• alonzo.pong

    Ahoj, mam takovy jeden problem.Po urcite dobe jizdy v sede mam uplne odkrveny p…s.Neresil jste nekdo podobny problem?Sedlo mam Fyzik Nisene:

    0 0
    • Biker jak Pes  

      Jo, to se mi stávalo hodně v zimě na válcích. Zpočátku jsem byl z toho nervózní a vadilo mi to, ale potom jsem přestal na nich jezdit a problémy zmizely… :))

      0 0
    • Meesha  

      uz se to tu resilo, tak koukni do historie. Zkus polaborovat s posedem a nebo pak jiny sedlo…

      0 0
    • Komi  

      Nevím jestli se mi správně podařilo vyplnit křížovku, ale třeba by pomohlo si dát na řidítka nějaký časopis pro pány :-)

      0 0
      • Komi  

        Jinak by možná pomohla vložka v kalhotech (pokud nevozíš) a nebo to jiný sedlo … napadá mě sedlo s „drážkou“, ale zkušenosti s tím nemám (myslím ten problém).

        0 0
    • yetti  

      Vyber si jiny sedlo. Kdyz jsem jezdil na Rollsu mel jsem podobnej problem. Trochu pomuze, kdyz trochu sklopis spicku dolu.

      0 0
    • Rybnik  

      Chtěl jsem taky kupovat jiné sedlo, ale včera jsem si poprvé oblékl nové kraťasy a ta vložka v nich je úplně o něčem jiném než v těch předešlých. Předtím noname a Atex, nyní 2F= spokojenost. Otázku sedla odsouvám na později.

      0 0
    • orca  

      Doporučuji mírně sklopit sedlo o jeden zoubek , a možná taky o něco posunout dozadu .. Jo Jo sodlo je věda … a myslím že s ním má většina problémy jen mnozí se to stydí prezentovat …

      0 0
    • lubos  

      Sklonit sedlo spickou dolu. Pokud to nepomuze, nastavit sedlo spravne. (dopredu nebo dozadu, ted nevim). Pokud ani to ne, zahodit sedlo.

      0 0
      • lubos  

        Jeste jsem zapomnel .. mozna moc vytazena sedlovka. A jinak obcas e to stejne stane.

        0 0
      • Komi  

        Přesně tak. „zahodit sedlo“ a jezdit jenom na sedlovce …

        0 0
    • Venda  

      Měl jsem stejnej problém. Bylo to úplně děsný, ani vyčurat jsem se nemoh. Tak jsem pořídil sedlo s dírou a zatím super! Nemůžu vynachválit.

      0 0
    • zouf  

      Řeším podobný problém, patrně mám krátkou vidlici a tělo je moc ohnuté a tlačí měkké partie do sedla pod nesprávným úhlem. Chtěl jsem i vyměnit sedlo za fi:zik Arione.

      0 0
      • MlokCZ  

        Hoď tam vlaštovky s vyšším zdvihem a hned budeš mít řídítka výš.

        0 0
    • McBlacky  

      zrovna nisene pořizujou lidi co mívaj tyhle problémy na ultralight prknech, tak spíš bych to viděl v blbým posedu. Ani bez vložky bys neměl mít tyhle problémy !

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse