• JackNO.1

    Ahoj, je tu někdo, kdo jel v minulých letech závod Vinařská 50 v okolí Znojma? Já to letos jedu poprvé a jelikož jsem se vsadil s kolegou z práce o selátko, chtěl bych vyzjistit co nejvíc o trase, respektive terénu, náročnosti, jak nafoukat pneu, atd., abych byl pokud možno co nejlépe připraven.

    Ideálně kdyby se našel někdo, kdo má tuto neděli 26.6. čas, zná trasu a chtěl by si na té závodní trase zatrénovat. Nabídnul bych vyzvednutí na trase Svitavy – Brno – Znojmo a možná i odvoz zpátky :-) + k tomu třeba oběd, pivko a tak. Nebo 2–3 stovky na ruku, je mi jasný, že jen tak ze srandy se mnou nikdo trávit 2–3 hodiny času nebude :-)

    0 0
    • blisterexist  

      já to tak 2 roky z5 jel, je to rovinka a asfalt, vem si silničku

      0 0
    • Trog  

      Pořáda to jeden známej od kterýho jsem kupoval kolo,já to ještě nejel,ale letos jedu s něma prej maj místo v autě…Takže rovinky jo?Tak to musím potom přezut na rychlej vzorek a přifouknout.

      0 0
    • couffy  

      to je závod na kulečníkovém stole

      0 0
    • Lada,s  

      Podle cykloserveru je převýšení cca 370 metrů, a jsou tam spíše kratší brdky, než nějaké velké kopce. Jinak spíše rychlé šotolinky, asfaltové apolní cesty v otevřené krajině. Pohodový závod, proto tam jezdí 1500 lidí :D

      0 0
      • Pavel  

        Pohodový závod to je, pokud ale před tím vydatně neprší. Předloni (2009) to byly bahenní koupele… Ale odjela to i moje nastávající na krosovém kole; po dvou měsících, co na tom po xx letech začala zase jezdit…

        Letos vynechávám, jedu jinam, na ty sprinty po rovinně už fakt nemám ;-)

        0 0
        • Zlatka  

          Pilot F1 a nemá na sprintování ???

          0 0
          • Zlatka  

            V diskuzi nakole takový drsňák..

            0 0
            • Pavel  

              Pořád lepší být nesprintující pilot F1, než být úplně blbá ;-)

              0 0
              • Zlatka  

                Já zas tak úplně blbá nejsem jak tvrdíš, k tomu je jen třeba zajít do diskuzí nakole a nebo si jen stačí přečíst od Medvěda „Kolem NaKole.":http://www.medved.wbs.cz/…-NaKole.html

                0 0
                • Pavel  

                  E pyčo? Co to má společného se Znovínem?!?

                  0 0
                  • Zlatka  

                    To jsi stále tak galantní ??? To se mi na Tobě líbí.

                    0 0
                    • Lada,s  

                      Nechcete si své osobní „sympatie“ řešit jinde ??

                      0 0
                      • Pavel  

                        Já s tím nezačal… Zlatka je mi zcela u zadele, neznám ji (osobně) a absolutně nechápu, proč mi pořád ty své sympatie vyjadřuje. Asi žárlí na mou nastávající :)

                        0 0
                        • Zlatka  

                          Miluji totiž piloty F1, jsou tak odvážní. Ale Ty jsi mne bohužel zklamal bo nemáš na sprinty. A navíc jsi na můj vkus moc galantní a já takové cukroušky nemusím..

                          0 0
    • mastihuba  

      podstatný je si na startu stoupnout hodně dopředu a nenechat se po startu srazit z cesty někým s vostřejšíma loktama. Pak už jen hladký gumy a pevná vidla výhodou. :D

      0 0
      • PjSky  

        silnici s dobrym TPI nebo lehky cyklokros plast na silnici… prumer tam litaji 35 km/h myslim na cely zavod. A to bych rekla za vetrneho pocasi.

        Jo to je jedina vec tam: kdyz bude fucet nebo prileti bourka (a ze na JM se letos bourkam dari) tak to bude masakr, zatnuty zuby a tuhej boj.

