silniční kola-levná zapletená

62 nepřečtených
  • ota

    chci poprosit o radu-na moji silničce(Schwinn fastback-tiagra)jsou nejslabším článkem kola-jsou tam obyč náby Shimano FH a HB 2200,ráfky Jalco DRX 2000.váhu nevím,jenže tyto kola se neskutečně kroutí,a nemyslím,že by nějak jely. Tak uvažuju o Mavic Aksium, či jiných,tak do 7 tis. maximálně.jde mi o to ,jestli fakt poznám rozdíl,nebo si musím připlatit,díky

    0 0
    • gersa  

      Podle me rozdil poznas. Hlavne proti tomu, co mas nyni Mrkni do historie, uz se to tu resilo

      0 0
    • petebike  

      ty aksia mam – taky sem podobne resil ale ne vahu ale spis tu tuhost a je to dost znat, pred tim sem mel naby Dura Ace a rafky Rigida Nova – draty Sapim, vahove je to podobny ale tuhost uplne nekde jinde…

      0 0
    • yetti  

      Můžu potvrdit, že Aksia jedou skvěle. Ta tuhost je opravdu znát a to jsem před tím jezdil vysoké ráfky Mavic CXP14 na 36 drátech DT Swiss a náby Ultegra a můžu říct Aksia jsou mnohem tužší a lepší! Docela rád bych se svezl na nějakých zapletených kolech vyšší třídy, to musí teprve bejt něco.

      0 0
    • PetisV  

      Zdar.Aksia má kolega a pochvaluje. Pokud chceš zainvestit do 7 kkč tak bych pouvažoval i o Cosmosech. Jsou o něco lehčí a mají trochu jiné kalíškování, jiné dráty, jinak je to podobné a jsou zhruba sehnatelné za 6,5kkč.

      0 0
    • Pavlis  

      Nema nekdo prakticke zkusenosti se zapletenyma Campagnolama Vento? Mely by byt lehci a levnejsi nez Aksia…

      0 0
      • Smazaný účet  

        Mám zapletená kola Campa VENTO model 2005 (černé provedení) a jsem s nimi maximálně spokojen. Minusem je jenom váha necelých 2000gr, ale jinat nemají chybu. Letošní model je sice o cca 180 gr lehčí, ale zato má jen stříbrou barvu. Cena loňských byla kolem 5000,– Kč.

        0 0
        • yakub  

          taky vozim černý Venta a jsem spokojenej. Pravda, že letošní jsou o něco lehčí, ale já jsem vyznavačem černých kol…

          0 0
        • Čapíno  

          Ale když porovnáš Aksia a Venta,tak to je skoro to samé,jenom ta cena je u Aksii o 1500 jinde.

          0 0
    • pegal  

      mam Aksia .. ale zatim jenom v krabici .. :) .. .. cekam na ram od Duratecu .. pak na to fsechno nahazim a dam vedet ..

      0 0
    • Krejza  

      mel bych otazku z trochu jinyho soudku. jakej je ten schwinn? ted jsem jednoho objevil (posledni kousek), tak jestli do nej mam jit.

      0 0
      • ota  

        moje první silnice,tudíž nemám s čím srovnávat.rám je prý dost dobrý,ale vážit to bude dost,ale na tom se asi podílejí komponenty.ty kola se kroutí před očima,proto je měním.ta karbonová vidle má taky nejspíš něco do sebe.celkově jsem spokojený,jede to pěkně.mám tam ale sedlo prolink,pedály Look kéo.doteď jsem lítal jen na biku,a proto se mi zdá ,že ta silnička přímo letí.moc ti tedy nepomůžu..

        0 0
        • Krejza  

          ja mam zatim jenom favorita:), tak to bude taky rozdil. casem jeste vymenit komponenty, ale to az budou prachy. kazdopadne diky za napad s tema kolama.

          0 0
          • ota  

            tak to jo,to budeš mít stopro lepší svezení.možná se i domluvíš na tom,že by ti to vyměnili hned s doplatkem..co se komponentů týká,tak nevím,čím začít.

            0 0
            • Krejza  

              ni ja to zatim asi resit nebudu, protoze nebude moc penez. rok na tom snad vydrzim a pak teprve budu investovat. jeste totiz splacim auto. btw minuly rok jsem si na to favo poridil 105 naby+remerx stormy. myslis ze to bude lepsi nez ty co tam jsou?

              0 0
    • Siddha  

      porid si za tech 6 nebo 7 Fulcrumy. v XCRku v Brne je sezenou… mam Aksia a nic moc. predni kolo dobry. zadni se povoluje naba, bud vakla, nebo jde trochu z tuha a tuhost toho zadniho vypletu taky nejaka supr cupr extra neni… ale zase byly levny.

