• rich

    kde sa daju zakupit mimo progressu v ± centre prahy ? pripadne mate nejaky tip na sortky s vyberatelnou vlozkou do 1–1.500Kc? vacsina odporucani je v b-f na FOX, LG, PIzumi.

    0 0
    • blue  

      nema – bikeexpert, bikeranch, 69, velointest (to uz neni ale moc centrum) – akorat se obavam, ze to budou zbytky lonskych modelu, jeste v cervnu novy nebyly

      ja mam krome nekolikrat vychvalovanych :-) LG Canynon jeste cerstve FOX Midranger a to jsou taky dost libovy sortky, akorat malinko presahujou tvuj cenovej limit a vlozka je vsita…

      0 0
    • crom  

      doporucuju ty NEMA jewel,ja je kupoval v progressu tak v tom ti neporadim

      0 0
    • Martin  

      Nemy si nemohu vynachválit. Kupoval jsem je na Jiřího z Poděbrad, v tom rohovým cyklokšeftě. Dole v přízemí.

      0 0
    • borda  

      loni jsem si je nechal poslat primo s progressu, nekdy zacatkem zari, meli na ne temer 50% slevu, takze jestli to nehori, tak si zkus jeste pockat

      0 0
    • default  

      Koupil jsem je pred rokem u Tyrse v Dejvicich.

      0 0
    • panaczek  

      mam nema stone, a jsem z nich trochu rozpacitej – nesedi mit tvar vlozky a nemuzu si pomoct – ta vlozka skrabe…je takova drsna. zkousel jsem perl izumi, oakley – na dotyk o moc prijemnejsi. nejlepsi, co jsem zkousel (v krame)- pearl izumi titan

      0 0
      • Lister  

        Tak na ty Izumácký se těším čím dál tím víc :-)

        Až je budu jezdit tak napíšu jaký jsou.

        0 0
    • PT  

      Ja myslel,ze to bude zase nejaky uchylny thread.A nic:)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.