdních vlastnostech nebo to má jen pohodlnější skladování a montáž?

      0 0
      • Daf  

        Kevlar plast jen odlehci. Jenze vetsinou maji plaste s kevlarovou patkou i jinou konstrukci a smes, takze ve vysledku muze mit uplne jine jizdni vlastnosti nez drat.

        0 0
    • bikaf  

      Maxxis Ranchero → jediná možná správná volba :o)))

      0 0
    • BigDog  

      Conti Explorer Pro

      0 0
    • Trojci  

      Prosím vás, nepleťte toho chudáka – nabízet mu 2,3 pláště, Pythony, Motoraptory, Nanoraptory a podobný hovadiny (!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) když tem člověk jezdí 50% asfakt..

      Ho chcete zabít? Ranchero souhlasím..

      0 0
      • filipes  

        Nejses trochu chabrus na nervy? Musis davat radu vykricniku za vetu, kde nevis co pises? Treba Nanoraptory jsou na tu kombinaci delane, Pythony se take v pohode daji. Ale s tim, ze jsi nejchytrejsi na sveta samozrejme souhlasim… :-)

        0 0
        • Trojci  

          Copak máš za problém? Hmm?

          Pythony jsou pohodový pláště na turistiku, ale na asfaltu se zbytečně rychle sjíždějí a mají velkej valivej odpor.

          Nanoraprory to samý – jenom ten valivej odpor je ještě o krapánek větší..

          Jako je moc milý mít na bajku plášť co tě podrží v terénu (Python ne:), ale nějakej vzorek šitej na míru výše zmiňovaným podmínkám Ranchero, jakejkoliv semislick atd… poslouží daleko lépe.

          Memyslím, že Dandysek patří mezi masochisty, kteří si libují v tom, že kolo nejede :o))

          0 0
          • Daf  

            Fakt jsi nekdy jezdil Pythony a Nanoraptory? Ja mam na kole pythony co maji najeto 9000km. Pythony stejne jako Nanoraprory jedou na asfaltu skoro jako slicky.

            0 0
            • Dandysek  

              njn, proste co clovek, to nazor.. tak nejak jsem to cekal:)

              0 0
              • filipes  

                to je sice mozny, ale nekteri maji „nazory“ na to, co v zivote ani nevideli. Pak jsou ty nazory jinych (treba tady DAF) kteri na tom natoci hoodne kilometru. A je na tobe, si z tehle smesky udelat obrazek…

                0 0
                • Trojci  

                  Jak můžeš tvrdit, že jsem Pythona (…) v životě neviděl? My se známe??????????­????????????????????????­????????????????

                  0 0
                  • filipes  

                    Ehm, vsak jsem taky netvrdil, zes je v zivote nevidel. Nebo snad jo? Zajimavy je, ze ses ohradil jenom na Pythony – na ty Nanoraptory to neplati? Ty sady otazniku si taktez muzes odpustit, nevim na koho a jak maji pusobit. Trvzeni typu „Pythony maji velky valivy odpor“ a „Nanoraptory jeste o krapanek vetsi“ jsou bullshit a ani silna slova a rady vykricniku to nijak nezmeni… Nerikam ze, maji „nejmensi“ nebo „super“ valivy odpor, ale hobik se ho rozhodne bat nemusi. A kecy ze jakejkoliv semislick poslouzi lepe nez Python, co nepodrzi v terenu… hmmmm. BTW, nejcasteji jezdim semislicky, ale vsechny co jsem jel mely svoje uskali na to, aby slo vybalit takovehle pausalizujici sou­dy.

                    0 0
                    • Trojci  

                      ale nekteri maji „nazory“ na to, co v zivote ani nevideli

                      Na koho jsi to tedy myslel? Tak to všem řekni a nestyď se.

                      Pythony jsem jezdil (Gold) a stojí za hovno – zanáší se blátem, nejedou tak jako Mima nebo Innovadery, nezrží v zatáčkách, jsou drahý, maj slabý boky, sjíždějí se rychle. Mám pocit, že pěknejch pár lidí se na tomhle hodnocení už shodlo.

