• kesu

    cao,shanim novy sedlo jelikoz lehouckej pells byl sice dobrej na silnici ale na FS se nejak nehodi :( .Do uzsiho vyberu se dostal fizik dolomiti a selle italia flite ti www.progresscycle.cz/firma.asp?… bikemarket.cz/pro­duct.php?IDpro­duct=449 ktery by jsete si vybrali?…cenovej limit je cca 15 kil

    Anketa: tak ktery?

    11x
    48%
    0x
    0%
    12x
    52%
    0x
    0%
    0 0
    • Meesha  

      Dolomiti sem mel. Kdyz ne SLR, tak Flita… :-)

      0 0
    • Elwing  

      proboha cokoliv jen né tu tvoji hrůzu !!!

      0 0
      • kesu  

        na to sme prisel taky,teda ale dalo mi to:(,kdyz ono je to vsecko tak tezky…:)

        0 0
    • Palec_82  

      Vozím Flite trans am gel Ti (model s dírou uprostřed) a spokojenost, takže Flite

      0 0
    • black.horse  

      tohle je hodně indivindindiuální:-) já nakonec skončil u Fizik Gobi. Na MTB i silnici sem zkoušel různý sedla a to Gobi se mi jeví jako ideální kompromis a mám ho na jak na MTB tak na silničce… (předtím Nisene na MTB a Pavé na silnici)

      0 0
      • Stereo  

        Souhlas. Úplně stejná zkušenost a stejný výsledek. Gobi.

        0 0
        • P@vel  

          Taky souhlasím s Gobi.Mám ho na biku-je super.Na silnici mám Ariona a klidně bych ho vyměnil za Gobi.Pro mě je Gobi pohodlnější.

          0 0
          • Stereo  

            Taky jsem jezdil na silničce nejdříve Ariona a na biku Gobi. Pro větší pohodlí jsem ovšem časem Arione prodal a i na silničku dal Gobiho. Rozdíl v pohodlí je celkem znát.

            0 0
            • johny.h  

              Ty sedla jsou opravdu individuální. Dal jsem na příspěvky, koupil Gobi a nic horšího jsem neměl. Je pro mě moc úzké a po delší vyjížďce ně šíleně bolí p… Po bahenní lázni Šela maratonu s bahnem na zadnici, jsem si ji pak nemohl takřka ani umýt. Předtím jsem měl Pellse Comfort s drážkou a bez problému. Jen bylo tvrdé. Teď objednávám SLR XC Gel Flow. Tak snad to mé zadnici pomůže:)

              0 0
    • RomanH  

      Mam na Max Flite Trans AM najeto pres 20000 km a maximalni spokojenost. Od te doby, co jej mam, jsem nemel vlka :o) Jedine minus je jizda v desti – dirou strika voda

      0 0
    • MlokCZ  

      Já teď hledal sedlo dlouho a našlo se mi samo (i když jsem ho chtěl stejně vyzkoušet). Na novém kole byl Nissene CP Wing Flex (letošní model) a toto sedlo mi sedlo naprosto perfektně. Já radši měkký sedla a CP je dost měkký, na někoho možná bude moc.

      0 0
    • lubos  

      Nac sedlo ?

      0 0
    • vratan  

      ja mam zalusk na specialized rival…

      0 0
    • Loner  

      Nedávno jsem tady taky řešil. Moje jednoduchá rada: Zůstat u jakékoliv sportovní tvrdé klasiky (oválného profilu) 130*270 mm a značku volit podle finančních možností a požadavků na značku a zpracování. Gely neberu, upřednosťňuju zpěvněné boky, tvrdě pružící a nekopající lyžiny. Nic nena*re víc než krásná Gobina nebo Sellina nad 2kkč seklá bokem o šutr. Podélná rýha do 2/3 se velmi osvědčila, díru jsem zavrhl kvůli mokru a zimě od listopadu, stejně jako BG profil spešlu a pokusné otlačování sedacích kostí jinde než zevnitř. Najezdíš li denně dvě hoďky, zvykne si pr*el i na pivní flašku ale nezvykne si na gelové měkké sedlo s nepružícím systémem – to máš jak bys seděl na cihle obalené hadrou. Mnoho zdaru .

      0 0
      • Peslezedirou  

        Myslíš třeba takle? :o)

        0 0
        • sladic  

          jo tohle je bolistka gobiku:( mam ten starsi typ bez cordury,ten je na tom jeste hur.holt nesmime padat. na mtb je to ale nejlepsi sedlo.

          0 0
          • Gorgov  

            to rozhodne neni, mel sem ho pul roku, slo to no, a pak sem zkusil, pro me na prvi pohled odpudive nepohodlne, slr. No a je to uplne o necem jiny proste parada. Ale je to hlavne o tam jakou ma kdo prdel nicmene znam velmi mnoho lidi, ktery sou s SLR spokojeny, rozhodne vic nez tech s gobinkou. Jenom je fakt ze SLR je sedlo na sezonu

            0 0
            • Thidney  

              sem zkusil na první pohled pohodlné a relativně lehké slr trans am s gelem..no gelu je na něm symbolicky .-) je mi na něm opravdu fajn.

              0 0
    • gersa  

      Uz se to tu resilo milionkrat… takze opakovani matka moudrosti – Kazdy ma jedinecnou prdelku a na kazdou prdelku sedi jiny sedlo. Tohle za tebe nikdo nevyresi, nejlepsi je zkouset… bohuzel je to ale drahy zpusob

      0 0
      • Bully  

        auuu, a to sis musel koupit i tohle, abys zjistil, ze je to tvrdy? :)

        0 0
        • gersa  

          Mel jsem tam puvodne gelovyho Specializeda a bylo to utrpeni. Lepsi nez tohle je jen Arione, co mam na Duratecu

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.