• Neddy

    Zdravim. Od Vanoc hledam nejaky dobry kolo, abych pak nelitoval kdyz do nej vrazim tolik penez. Puvodne to mel bejt a-gang a.m., ale pak sem slysel ze u Authora se hodne plati za znacku, ze za ty samy penize se da sehnat lepsi kolo. Momentalne mam vybrany GT Ruckus 2.0 (20.000 Kc). Chci nejaky kolo aby vydrzelo skoky a aby sli na nem delat nejaky triky. Hlavne na street a freeride. Tak prosim o nejakou uzitecnou radu. Diky

    Pozn.: Nikdy sem na jinym kole nez na obyc. MTB co mam nesedel. Kdyz sem zjistil ze na tom horakoj umim veci co malokdo, tak sem se rozhod pro novy kolo.

    0 0
    • petebike  

      covece na street mam kolecko

      www.petebike.com/…a/author.htm

      nj pravda ja s tim vlasne jezdim kuryra :-DDDD

      0 0
    • Chlebovnik  
      Obsah tohoto příspěvku je blokován zakladatelem diskuse.
      0 0
    • Chlebovnik  

      Rock Machine Quake? www.velo-shop.cz/…robnosti.php?…

      0 0
    • Chlebovnik  

      Ale já bych něco postavil… =) Ale tak ze 30,–

      0 0
    • black.horse  

      kolo na street a na FR je nebe a dudy… ale dá se postavit rozumnej kočkopes… ale v týhle cenový relaci bych se bál… zkus prolízt bazary, jestli tam něco nenajdeš… na Tvým místě bych si vzal ocelovej rám, vidli kolem 130mm, třeba dropoffku nebo tak něco, kola na DM24 ráfkách, bytelný kliky a zbytek můžeš ladit za pochodu…

      0 0
      • black.horse  

        jo a jinak z těch tří odkaz co tu zatím uvedli, bych asi hlasoval pro to Norco..

        0 0
        • Neddy  

          Koukal jsem na to Norco Ryde a Bigfoot. Ale zda se mi, ze ten Bigfoot je lip vybavenej i kdyz je levnejsi… A ty penize sou velkej problem. Ted mam nasetreno 10 tisic Kc a nasi by mi 10 tisic pridali, ale jim se to zda jako zbytecne vyhozeny penize… voni by mi radsi koupili kolo za 14 tisic (GT Chucker 2.0).

          0 0
          • goofy  

            Ryde – dirt, street. Big foot – freeride. Musis si uvedomit co budes jezdit vic…

            0 0
          • black.horse  

            koupit kolo pod 20 sou většinou vyhozený peníze… začne se Ti rozpadat, měnit díly, praskat, ohejbat, blablablablabla­blablabla....­..minimální základ musíš mít pořádný rám, vidlici, kliky a kola… to nevochčíješ a neušetříš na tom… na zbytku se dá „rozumně“ v určitých mezích ušetřit, ale jakéjkoliv low-end je zbytečnej, za pár dní to vyhodíš…

            0 0
    • Neddy  

      Ja si koupim GT Chucker, to uz je snad moje konecny rozhodnuti.

      0 0
      • CZiko  

        jestli chceš mít koule a ksicht vcelku tak se na to vyprdni… praskají a praskají moc… nevím jak je na tom model 2006, ale po skušenostech s modely 2005 bych to nedal ani své babce:)

        0 0
        • Neddy  

          To jako ze praska ram? Me rekli v krame ze to je v pohode, ze se jentak nerozbije, ze hodne vydrzi… a ten chlapek toho vedel dost.

          0 0
          • CZiko  

            no tak model 2005 toho opravdu mnoho nevydržel, láme se v patce a u krku, je to známá věc… sám jsem dva prasklé kusy viděl… Ale jak už jsem psal tak nevím jak jsou na tom modely 2006.

            0 0
          • goofy  

            Mnel si ve vyberu Rucksus a koupil jsi Chucker? To vis ze ti to ten prodavac doporuci. On ti doporuci cokoli, hlavne aby prodal co ma na skladu… Malo kdo dle mych skusenosti chce opravdu poradit, a ne jenom prodat. Ten letosni vypada, ze uz je u hlavy zpevneny, ale patky budou urcite praskat porad.

            0 0
      • black.horse  

        narovinu, Chucker je dětský kolo pro úplnej začátek jako je sjídění mraveniště, brození se kalůží a drsňácký opírání kola o plot se slovy, coool ou yeah:-D neblbni, ten shit hnedka zničíš… když nemáš prachy, kup si BMX za 15–20litrů do začátku a jezdi dirt nebo street…;-) jinak jestli chceš MTB, tak radši počkej a našetři na pořádný, jinak se Ti bude sypat a ve výsledku Tě bude stát ještě víc…

        0 0
      • fousmen  

        jezismarja, jen to ne! byl bys za chvili hoooodne nestastnej, to mi ver.. radsi prisetri par korun a kup treba to norco, jak je tu na nej odkaz, to je hodne dobre vybaveny za ty penize.. a hlavne ti oproti tomu chuckerovi vydrzi mnohem vic nez 2 dropy.

        0 0
    • Neddy  

      A to GT Ruckus 2.0 myslite ze vydrzi vic nez ten Chucker?

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.