• pecak

    Jsem takový kolař/nekolař… Ted me je 23 a da se rict, ze na kole jsem od nejakych 16 let moc nejezdil (cca 50km za velke prazdniny :-),a le predtim jsem jezdil docela dost. Ted jsem si kupoval kolo a protoze me to bavi hlavne v lese, koupil jsem MTB. Vybral jsem kolo Felt Q200 – (odkaz: www.cykloshop.cz/…2/karta.php3?… ), ktere me stalo 8500,– s tim, ze me takove kolo bude stacit. Zatim jsem na nem najezdil cca 100km a jedine co me vadilo, bylo nepresne razeni presmykace, nyni jsem to byl seridit a je to porad stejne… Presmykac tam je Shimano C050 – i na rovine me to proste neprehodi, pokud chvilku nepodrzim packu razeni, drnci o to retez i kdyz mam treba prevod ve predu na druhem kolecku a vzadu na patem ze sedmi… uz nevim co s tim delat. nepotrebuju koo za 30t., ale chtel jsem neco, co funguje aspon tak, jako muj 8 let stary Oldpran, ktery tehda stal taky nejakych 7–8t.

    Bracha ma kolo od Amuletu s prehazovackama Alivio a je to uplne o necem jinem. Po konzultaci s tim technikem (kteremu nic nezazlivam, je to velmi prijemny pan) jsem ale pochopil, ze ani ta prehazovacka, kterou tam ted mam, neni uplne hrozna… tak nevim…

    Co myslite? nechat to seridit nekde jinde? a nebo ten presmykac nechat vymenit za neco jineho? co poradite za typ, aby to sedelo k sedmikolecku, ktere je vzadu… Na kole se chystam najet za rok tak nejakych 500km, takze nepotrebuju neco uzasneho, chci jen, aby kdyz dam packu do vyssi polohy, aby me to prehodilo na vyssi kolecko a aby to pokud mozno prehodilo i za jizdy do kopce…

    diky moc za vase nazory

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.