Odvoz Brno - Chribska 50 - nabidka

9 nepřečtených
  • Meedja

    Zdar, jedu v sobotu na Chribskou 50 (www.cyklosportchropyne.cz). Vyjizdim nekdy rano z Brna a mam uplne volne auto. Takze kdyby se chtel nekdo pripojit a podelit se o naklady za naftu, byl bych velmi rad. :)

    0 0
    • marapara  

      Sice odvoz nepotřebuju, ale stejně nepojedu. Jel jsem ji minulý rok, počasí bylo super, ale neměl jsem najeto, tak jsem se těch 42 nebo 43 km docela trápil. Letos na to seru. Zatím jsem měl jen asi 5 nebo 6 vyjížděk delších jak 50 km a navíc polovina byla ještě po rovině :). Minulý rok jsem měl v tu dobu najeto kolem 1000 km, letos kolem 800 km

      0 0
      • Vymi  

        myslim ze by si to vzladl…:-))

        0 0
        • marapara  

          Jo, ale jen na pohodu. Minule jsem dojel 154. ale trápil jsem se. Teď navíc do toho jsou velikonoce, tak to nebudu mít čas.

          0 0
    • Paja  

      Na velikonoce uz program mam, ale priste bych se mozna na nejaky zavody pridal, zkus dat vedet driv.

      0 0
      • Meedja  

        No jo, ja doufal, ze pojede nekdo z naseho oddilu, ale vsichni jsou zdechli :)

        0 0
        • Polka  

          Sakra to je jak naschaval. Chribskou 50 jsem mel v planu, protoze jsem ji jeste nejel, ale nemel jsem vodvoz. A ted kdyz by vodvoz byl, tak zas nemuzu kvuli kolenu – ja se na to vy… :-)

          0 0
    • luCas  

      Cau chlape,jdes mi primo do rany. Shanim nekoho kdo jede tim smerem!!Tymovy auto uz je plny a kamosi co jezdi podoporit jedou odmu na Velikonoce tak nemam jak se tam dostat.

      0 0
    •  

      Svitava je řeka řek!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.