      0 0
    • Vrci  

      Tak pokud jsou ta kola stále aktuální www.bike-palast.com/…26f44a4ae6e6

      0 0
    • Fuck8r  

      já teď řeším kola do 10,000,–

      Náboje: Campa Centaur nebo Record ? (v obchodě mě říkali že v tom není žádný rozdíl a mám jít do toho levnějšího … ) Dráty: Kulatý černý (lepší boční tuhost nežli ploché – není co řešit) Ráfky: ??? vůbec netuším – poraďte :-)

      0 0
      • orca  

        stále se bavíme o tvém kole do 30 000,– ??

        0 0
        • Fuck8r  

          Rám: Spyder LOBO 9,800 Kč
          Vidle: Pells FR22 2,800 Kč
          Sedlovka: Pells CR 2 (32,4 mm) 1,190 Kč
          Představec: Pells R 57 (110 mm) 500 Kč
          Řidítka: Pells RR 6 (440 mm) 590 Kč
          Řízení: Pells int. 670 Kč
          Sada: Campa Veloce (bez náb) 14,000 Kč
          Sedlo: Pells RS ti 1,100 Kč
          Kola: Centaur + Dráty + Ráfky 6,000 Kč
          Pedály: SPD 1,200 Kč
          Pláště: Michelin Krylion Carbon 700×23C 1,700 Kč (2×)
          Podložky, ježek, omotávka (černá) 500 Kč
          *************­**************
          40,000 Kč

          0 0
          • orca  

            nejprve to bylo do 30000 komplet a rám za cca 3000 A koukám pěkně podražuješ…To je cena komponentů a co cena za sestavení ? to je jako v ceně a nebo bude navíc ???

            0 0
            • Fuck8r  

              stavbu mám zdarma …

              Rám: FORT RO.Basic jsem poslal k čertu a beru tenhle → www.ideas-creative.cz/spyder/?… ( v tomto provedení → www.ideas-creative.cz/spyder/img.php?… … jo černá to je moje :-P)

              Kola: Aksium (24 drátů) jsem poslal k čertu a beru náboje Campa Centaur (1400,– + 2150,–) kulatý dráty a právě ty ráfky bych chtěl poradit (na 32 rovnoměrných děr) … on mě tam chce dát ráfky za 500,–/ks a říká že to budou super kola … ale mě se to zdá tedy nějak málo (ráfek za 500,–)

              0 0
              • Ruprecht  

                je to tvoje první silnička, říkáš že tomu moc nerozumíš, v některém threadu jsi tu tvrdil něco ve smyslu, že není potřeba mít kolo za x tisíc, ale když ti někdo doporučí ráfky za 500 tak do nich nejdeš protože to je levné. Nechápu…

                0 0
                • Fuck8r  

                  ono je to tak: nerozuměl jsem tomu (a do určité míry pořád nerozumím :-) … a tak jsem chtěl ušetřit hlavně na rámu a kolech … lidi mě poradili že rám a kola jsou základ ! … takže už mám o dost lepší rám a náboje … teď chci dobrý ráfky …

                  chtěl jsem co nejlevnější kola … lidi mě poradili že to není dobrý nápad … a tak teď chci dobrý kola (ráfky) no :-)

                  0 0
                • Jirikus  

                  Tohle je myslím hodně dobrá volba. jezdil jsem je na starém kole i teď a nemůžu si na ně stěžovat.

                  0 0
      • kubad  

        V obchodě mě radily, že stříbrné dráty mají menší odpor vzduchu než černé, a víc vydrží :-)

        0 0
        • Gorgov  

          asi tak:) líp to nejde vyjádřit…

          0 0
        • Karaya  

          No když ti radily ženské, tak to chápu .-)

          0 0
        • Fuck8r  

          jo ? :-O … to mě radil reproš že mám brát jedině černý ! … že prej černá zeštíhluje a dráty budou víc aerodynamické a pofrčí mě to !

          0 0
    • ota  

      tak jsem konečně koupil ty aksia,dnes došly a zjistil jsem ,že jsou lehčí o 90 gramů,než ty,co mám v profilu:-) ale pevně věřím,že pojedou líp..sotva jsem je dal na kolo,začalo sněžit..

      0 0
      • St1c  

        no to snezenie potesi, ja idem kupovat komplet silnicu teraz na jar ale po dnesku to vyzera ze este si par mesiacov pockam…

        0 0
    • niki  

      mrknete ne to je to fakt husty nejdelsi-penis.profitux­.cz/nowtny-3993.html

      0 0
      • ota  

        už tu dlouho nikdo takový jako ty nebyl…

        0 0
      • Gorgov  

        na co to koukas prosim te? To teda koukam! A vubec, fakir te stejne posle tak kam slunko nesviti, pac tohle neni k tematu!! nebo snad jo?:)

        0 0
      • Fuck8r  

        jdi do ****** !!! 8-X … ty jsi největší penis v ČR !!! … radši mě poraď jaké (středně vysoké – 23mm ? ) ráfky na kola do 6,000 Kč k nábojům Centaur na 32 děr :-) … a neházej sem ty odkazy sakra !!! … nebo budu zlej !!!

        s pozdravem Fucký …

        0 0
        • Fuck8r  

          překlep: ne za 6k ale za 8k

          původně to bylo do 10,000 Kč a teď do 8,000 Kč za obě kola … místo Recordů → Centaur, místo plochých dr. → kulatý

          to máme dejme tomu 5,500 Kč + ráfky za cca 2,500 max. 3,000 Kč ??? tak poraďte ne ? :-)

          0 0
          • Fuck8r  

            a nebo znáte lepší (už zapletený) kola do 8,000 Kč ?

