• Veeteck

    Chci si na Ebayi koupit rohy Roox, kdybyste si nekdo neco nahodou taky vybral, muzem se rozdeli o naklady. Vychazi to na cca 420 Kc (250 prevod a 6E postovny), ceny ma ten clovek docela zajimavy. Ma tam i soforty… search.ebay.de/_W0QQsas­sZgueser66QQhtZ-1

    0 0
    • JMT  

      do tech rohu bzch takz sel !

      0 0
      • Veeteck  

        Co jsem koukal do historie, prodavaji se kolem 15 Euro, coz je bomba, jenom vyhrat. Nechtel by si cerveny? Tady v Plzni novy nekdo prodava za 500 Kc.

        0 0
    • náčelník  

      Možná by byl zájem o tu sedlovku S4.2 černá, průměr rovných 27,0 mm.

      0 0
      • Veeteck  

        Tak to promysli, klidne ji k tomu muzem prihodit, zatim to vypada, ze by to mohlo vyjit dost zajimave.

        0 0
    • Hanz_Zlin_CB  

      par veci od Rooxu se dela v CB

      0 0
    • Gorgov  

      Bral bych taky ty rohy

      0 0
      • Gorgov  

        teda ty modry kdyby byly. Jak se dohodnem? :)

        0 0
        • Veeteck  

          No problem, pockam, co odpovi, jestli sezene za dobrou cenu jakykoli mnozstvi, mohlo by to byt zajimavy. Urcite dam vedet…

          0 0
          • scret  

            Me samozrejme taky:)Diky. Zalezi na cene:))

            0 0
            • Veeteck  

              Jasny, napisu sem vsechno, co se dozvim.

              0 0
              • scret  

                Super. Skoda ze jsem to nevedel driv. Ted jsem totiz koupil novej predstavec FSA XC 120 po sleve za 2tis. Ale driv jsem pokukoval prave po ROOXech,jenomze kdyz jsem videl klasic. MOC tak se mi protocily panenky:)

                0 0
    • Fana.A  

      Tyhle rohy mám 2 roky a spokojenost. Mám černý,ale vypláznul jsem za ně 1100.- Tak máte s takovou cenou recht.

      0 0
    • Veeteck  

      Tak ten chlapik se zatim akorat ozval, ze postovny je 6 Euro, na dotaz, jestli toho sezene vic jeste nic. Pak dam vedet.

      0 0
      • Gorgov  

        OK dej vedet, ale myslim ze to berem, 6 euro se mezi par lidi rozdeli a vysumi:)

        0 0
    • Veeteck  

      Kdybyste si nekdo vybral tady, budu brat urcite taky par veci. www.actionsports.de/

      0 0
      • Gorgov  

        Hele urcite dej vedet, asi bych tam vzal kazetu a nejaky plaste, maj XCR DRY UST za 20 euro, to mi prijde velmi dobre.

        0 0
        • Veeteck  

          Ceny tam maji u neceho fakt bezkonkurencni, treba predstavec RF Deus za 39,90, cena 79,90 za sedlovku Thomson taky neni zla, maji tam taky kazetu XT 8 speed, kterou uz dlouho shanim. Jedina vada je, ze nesezenou pry nic, co nemaji na strankach uvedeno.

          0 0
          • Gorgov  

            tj no, ale stejne dobre, az budes obednavat, dej mi urcite vedet a domluvi to

            0 0
          • Gorgov  

            hele myslis, ze bys byl schopnej obednat neco odsud? www.bike-discount.de/start.asp?… Konkretne teda XTR prevodniky a nejaky plaste. Ceny maj taky dobry, ale ja s tim nemam zkusenosti, nic sem jeste z Nemecka nebral. Jinak ceny tam maj taky dobry. Co myslis?

            0 0
            • Veeteck  

              Myslim, ze no problem, ale me treba odradilo, ze tam maji sedlovku Thomson 27,2 za 100E, predstavec vubec. Pro me tam toho na koupi moc neni…

              Jinak ten chlapik s Rooxem se uz neozval, asi je to nejakej vul.

              0 0
              • Gorgov  

                hmm, to je skoda, neda se svitit. Hele ja sem Tam koukal treba na plaste. A myslim ze treba Comp S Light schwarz 2,00 za 16 ojro je bomba. to bych jich czal klidne vic.A urcite ty prevodniky. Vyjdou na 2000 velkej a 1000 malej, coz je polovina toho co tady. Nebo treba XCR DRY UST za 20 ojro… Ty gumy fakt dou, koukni na to

                0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.