                      Ty Nanoraptory jsem nejezdil – to je pravda a já to přiznávám. Vycházím ze zkušeností známejch a z recenzí (Velo, MTBS …)

                      Jo, máš pravdu v tom, že objektivná hodnocení čehokoliv by bylo tak minimálně na A4 textu. Tak proč ho sem nenapíšeš ty, když seš tak chytrej?

                      0 0
                      • Trojci  

                        ps: kritizuješ to, co sám děláš

                        0 0
                      • prodi  

                        Mám pocit, že zrovna u Pythonů se valná většina uživatelů shodla na tom, že maj perfektní výdrž …

                        0 0
                      • Gorgov  

                        Myslim, ze vsechno vec kterou zvalas dobre, je delani vetsiho poctu znaku za sebou. To ti celkem jde, ale tvoje soudy ohledne plastu si nech radeji pro sebe, akorat tema nesmyslama budes lidi plest. Kdyz nekdo napise, ze nanoraptory maji velkej valivej odpor, udelam si o nem obrazek velmi rychle:)

                        0 0
                        • Trojci  

                          a to je právě tvůj největší problém.. :/

                          0 0
                          • Gorgov  

                            ? tak to mam teda fakt velkej „nejvetsi problem“ To sem na tom teda velmi dobre, kdyz tohle je ten nejvetsi:))))

                            0 0
            • prodi  

              Přesně tak, neznám pláště s lepší výdrží než Pythony a odvalování je taky luxusní…

              0 0
              • Trojci  

                Hmm.. a já teď řeknu, že jedině RR a dopadne to stejně jako 99% ostatních threadů o pláštích :)

                0 0
                • prodi  

                  Asi jo, protože píšeš nesmysly :)

                  0 0
                  • Gorgov  

                    Ale uplny:)

                    0 0
                    • prodi  

                      Jak to, že si jel v Berouně krátkou? :)

                      0 0
                      • Gorgov  

                        mno, jel sem v sobotu jizerskou, nejak me boleli nozicky, tak sem tam jel jen tak potrenovat a zkusit neco vyhrat. Jeli sme z prahy na kole pres cernosice, karlstejn. Ale smula, asi na 30km, jel sem uz bezpecnej 3. flek s naskokem, sem si ve sjezdu asi nevsiml znaceni sjel z trati a pak se hrozne rozsekal:) bouchnul sem rafek az keramika ulitla a jeden drat vypad.

                        0 0
          • Peslezedirou  

            :o) Taky mám pocit, že jsi je nikdy nejezdil. Python má třeba v porovnání s Nanoraptorem 2,00 drát menší valivý odpor. Na kole zas tolik nejezdím tak se možná pletu :)

            0 0
            • Trojci  

              My se známe?

              0 0
            • Trojci  

              Pro takový jako seš ty jsem už učinil i tiskové prohlášení (viz. můj profil).

              0 0
              • Peslezedirou  

                Jo jo jsem fakt rád, že ti STX drží.

                0 0
                • Trojci  

                  jj

                  já taky :) dneska mi (snad) přijdou nový kolesa z Koloshopu – tak stx bude na zimní použití.. ale fakt drží!

                  0 0
          • Gorgov  

            To si delas legraci, ne? Pythony a velkej valivej odpor? HA HA HA! A nanoraptory jeste vetsi, tak ted si me ale teprve rozesmal:)))))

            0 0
            • enjoy  

              jako vypada to,ze se te to dost dotklo..:-) ale ja taky s nanoraptorama zrovna spokojenej nebyl,co se valivyho odporu tyce.me prislo ze jakoby brzdej,tenpros­tredni prouzek byl divnej.

              0 0
              • Gorgov  

                Ne, nedotklo, me takovy vylevy nevedomocti a zaslepenosti nechavaj ledove klidnym:)) Nerikam, ze je nanoraptor nejrychlejsi guma, ale vybrat si je spolu s pythonama jako ukazku plastu s velkym valivym odporem mi prijde teda dost zcestny.

