• pocitac

    Ahoj kluci,

    Rad bych si po velmi dlouhe dobe poridil nove kolo, jak tak procitam cyklisticke weby, ruzna fora sleduji, ze mi naprosto ujel vlak. Takze se dopredu omlouvam, ze trochu divne dotazy. Zkusenosti s kolem nejaka mam, jezdil jsem pravidelne horske stace v radku desitek km, maximum co jsem kdy jel (jezdival jsem to minimalne 1X rocne) byla stace Ostrava – Lysa Hora po vedlejsich silnicich dohromady cca 80–90 km. Ma zaliba skoncila hromadnou kradezi mych 3 kol pred cca 6–7 lety. Takze toliko k uvodu a ted dotazy:

    Jaky typ kola si poridit, kdyz bude primarne urceno na sotolinu a do terenu, ale chtel bych take abych se mohl bez nejakych vetsich obtizi presunovat po standardnich (pikantni po minule zime) silnicich – pocitam, ze by se jednalo o maximalne desitky km?

    Lze v cenove relaci 30 tisic poridit celoodpruzene kolo aniz bych delal velke kompromisy?

    Zvladne laik jako ja udrzbu kola? Proc se na to ptam, cetl jsem nejake prispevky a tam se mluvi o oleji ve vidlici atd. coz me celkem vydesilo, jiste mam v planu si problematiku nastudovat, berte to jako takovy prvotni dojem :-))

    Jsou nutne svetla na kolo, odrazky atp?

    Doporucte konkretni kolo cenovy strop 30 K neni pevny.

    Doporucte konkretni obchody ve spadove oblasti Severni Morava.

    Kdyz me neco napadne doplnim

    prozatim

    Diky

    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.