        0 0
    • Splinter  

      Mam trochu zkreslenej nazor ale sem me uz nikdy nikdo nedostane…

      0 0
      • mastihuba  

        ja si přeju aby pořádně zachcalo,bo tam jede kolega z práce. :D

        0 0
    • McBlacky  

      trénuj jízdu v háku a taktiku ve skupině, to ti pomůže zdaleka nejvíc.

      co se týče Vinařské, rozhoduje se v prvních 5 minutách a posledních 10 sekundách.

      trasu znát netřeba, že bys zabloudil z úniku nejspíš nehrozí :)

      0 0
    • česílko  

      info zde http://www.vinarska50.cz/

      Mám pocit,že počet účastníků je jen 1500 a maj plno

      0 0
    • Charles2k  

      Ze stejného důvodu, rovněž tuto neděli a ze stejného výchozího směru :-) jsem si chtěl trasu vyzkoušet :-) Jedu ale také poprvé, asi třikrát mi do toho něco vlezlo… Kdybys měl místo v autě, uvítal bych (když nebude extrémně hnusně, v blátě se tam projíždět nehodlám)

      0 0
      • JackNO.1  

        No spíš jsem potřeboval někoho, kdo už to jel, ale nevadí, aspoň něco :-) Ve dvou to bude určitě lepší, nebudu se nudit a když tam budu luštit trasu podle mapy, tak každá rada se hodí :-) Místo v autě mám, akorát by sis musel sundat přední kolo a vzít nějakou starou deku nebo tak něco na proložení kol. Já sklápím sedačky, moje kolo tam dám naležato, ale přední kolo už musím zalomit, takže když povezu druhý, musí už tam být bez předního kola. Ozvi se mi na mail, dáme si na sebe telefony a v sobotu odpoledne se domluvíme. Jinak bych jel v sobotu co nejdřív ráno, abych byl kolem oběda zpátky doma…

        0 0
    • JackNO.1  

      Nevíte někdo, jestli je mapa trasy http://www.cykloserver.cz/…lety/detail/?…

      správná? Jsme tam včera byli a najisto jsme trefili jen prvních cca 10km, pak jsme nebyli schopní najít správnou cestu :-)

      0 0
    • Lada,s  

      Tak jak se vám letos jelo? Já jsem spokojen, proti lonsku zlepseni o 15 min a nakonec 52. místo abs, a 12. v kategorii :-)

      0 0
      • Karkulka  

        ..Strašně se mi jelo,pač mě to vůbc nebavilo..Raději pořádnej terén ;-) 1:55 a chlup ale není zas tak strašný..

        0 0
      • JackNO.1  

        Já jsem taky spokojen, i když jsem výkonností úplně někde jinde než Ty :-) Dojel jsem za 2:42 tuším 936., ale měl jsem defekt a jelikož jsem jelito, zabralo mi 20 minut než jsem to dal dokupy a to mi ještě ve finále musel pomoct kamarád, kterej jel kolem a zastavil. Podle tacho jsem to měl v cíli za 2:22, takže bez defektu bych se motal někde kolem 650. místa. Snad to není tak hrozný vzhledem k tomu, že jsem začal na kole jezdit letos v březnu. Ale ta stíhací jízda, kterou jsem si dal po defektu byla parádní a fakt jsem si to užil :-) Od nějakýho 17.km, kde jsem píchnul, jsem mohl předjet cca 350–400lidí.

        0 0
        • Trog  

          No na mě už nezbylo místo.Tak cross-county v Březové to pojistilo,tam se aspon nejezdilo po dálnicích :)

          A startovné za zlomek toho co stala vinařská…

          0 0
      • Eva  

        Za mne spokojenost, rovinate zavody pro mou „draharskou postavu“ mi sedi :-), 1:49, 67.abs., 1. v kategorii.

        Ale daleko vetsi poteseni mam z vyhry v zenskych tymech, vsechny jsme dojely v rozmezi 8 minut :-). Parada, holky diky !!!! , jak jste dojely bylo mi jasne ze to mame a ukaplo mi par slz radosti :-)

        0 0
        • obda  

          Teda nechat se porazit patnáctiletou holkou … ;) Ale konec rejpání, samozřejmě gratulace! Platí i pro Karkulku a zbytek týmu :)

          0 0
          • Eva  

            NO staci se mrknout na jeji vysledky z CP XC, nejlepsi kadetka u nas, a je to myslim jasne, neda se srovnavat trenovana holka oproti malo trenujici pracujici matce :-)

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.