                0 0
                • Trojci  

                  Jo, takže já říkám že nejedou – ty mě zprcáš jak baletku a pak sám řekneš že to s tím valivým odporem není nic moc.

                  Já jsem tvrdil, že ideální plášť na 50/50 cesty/asfalt je semislick a že oproti tomu mají ty výše zmiňovaný pláště velkej odpor.

                  Ale víš co, je mi úplně fuk co si kdo koupí a jak se na tom projede.

                  Pac a pusu pitomče!

                  0 0
                  • enjoy  

                    zadny vety o posuzovani tech plastu vedle semislicku jsem si nevsiml:-).jenom toho,ze maj prej velkej valivej odpor. ale nebudem to hrotit:-),proste nemas pravdu,trochu si ulit,to se stava.. a je to vyreseny,beres?.-D

                    0 0
                    • Trojci  

                      Taky to nečteš všechno, co? Ale to je v pohodě..

                      viz: // ale nějakej vzorek šitej na míru výše zmiňovaným podmínkám Ranchero, jakejkoliv semislick atd… poslouží daleko lépe. //

                      Prostě se nebudeme hádat, je to úplná kravina a nikomu to nijak nepomůže.

                      0 0
                      • Gorgov  

                        Jo, si asi debilek, proto nema cenu s tebou cokoli resit. Kdyz nakonec napises semislick ranchero:) vdadim se, ze nanoraptor je rychlejsi nez to tvoje ranchero. Chudacku:)

                        0 0
                        • Trojci  

                          :o)) směju se ti do xichtu.. nauč se číst

                          0 0
                          • Gorgov  

                            ty si fakt magor a kolo mas taky hnusny:) Tohle je posledni reakce na tvy tupy poznamky. Ahoj

                            0 0
                            • kovar  

                              mezi hnusností plášťů a hnusností debaty o nich jak vidím je přímá uměra.

                              0 0
      • Paja  

        50% asfalt a zbytek, tj. taky 50% lesni a polni cesty, nevim co se ti na pastich jako nanoraptor a python (motoraptor chapu)pro tohle pouziti nezda…

        0 0
        • MlokCZ  

          Moc asfaltu, když jsem jezdil tolik po silnici, tak Wormdrive rules :-)

          0 0
          • MlokCZ  

            Ale na druhou stranu je pravda, že jsem teď přežil 2 čistě asfaltové vyjížďky v Chorvatsku na RR + NN.

            0 0
    • Dandysek  

      a jeste poddotaz, kamos mi doporucoval Maxxis Ignitor.. jako levnejsi alternativu.. jak na tom jsou tyhle? jezdil je nekdo???

      0 0
      • Trojci  

        Na silnici nee, ale to přeci poznáš podle vzorku sám..

        0 0
        • prodi  

          hlavně žes ty poznal podle vzorku Pythona :)

          0 0
          • Trojci  

            Ne, Pythona jsem poznal po chuti – když jsem ho vzteky trhal na zubama kusy..

            Hele nevím jak ta verze Light, ale já měl Goldy a ty fakt vydržely prd!

            0 0
            • Trojci  

              ps: z toho co jsem zatím jezdil (viz můj profil – popis kola) se mi na cesty/asfalt zdá nejlepší Innovader (rychlej, vydrží, zanáší se bahnem) Ale pozor na jeho kvalitu, pro Tomíka to každej rok dělala jiná fabrikia a kvalita se VELMI liší..

              0 0
              • prodi  

                No vidíš a mně se zase na silnici nejvíc zdá třeba Schwalbe Maraton Slick 1´ :)

                0 0
              • Luka  

                ja inovadery jezdila a myslim ze hned po rubene saurusu to byl nejhorsi plast.. prava nocni mura. Mozna valil (ale s ralfem se to srovnat neda), ale v terenu to bylo naprd. no flame. jen nazor.

