• Alex

    Mazdar, existuje nejaky lacny FULL ram do 12.000,– Kc (aj s tlmicom) Neco okrem spydera? Co tak Kellys Toxic? Nic zle som zatial onom nepocul…

    0 0
      • vlk  

        na tom kolokrámu nebude k dispozici.jsem ho od nich koupil a napsal jim, že ho budu vracet-jsem to špatně změřil a myslel si že má je 80mm zdvihu.Nakonec si ho nechám.

        0 0
        • vlk  

          Právě jsem jim napsal, že ho nakonec vracet nebudu a tak v brzké době zmizí i z nabídky.

          0 0
          • kovar  

            proč si ho chceš nechat?

            0 0
            • vlk  

              protože jsem to sestavil a velist mi nakonec vyhovuje-bál jsem se že mi bude malý.No a protože jsem zjistil že má nakonec zdvih 95 s tlumičem 165.Mám známého, který mi kdyžtak vložky levně vyrobí, pokud by byly nějaké problémy.No a v neposlední řadě nemám prachy na dražší marathonský full.A na HT už jezdit nemohu-mám problém se zády.

              0 0
              • kovar  

                tak pak dej vědět, jak ten paralelogram u středu drží, zda je to s životností podobné, jako u Mongolouse

                0 0
      • Alex  

        Ten by som hned bral keby mali este nejaky volny kus…skoda

        0 0
    • luboa  

      Mrkni na tenhle thread.Nedavno se tady resil Giant AC a RM 4000,kterej by mel byt kolem deseti i s tlumicem.Moc pekny kolo. www.bike-forum.cz/…4/forum.html#…

      0 0
      • Alex  

        Fakt pekny ram, ale na FR. To by ani tak nevadilo, keby bol do 3 Kg…

        0 0
        • luboa  

          JJ,ta vaha je dost,ale stejne bych se toho nebal,ta cen je moc dobra

          0 0
    • vlk  

      na xc bych si pořídil něco od spyderu na FR rockmachine 4000.

      0 0
    • Alex  

      Hmmm…tak nakonec asi predsalen zoberem Spydera. Na XC jazdenie pre dievca bude asi v pohode. Len sa bojim dodania, koloshop.cz ako tak tu citam ma stym niekedy problem :(

      0 0
      • Lister  

        tak objednej přímo u spydera nee?

        0 0
        • Alex  

          Jo…to je docela dobry napad :) Maju tam aj lepsie ceny ako u koloshope. Len musim zistit ci mi ho dodaju na SR.

          0 0
    • khooca  

      Pokud chceš něco pevnějšího, tak za tu cenu se dá sehnat to co mám já. Pokud překousneš jednočep..

      0 0
    • Alex  

      Prisla mi odpoved od Spydera z Chomutova, ze ramy SPAM nejsou a letos ani nebudou :(((((

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.