            0 0
            • orca  

              proč si nenecháš poradit od toho kdo ti to bude stavět ??? a nebo je to tip maníka že udělá jen to co ty mu nadiktuješ ? „každej pes jiná ves“ ?? Jestli je co k čemu tak ti jistě dá optimální nabídku 2–3 možností v dané kategorii . Jelikož je to tvá 1 silnička tak bych si moc nediktoval ale nechal si poradit – teda pokud v něho máš důvěru … Já tu důvěru vložil …

              0 0
              • Fuck8r  

                on je dobrej a vždycky mě dobře poradí (vymluvý nějakou blbost kterou jsem si třeba zamanul) … ale nezdaj se mě právě ty ráfky za 500,– co mě tam chce dát :-(

                0 0
                • delfyn  

                  k ráfkům mám dobrý zkušenosti s Remerx Aero jsou těsně přes 500g vydrží hodně a mám tam jen 20mm pláště

                  0 0
                • kubad  

                  pcshop.pells.cz/shop/de­fault.asp?cls=sto­item&stiid=12159

                  A není lepší volba tohle??? Přes nějaký e-shop ho seženeš o 10% levněji. popř jiné kolo z jejich nabídky, třeba lepší rám, horší výbava. A těch Axií bych se nebál,

                  0 0
                  • delfyn  

                    tak tak horší výbavy bych se nebál pokud Je to Campa a Xenon, víc peněz bych obětoval na rám a kola

                    0 0
                  • Fuck8r  

                    no je to něco podobného – s lepší sadou, aksiama a rám s barevnou imitací karbonové stavby … na to jsme taky koukali ale šel jsem do toho Spyderu … jinak – už mám vše objednané – zbývají jen ty kola (vlastně jenom ráfky) – ostatní už se řešit nemusí …

                    0 0
                • dydy  

                  A kdo ti to ve Vrchlabí staví?

                  0 0
                  • Fuck8r  

                    Pavel Vejnar – bejvalej závodník …

                    0 0
                    • dydy  

                      Jo, bydlim kousek od něj, bohužel když něco potřebuju, tak to většinou nemá, je pořád totálně vyprodanej, takže tam už moc nechodim. Na servis dávám kolo radši k Němečkovi na Valteřický, připadá mi ochotnější.

                      0 0
                      • Fuck8r  

                        a ten Němeček je hned na tý křižovatce nebo je to ten dál – u benzínky ? … ten u benzínky je prej úplně nejlepší (má tam na plotě takovýho panáka na kole … )

                        0 0
                        • dydy  

                          Jo, to je on, u benzinky. Je ochotny a cenove me taky pripada ok. Myslim, ze kdysi mel servis tam co ted Vejnar. A hlavne je to skoro soused:-), takze kam jinam bych mel chodit.

                          0 0
                          • Fuck8r  

                            já už cca 8 let chodím k Vejnaroj a v pohodě … teď mě staví tu silničku a za zapletení kol + postavení kola chce dohromady 500 Kč :-) … špatný zkušenosti mám s tím servisem přímo na křižovatce (u Safína) … centrování kol = 400 Kč (prej mě ještě něco promazal a seřídil brzdy – pche … ) … a kola měly pořád 8 !!! ani na to snad nešáhli ty prasata sviňský :-/

                            0 0
                            • dydy  

                              JJ, urcite je taky v pohode, akorat jak to kombinuje s tim kramem tak ma proste min casu, nemuze byt na dvou mistech zaroven. Ta cena je dobra, predpokladam ze komponenty na to kolo kupujes pres nej.

                              0 0
            • čechy  

              a co treba kola American classic sprint 350 www.cykloprofi.cz/katalog.php?… byly by urcite do 7t. :)

              0 0
    • easyrider  

      Trochu odbočim: mrkněte na tyhle kola…ty zlatý jsou sexy!!!!!!!!!! :)

      www.trinnity.cz/DetailPage.asp?…

      0 0
      • sadre  

        Za ty penize co nechces,ale jde o to,jestli neco vydrzi.

        0 0
        • Fuck8r  

          mě se vůbec nelíbí nepravidelnej výplet :-( … 3 dráty potom dlooouho nic a zase 3 dráty … ještě větší díry má mezi drátama Shimano …

          0 0
      • Ruprecht  

        taky se mi líbí :-), koukal jsem na ně na SL ale asi vezmu aksia…

        0 0
        • Čapíno  

          Možná blbá otázka,ale jde na zapletena kola SH WHR 560 přidělat ořech Campa?

          0 0
    •  

      Ticho! Všechny vás zabiju!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.