                0 0
                • vili  

                  naprosty souhlas..a jeste dodam, ze min pohodlenej plast sem nejezdil, ten se neda vozit ani na silnici(mel sem teda drat)

                  0 0
                  • Luka  

                    taky drat.. a mimo jine mel jeste jednu obr nevyhodu.. v kombinaci s alexrims proste nesel sundat. zlomila jsem na nem nekolik plastovejch montpak a ohnula jednu kovovou… a stejne jsem ho nesundala… (rukama to nebylo)

                    takze no moreeee :)

                    0 0
        • Dandysek  

          moc rad bych rekl, ze poznam…ale nelzu:)))

          0 0
    • dieegoo  

      Já se sem taky přimíchám… Z Ranchera a Scorpionu Air light byste vybrali které? Využití stjně zhruba 50% asfalt, 50% lesní cesty.

      0 0
      • Trojci  

        Rancheroooooooo

        pro Dandyska aspol. : ještě jsem nikdy Ranchero nejel, tak bych prosil nějakej ten spucung..

        0 0
      • MartinXC  

        Ranchero neznám, ale Scorpion rozhodně na asfalt nepatří. To je blátivá guma na sněhu a v břečce dobrá, ještě tak v hlíně a kamení. Ale na hladkém tvrdém povrchu ti od vibrací upadnou ruce, když ji dáš na předek. Já ji jezdívám přes zimu, teď jsem ji zkušebně nazul na Enduro dopředu. Vzadu záběr nicmoc, ale vibrace docela silné. Nepomůže ani podhustit.

        0 0
      • Alibaba  

        …já mám teď na staříkovi Ranchera (po Z-Maxech a Černejch žralocích) a je to plášť k h…u. Ani ryba ani rak. Chtěl jsem levný pláště s ježděním s velkým podílem na asfaltu, tak jsem hrábnul po nich. Na tom asfaltu ještě dobrý, na jemné šotolině zdarma pískují rám ;), ale v terénu… střední běhoun se hned zanese a charakter vnějších výstupků není moc šťastný, takže když vjedu do terénu mám pocit, že jsem zapadl po ráfek do písku. Navíc jsou v drátu dost těžký, takže akcelerace jak na Ukrajině ;) Jediná výhoda snad, že oproti Black Sharku drží výborně stopu v náklonu. Zlatý Z-Maxy (u Koloshopu ještě o 100.- míň než ty Ranchera).

        0 0
      • dieegoo  

        no ted byl ve Velu test plastu a Ranchera z toho moc dobre nevysly, naopak velmi dobre hodnotili Kendy Karma…

        0 0
    • gerrard  

      Tak ja jezdim Ignitory i Nanoraptory. A ignitory na asflat rozhodne nebrat. Nanoraptory jsou pro me presne ten univerzalni plast co snese asfalt i teren a nemusim se bat ze v terenu i mokrem me nepodrzi jako slick Kenda Kwick co jsem mel predtim. Jedine vyhrady jsou ze se spatne cisti a ze hodne vyhazuje spinu primo na oblicej :). Z me zkusenosti muzu nanoraptory jedine doporucit.

      0 0
      • marapara  

        Nápodobně s Nanoraptorem. Je to rychlý plášť, hodí se na asfalt i do terénu, akorát se nemá moc rád s blátem, i když taky se s ním dá projet. Ale pokud budeš jezdit převážně na suchém a tvrdém povrchu, chybu s něma neuděláš.

        0 0
    • jirkag  

      A co takhle treba Michelin COUNTRY TRAIL 1,95. Je celkem uzkej, moc nehuci. Ja ho jel zatim jen na suchu, takze jak se zanasi v blate nevim. Ranchera ma kamos, sou to pro mne velky balony, ale maji v ose celkem plnej pasek, takze na asfaltu se dobre vali. Ale kdyz jede vedle mne, ta to pekne huci :-)

