• Corn

    Prosím vás o radu při výběru vidlice, mám (bohužel) Suntour xc pro M (merida spec.ed disc 2004) a pod mojí hmotností nepruží vůbec, je líná, ve sjezdech se nevrací a menší nerovnosti vůbec nebere. Na reklamaci (asi po 1200km) mi vyměnili jen stírací kroužky a ani olej nevyměnili, fungovala jen dokud jsem ji z obchodu nevyvezla. Mám 2 dotazy:1) nemáte někdo zkušenost, co je Milan z Kladna schopný s něčím takovým udělat na tak nízkou hmotnost? 2) Jaká jiná vidle by byla ok? Přemýšlela jsem nad Dukem, Rebou, Pilotem…, potřebuju něco hodně měkkého s rychlým nástupem i návratem, přemýšlela jsem i o pružinovce­. Díky

    0 0
    • scret  

      Co treba nejaky Manitucko? Idealni byly asi Skareby. Mozna by se dal jeste nekde sehnat a za dobry peniz.

      0 0
    • Medunka  

      Ja se tu prizivim, jak si mam nafoukat skareba na 58–59 kg?

      0 0
      • MARIN  

        85–90PSI

        0 0
      • Jenda  

        univerzalni rada – tak abys mela sag 10 – 15%

        0 0
        • Pá-dlista1  

          Neni to malo? V navodech se doporucuje obvykle 20% na XC… , ale ja se tim neridim.

          0 0
      • Corn  

        Jakou máš zkušenost s tím scarebem? jakej to je model?

        0 0
        • Medunka  

          Naprosto uzasnou, je ji potrebuji ted trosku ufouknout aby mi vic zobala prekazky.

          0 0
      • Peslezedirou  

        Nastav si ji jak někdo píše, vem sebou pumpu a jeď do terénu a podle pocitu si ji dolaď. Sama poznáš co ti bude vyhovovat.

        0 0
    • poiko  

      Tak panu Slancovi napiš, ne? Co může být jednodušší: milanslanec@volny.cz Já vážím 65 kg a úpravu si nemůžu vynachválit.Když jsi měla předtím ve vidli měkkou pružinu, jaký je úproblém si jí tam dát znova? Nemůže to být přece tak drahé

      0 0
      • Corn  

        problém je, že ta, co mám, není pružinovka, takže si ji tam dát nemůžu. A novou si musím nejdřív koupit, pak nechat vyměnit pružiny a pak teprv zjistit, že mi třeba vůbec nevyhovuje. Díky za kontakt, asi to zkusím pokonzultovat ještě tam.

        0 0
    • BiSon  

      potřebuju něco hodně měkkého Pritelkyne (cca 50kg) ma Axela s nejmekci pruzinou a podle me by to jeste sneslo ubrat. Mozna bych zacal s tim, od jake vahy zacinaji pruziny pro konkretni typ. My byli bohuzel limitovani cenou.

      0 0
    • MlokCZ  

      Mám vzduchovýho Scareba super (model 04) a mám 70kg. Když jsem testoval, jaký je pro mě akorát tlak, tak jsem zkoušel i tlaky pod 100psi (nakonec ho vozim kolem 120psi) a chodil při takovém tlaku krásně (žádný problém, že by se nechtěl dostatečně rychle vracet, vracel se jak má, dle nastavení zpětného útlumu), na mě už byl pod 100psi samozřejmě hrozně měkký a šel neustále na doraz. Z toho usuzuju, že na 50kg by měl být v pohodě.

      0 0
    • Maara  

      Přesně tohle jsme řešili s přítelkyní – váží 50kg. Měla RST (asi Gilu už nevím), pak Marzochu Z5, a nakonec jsme dospěli ke Scarebu Comp. Je lehká, dá se přesně nastavit a chodí parádně. A přítulka je maximálně spokojená

      0 0
    • Mamut  

      Duke za 7000 koloshop­.cz/index.php?vy­robek=564&sou­castka=13&vyrob­ce=6

      Ak nenajdes dostatocne makku pruzinu, tak pri tvojej vahe by som sa nebal z jednej nohy pruzinu vyhodit (pri vidlici, ktora ma pruziny 2) a zit iba s jednou.

      0 0
    • TinkTink  

      Ja jsem moji dal na jejich ani ne 55kg Marzocchi Marathon S a pruzinu z prave nohy jsem vyhodil ven – tim padem zustala pruzina na ETE a v tu chvili zustala vidle naladena na cca 48kg…dal jsem dva, tri stouchy vzduchu do prava a vidle zehli a zehli :)…doporucuji.

      Pokud chces neco levnejsiho, tak treba Dualairova RS vidle…

      Pokud chces neco nejlevnejsiho, tak nevim…na Milana1 se z duvodu jeho chovani urcite neobratil.

      0 0
      • lubos  

        no, ale RS dual air pokud neni z bazaru nebude levny, ak pominu tezke ocelaky :(

        0 0
    • SELMIRA  

      Mankote, mít 49 kg, tak si raděj koupim něco k jídlu!!! Ale třeba jsi trpaslíček, tak to potom jo. Kolik měříš? Jestli se můžu ptát?

      0 0
    • jaski  

      mam 50kg a skareb zehli.i kdyz by to chtelo mozna mekkci pruzinu.na kolik je nevim protoze nemam pumpicku-foukam to nozni na auta a mam vyzkouseny ze to co ufoukne je tak akorat.

      0 0
    • Luka  

      mela jsem stejny problem… vyreseno sice trochu tezsi vidlici (slovy technika u sterby „paneboze marzocchi pro zenskou? co to je za hovadinu??“), ale za to drzak a paradni a vubec mam ji rada! TAK! … pruziny v obou nohach jinak vzduchova vidle. na maly nerovnosti je krasne citliva, ale nehoupe se jako blazen, protoze ji mam nafoukanou.. konkretni presna hodnota: 5,5shtouchu do kazdy nohy :))

      0 0
    • Corn  

      Díky za rady, něco si z toho vyberu ;-)

      0 0
    • pos3k  

      kontaktuj primo M1 a informuj se. Myslim ze to nebude problem.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.