• vlty

    Zdar lidi, uvidím nekoho známýho na startu? Počasí vypadá ideálně tak neváhejte :-) Ja to budu letos jistit opet ze zadnich pozic, jako kazdej rok…

    0 0
    • Lookas  

      nevim jestli su znamej.. ale prihlasenej su ;-)

      0 0
      • vlty  

        teď už seš :) to nas tam teda moc nebude. Tak hodně zdaru a žádnej defekt!

        0 0
        • Lookas  

          hehe, koukam ze sem tu asi jedinej kdo pojede silnic! :-) :-) dnes sem byl taky projet okruh, nahoru to jde, dolu je to rozbity :-(

          0 0
    • Polka  

      Ja jedu, ale furt nevim jestli nazout Z-Maxy nebo nechat RR. Kolem Bilyho potoka to bude myslim pekny maso, ne?

      0 0
      • JSt  

        to je dilema. obcas se tam nejaky to blato najde (misty ho je docela dost :). ja su mekkota a nazuju neco hrubsiho… brod je celkem vypeceny viz velice nekvalitni foto – vyska hladiny je ale zrejma :)). (fotka umistena bez vedomi aktera. jak ho znam, tak mu to vadit nebude ;)

        0 0
        • Splinter  

          A kde máš ten brod?:)

          0 0
          • RUR  

            U Šmelcovny?? :)))) Si nechte čvachtat mládenci:))

            0 0
            • Sidney  

              jj, minulý týden jsme ho s Ládíkem kontrolovali, je asi metr hluboký…sanitka bude letos potřeb

              0 0
              • RUR  

                Sanitka uz byla potreba, po zrale uvaze jsem si v tydnu vykloubil rameno:((

                0 0
                • Sidney  

                  Tak to už máš vykloubený obě nebo jedno pořádně?

                  0 0
                  • RUR  

                    Levý pořádně;) Požvýkám patáčky, nacpu se enzymama a uvídíme. Proto tady žvaním a nejezdím.

                    0 0
        • Paja  

          a sakra…

          0 0
        • vlty  

          hmm tak to je tak na kajak :(

          0 0
      • MartinXC  

        Dneska jsem kus trasy pečlivě (=pomalu na enduru) projel, na můj vkus docela dost kluzkého bláta. Přijde-li do toho ještě pár přeháněk, RR stačit nebudou. Spíš něco jako Bulldog nebo Scorpion.

        0 0
    • Paja  

      Jedu, MTB.

      0 0
    • Santus  

      jestli se pujde jeste prihlasit, tak pojedu…i kdyz po zhlednuti te fotky mam pochybnosti jestli delam dobre :-) Vypada to, ze misto Twisteru budu muset nahodit Ignitory a to bude otrocina, to neumotam.

      0 0
    • Santus  

      Jelikoz ten rajon tam moc neznam, tak bych mel dotaz. Za druhou obcerstvovackou tj. za Javurkem? se trasy rozdvojovaly, do prava vedla 55 a leva(rovne) byla 30. Jde mi o to, kterou to bylo do cile bliz a pokud to bylo po te trase 30 bliz(pravdepobne ano), jestli to tam dal bylo nejak kontrolovany aby si to lidi nezkracovali.. Ptam se na to protoze borec z 55 co jel se mnou to valil po te 30 dal a kamos co jel trasu 30, tak tam taky potkal 3lidi z 55ky.

      0 0
      • JSt  

        podle teto mapky www.bikebase.cz/…00008498.jpg to vypada 100% o kus kratsi a urcite v jednodussim terenu (to sice z te mapy nevyctu, ale predpokladam ;) kdyz nekoho uspokoji, ze si to zkrati, je to jeho minus – prisel o dva pekne sjezdiky a jeden vyjezdik. oznaceny to bylo podle me dost jasne.

        0 0
        • Santus  

          Akorat me mrzi, ze kdyz porovnam casy tento rok a minulej, tak jsem mohl byt v prvni stovce a takto jsem o tricet mist dal. Pritom podminky byly asi stejny, ba naopak tento rok diky blatu mozna horsi. Myslim si ale, pokud se tam dalo svindlovat, umyslne nebo ne, tak by si to mel poradatel pohlidat. Mas ale pravdu cert to vem, vic mi vadi odhazovaci bordelu, zase jsem na ne mel stesti:-(

          0 0
      • Loner  

        Myslím, že letos úplně zmizely kontroly při padáku do Bílého potoka z Maršova (býval tam doktor) a na výjezdu z Podkomorské myslivny taky nikdo nebyl. Takže kdo si chtěl zkrátit, bezpečně mohl kdekoli. Ale proč si sám sobě lhát?

        0 0
        • Paja  

          Treba pocitali s tim, ze vsichni vi, ze tam kazdej rok kontrola je:o)

          0 0
          • motylek  

            Tak Pajo ,jak se ti jelo?? Já měl smůlu,dva defekty před koncem (před Javůrkem a těsně za ním)mě zmrazily.

            0 0
            • Paja  

              Vyborne, zadny defekt, zadna krize, paradni pocasi, co vic si prat:)

              0 0
    •  

      Jen počkej, Zající!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.