      0 0
      • JSt  

        ja ted poridil myspuliny ct 2.0 – sou v kevlaru. super balony – tlustsi nez 2.24 motoraptory. trochu tezsi cca 670g. huci, moc nejedou, zato ale drzi na vsem jak pribite, zaber maji vynikajici a cvaknout dou taky obtizne. pro me super gumy O:o). btw. na 50/50 silnice/teren bych bral neco se sipovitym dezenem a tvrdsi smesi, at to jede a moc se nesjizdi. ten zminovany nanoraptor je imho ideal (loni sem je jezdil v dratu ;)

        0 0
    • MARIN  

      Tak na podobnou kombinaci(silnice a kdyz uz me nebavi tak zajedu do terenu) jsem ted nasadil dopredu Maxxis Wormdrive a dozadu Continental DoubleFighter oba v kevralu.

      0 0
      • marapara  

        Já vozím Wormy také, ale pokud vím, že pojedu lehce náročnější terén, tak dávám jiné pláště. Wormy se hodí na silnnice, polňačky, zpevněné lesní cesty, ale jak zajedeš do blata jsi v troubě :) Ne vážně, do trochu náročnějšího terénu, ještě pokud je trochu vlhko se vůbec nehodí, tam raději pláště se vzorkem, podle druhu terénu (blato, sucho, šutry …)

        0 0
    • Jumo  

      Dandysek: som na tom podobne ako Ty a preto som si kupil plast Specialized Crossroads ARM TIRE 26×1.95 za 550,– Sk. Fakt si nemozem stazovat. Po ceste ma minimalny valivy odpor a v terene bez problemov. Tu je na to nejaky link (je to dole – predposledna polozka v lavom stlpci) akurat ta cena nechapem preco je tam dost vysoka.

      www.wiggle.co.uk/Default.aspx?…

      0 0
    • Miky  

      Ahoj, na tuhle skladbu terénu vřele doporučuju WTB Nanoraptor 2.1 dopředu i dozadu (cena je cca 750kč za ks. v kevlaru, v drátu cca 380kč). Tohle jezdím tuhle sezónu a až na hluboké bláto, jíl a horší samočistící schopnosti jsou to skvělé XC pláště.

      0 0
      • jirkag  

        A daji se nekde sehnat ty nanoraptory v dratu? Vsude sem videl jen v kevlaru za cenu kolem 750,–.

        0 0
        • enjoy  

          no to je prave to:-).2,1" v dratu je jenom hodne zbozny prani:-))

          0 0
        • Santus  

          kamos je taky chtel, ale nesehnal a dostal info, ze se snad uz v dratu nedelaji, coz se mi zda divny.

          0 0
    • enrico  

      Maxxis Fly Weight 330 ked vychujíš tu cenu (2600,–SK) a malu životnosť (cca 2000 km) a vysokú nachylnost na defekty a slabé jazdné vlastnosti: pri brzdení, extrémnom náklone a axelerácii v kopci na nespevnenom podklade a blate, tak sú to sú asi tie najlepsie (sorry preklep) najlahlie a najdokonalejsie na asfalt stvorené gumy (aj ked maju super samocistiace schopnosti a dokonca som s nimi vysiel aj v zime na lade a snehu na inovec 1042m/nm)

      0 0
      • enjoy  

        si to napsal tak,jakoby ty plaste byly uplne k nicemu:-))

        0 0
        • enrico  

          asi tak som to aj asi myslel, ale vcera na maratone ma totalne podrzeli a dal by som za ne aj kus mojho maleho prstu do ohna :-)))

          0 0
    • pavel321  

      Já jezdim Nokian Boazobeana X 2,1 kevlar a WTB Nanoraptor 1,85 kevlar (ve predu LASER). No ty Nokiany sou sqely u nas (kolem Jestedu), drzej bezvadne, ale kdyz chci jet nekam, kde bude asfalt, tak jedine s Nanoraptorama – sou dost dobry na zavody, ale clovek musi dat pozor mezi sutrama… ale jinak fakt valej

      0 0
    • Leos  

      A aby toho nebylo málo tak ještě přidávám Speedmax od Ritchey. Na asfalt a suchý cesty v pohodě.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.