17/6/06: s dětmi z Veltrus do ZooParku Zelčín

10 nepřečtených
  • yanca

    Máte děti a jezdíte rádi na kole? Tak pojeďte v sobotu 17/6/06 na cyklovýlet. Více informací najdete na webových stránkách havranek.dolni­povltavi.cz

    0 0
    • yanca  

      Už se pár lidiček přihlásilo. Několik s dětmi a několik i bez dětí. Zatím to vypadá na dva vozíčky a několik cyklosedaček. Nechcete se ještě někdo další přidat?

      0 0
      • Beeda  

        Kdo me veme do vozicku:-))B.

        0 0
        • Thidney  

          tě vezmu na šavli od bareše, když se poskládáš .-))

          0 0
        • Bulda  

          ja, mam to z domu cca 200m na start, tak koukej dorazit, jen, co vyvezu hnuj, tak budes moct nastoupit, dudlika a pleny si vem vlastni :)))

          0 0
    • Woody  

      Cawte Kdyz jste u tech deti, ma nekdo zkusenosti z TRAIL GATOREM? Dcerce jsou 4roky a jezdi bez kolecek. Zajimalo by mne jak se stim jezdi v terenu a z prudsich kopcu jestli by mne nepredjizdela pri prudsim brzdeni. Rad bych ho koupil, ale nechci jezdit jen silnice.

      0 0
    • yanca  

      Má být hezké počasí – přidáte se? Na webu: havranek.dolni­povltavi.cz/ přibyly podrobnější informace.

      0 0
      • Bulda  

        nechci te nejak strasit, ale zavolej si na ten privoz (mob. 604922940), jestli uz funguje, po ty velky vode byla barka dnem vzhuru na brehu (byl sem tam presne pred mesicem)

        0 0
        • yanca  

          Neboj, na přívoz jsem volal a funguje. Ale vím – před týdnem jsem se tam byl podívat a nefungoval, protože bylo asi o metr víc vody, než obvykle. Nicméně teď už je zase vše v normálu a nikde neprší tolik, že by voda do soboty tak moc stoupla (ostatně jsem to napsal do podrobnějších informací na webu: havranek.dolni­povltavi.cz..

          Takže se těším, že se nás v sobotu sejde hodně. Zatím jsou potvrzené dva vozíky a spousta cyklosedaček. A taky pár lidí bez dětí. ;-)

          0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.