• MrtweyUbrus

    Budu kupovat nové kolo, rozhodl jsem se pro enduro a zatím se rozhodji mezi třema kolama, KONA DAWG PRIMO, GIANT REIGN 2, a CANYON NERVE ESX7, jezdíte někdo něco ztoho?Kona a Giant jsou na tom cenově pododbně, Canyon je pecka v poměru cena/výkon, za 65 000 má komponenty jako Sram X.O, a Avid Juicy 7 Carbon, nejvýšší model Piku a podobný vychytávky, akorát bych musel čekat 3–4 měsíce na individuální dovoz z německa a v případě že by se něco pokazilo tak by byla dost obtížná reklamace, oparvdu se nemůžu rozhodnout, přecijenom je to dost peněz(ještě mi 20 000 chybí, musím prodat staré kolo).Kdyby někdo podobný Canyon jezdil můžete napsat svoje zkušenosti? U Reigna se zase bojím umístění tlumiče a lítání všeho bordelu přímo na něj a složitosti zadní stavby,Kona je prověřená klasika…Jsem v koncích a budu rád za každou radu :O)

    0 0
    • wroum  

      obcas projedu pritelky Dawga, kamosuv Canyon a nejvic jezdim na svym Norcu Fluid. Gianta sem poradne neprojel. Z toho tvyho vyberu bych sel do canyona i za cenu toho, ze budu cekat. to kolo je lehky (mene tuhy a bytelny nez norco, ale asi o 1,5 kg lehci) a funguje paradne, pomer cena/muzika je perfektni. Dawg taky neni spatnej ale subektivne je to horsi nez canyon a to jak osazenim /penize, tak funkci zadni stavby. ne ze by to neslapalo, slape to dobre, ale canyon je fakt trochu jinde (to norco mu je hooodne podobny – oboje FSR). Reigna nemuzu hodnotit – ujel sem na tom sotva par metru :-)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.