• TinkTink

    Mam dotaz k necemu, co uz se tu dost probiralo, ale z lehce jineho uhlu. :)

    Rozhoduju se pro novy kalhoty na bajka – klasicky elastaky a volny kalhoty – konkretne NEMA Variable….ale v tom netkvi muj dotaz – muj dotaz je konkretne na tyto volne kalhoty od Nemy…takze otazka na Ty, kteri s nimi maji praxi – jaky s nimi mate zkusenosti? (vlozka – ta hlavne, zivotnost a tak nejak vseobecne…)

    Diky za odpovedi :)

    Btw – jak se resi navleky na kolena u takovychto kalhot? :)

    PS: anketu nedavam, jaky typ kalhot koupim, se musim rozhodnout sam :)))

    0 0
    • black.horse  

      nejsou špatný, mám je už dva roky… vložku sem jinou neměl, takže nemohu objektivně posoudit… ale ten vnějšek drží dobře, vozím to na XC, občas v létě na dirty a dokonce to nosím na volejbal… ty kalhoty jsou podezřele nesmrtelný… nebo sem měl štěstí na super vzorek:-) ale okamžitě mi odešla ta jejich šňurka do těch kalhot, ta byla nic moc… jinak ty spodky už se začínaj na pár místech odírat, ale přeci jen užb asi mají nárok… jinak abych řekl ke střihu a všobecně, tak tak zlatej střed… nic extra, ale rozhodně nelituju…

      0 0
    • rock  

      Je mi docela ukradené, jestli se návleky řeší; prostě si je beru, když je chladno :-) …

      0 0
    • enjoy  

      mam je cca 2 roky a vechno jak rika black.horse podepisuju. akorat jedna vec.v progressu mi ted kdyz jsem si chtel koupit letosni model tvrdili,ze prej at si pospisim,ze uz s nemou koncej.a moc uz jich tam teda nemeli.teda spis bych rekl ze jich nikdy moc nemeli:-). ale co hur,nakonec jsem si je nekoupil,protoze uplne nepochopitelne maji uzky pas,jsou uplne jine nez ty co mam,musel bych vzit XLka(se 73 kily,eh:-)) a ty uz jsou fakt jak pytel,na me.

      0 0
    • misak  

      No ja je mam taky, uz asi ani nevim jak dlouho, uz to bude 3rokem a presne jak tu uz bylo receno jsou nesmrtelny a univerzalni (chodim v nich behat, koupat se) a to uz jsem v nich spadnul mockrat, jednou i kamosovi na pedal (ne naslapnej, peknej se sroubama) :-) zadek oznacenej ale kalhoty vydrzely. Takze doporucuju…

      0 0
    • VencaV1  

      Ja je teda taky mam asi rok nebo dva a zkusenosti dobry, ten vnitrek s vlozkou nosim i v zime pod jiny kalhoty. Navleky resim tak, ze si je navliknu na kolena.

      0 0
    • tulda  

      Mam je asi 3 roky, to co se tu napsalo můžu jen potrvdit. Koupil sem zelenou barvu, která teda uplně vyšisovala na šedo-zelenou. Táta ale koupil černý, ty jsou kupodivu z jinýho materiálu (jiný zpracování-odolnější) a nevyšisivaly vůbec. Ta vložka teda nic extra, moc pohodlí nečekej. Letošní model se mi vůbec nelíbí, má spoustu kapes, který sou tak malý, že do nich stejně nic nedáš…

      0 0
    • wroum  

      mam je tri roky a v pohode. jezdim s vlozkou i bez, pouzivam jako normalni kratasy, plavky… a presne jak pise Black Horse, akorat ta tkanicka sla do riti hned. znamky pouzivani jevej, ale maj na to narok (popravde se divim ze drzej este pohromade :-)

      0 0
    • Nikdo  

      Mam je asi rok ci dva. Strih je dobrej pokud clovek nema pandero :o) Material je dobrej. (ne)Kvalita provedeni typicky cinska. Vlozka normal, nic extra (oni se do tehle typu kalhot zadny super vlozky snad ani nedelaj). Zatim se mi je nepodarilo roztrhnout, narozdil od sustaku ktery jsem na podzim rozparal od ****** az ke kotnikum (cesta domu byla zajimava (zvlast pro okoloprojizde­jici :)).

      0 0
    • rasto  

      ahoj, vozim nemy asi 4 roky. koupil jsem se 4 kapsama: 2 na suchac, 2 na zip. spokojenost. kvuli neodendatelne vlozce nejsou vhodne do velkych paraku. na maraton bych si je urcite nenavlekl… navleky si jako i u elastaku nacpu pod nohavicky (nad kolena). drzi dobre. (navleky kalas).

      0 0
      • VencaV1  

        To ale nemas Variable, ty vcelku mam taky, ale uz je nepouzivam, protoze v nich v lete bylo moc horko a navic mi porad padali i kdyz jsem nemel moc nacpany kapsy a porad je vytahovat nahoru me moc nebavilo.

        0 0
    • mm  

      Jedny Nemy mam uz 5 let a zvenku porad drzi. jenom ta vnitrni cast se zacina rozpadat

      0 0
    • vili  

      cau, zneuziju tenhle thread pac uvazuju taky o volnejch kalhotech. Zajimalo by me, jestli byste sli do kratas, ktery nemaji tu vlozku vyjimatelnou…nasel sem nejaky louis garneau asi za 1200 a sedi mne dobre, akorat maji tu vlozku vsitou tak nevim. Jinak teda nevim jak jinde, ale tady v Brne je to po obchodech totalni bida. Jaro v plnym proudu a do hobby sportu teprv ted navazi zbozi a o jinych obchodech snad nema smysl se zminovat, protoze tam maji max. lonsky modely. Diky

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.