• Opl22

    cauky lidicky,prosim Vas,chci si koupit nove kolecko,ale vubec netusim jake atd. Rocne najedu neco okolo 1–2tis.km,mno uz mam novou zavodnicku a ted bych chtel neco trosku univerzalnejsi­ho,tak do tech 15tis. Je mi jedno jakou to ma barvu,jaky to je model. Obcas bych chtel zajet do nejakeho terenu a taky na polni cestu,ale zase taky budu jezdit i po normalni ceste,takze zadneho triala nebo neco na ten zpusob. Prosim poradte…diky moc…mejte se suprove…

    0 0
    • rasto  

      mno, jestli chces tezky teren, jdi do horaku. spatny neni Author/ Amulet/ 4ever/ Kellys. jestli do tezkeho terenu nechces, doporucuji krosove kolo. nejlepe nakoupis na slevu, zkus internet.

      0 0
    • JMT  

      mtb, kros je pro duchodce :-)

      0 0
      • Opl22  

        taky jsem uvazoval o mtb…jakou znacku a typ doporucujes?

        0 0
        • hannawald  

          podivej se do historie, myslim ze je tu na tohle tema par threadu a ani ne moc starejch. Vyborny budou lonsky Mongoose Meteore Comp (pokud ho jeste nekde na webu sezenes) nebo nebo Schwinn Moab, oboji se do patnacti po sleve vejde, puvodne pres 20 000 a jeste jsou to modely s vynikajicim pomerem cena/vykon, hlavne ten ram maji uplne stejny jako top modely techto znacek, takze idealni pro pripadny upgrade, kdyby Te to chytlo.

          0 0
    • Orbis  

      bych si krapet připlatil a koupil tohle: www.superior.cz/…rt/bike.html?… sice horší vidle, ale za tu cenu stejně asi lepší vidlici neseženeš:-)

      0 0
    • default  

      Co treba nejaky ACstar 2005? cykloshop.cz/ni­kita2/prehled­.php?znacka=Ac­star

      0 0
    • L1  

      A co říkáš na tohle? www.cykloexpert.cz/…-mesa-gsd-06

      A kdybys chtěl ušetřit, tak i loňský model. Já ho koupil na podzim za 11 000 a zatím plná spokojenost. Ten loňský vypadá takhle- www.cykloshop.cz/…ie/ukaz.php3?…

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.