• Radu

    Už tři dny čtu celý forum a nejsem z toho moudrá, proto napíšu rovnou kola mezi kterýma se rozhoduju…Snad mi řeknete zkušenosti nebo názory…Jinak zatim jsem toho moc nenajezdila, ale proto si kupuju nový kolo abych začala. Terény tak všechny, nevim kam mě to zatáhne. Jo a vážim tak kolem 65. www.bike-eshop.cz/…ax-super-05/?… www.bike-eshop.cz/…xc-840-2006/?… www.merida-bike.cz/index2.php

    Hlavně pořád čtu že některý vidlice nepružej a kdesi cosi… a já jsem laik. Moc díky za rady…pomůže mě to hodně.

    0 0
    • Ruprecht  

      při tvé váze budou všechny vidlice tvrdé :-), sáhni hloub do peněženky a vem tohle www.superior.cz/…an/bike.html?…

      0 0
      • Pá-dlista1  

        Vazim stejne a nektere vidlice jsou na me dost mekke. Ale zrovna ten Axel, ktery doporucujes je letos pry extra tvrdy.

        0 0
    • Gorgov  

      Hele z tehle kol toho supa, ale já bych kolo do 30ti nikdy nový nekoupil, koukej na cyklobazar. Jedny holce sem pres nej kupoval za 15 kolo jehoz hodnota byla 35–45, bylo ve skvelym stavu. Kolo do 20ti bude dycky hrozne tezky, kor pro holku. Vim o cem mluvim, pritelka mela rok KHS alite 1000, dobry ale vazilo 14,5kg, takze ted stavim novy.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.