• SIROKY_ZABER

    co poviete na nove pro??…oplati sa ist do toho alebo zvazit radsej alternativu ako napr kona??…prosim o nazor… new.mtbs.cz/ka­talog06.html?m=50343

    0 0
    • gobike  

      NEvidim duvod, proc do nej nejit

      0 0
    • lOlA  

      GT je dobry akorat me sve ze jsou dost nizky-kratka podselova trubka(ty ramy jsou hodne zkoseny)

      0 0
    • Kol.ista  

      Rozhodne souhlasim s IOIAou ohledne ramu, ale sam mam GT a sem maximalne spokojeny. Take se mi dost libi design ramu, takze kupovat ja, tak du do toho.

      0 0
      • TheIF  

        ZA ty prachy radši Canyon-Grand Canyon Comp mnohem lepší design a i výbava :-) new.mtbs.cz/ka­talog06.html?m=50966

        0 0
        • sportovni_biker  

          Hlasuju také pro Canyon

          0 0
          • ROpa  

            dal som si na tom webe k tomu Canyonu prirovnat Author Vision co je v tej cene… skuste to aj vy a napiste svoj nazor…

            To GT je tiez dobre ale ja aj ked mam jedno doma dal by som prednost tentokrat tomu Canyonovi, paci sa mi jedoducho omnoho viac :-)

            ROpa

            0 0
            • ROpa  

              ten author je o liter a pedale lacnejsi a paradoxne o 0,4 tazsi… ale ked naratame tie pedale…

              0 0
        • gobike  

          Canyon je teda stokrat hezci nez Gt..Triple triangle se mi moc nelibi.

          0 0
          • SIROKY_ZABER  

            ja by som do toho canyonu siel hnes…ale uz sa tu par krat spominalo ake narocne je tuto znacku zohnat…a na Slovensku nie je ziadny dovozca.....inac na biku sme skor zaujima funkcnost ako dizajn a myslim ze gt ho nema na zahodenie…

            0 0
            • gobike  

              Mych nazoru ohledne GT si nevsimej, nechci je nikomu vnucovat:)

              0 0
            • TheIF  

              Nj on se prodává ofic asi jen u nich v Německu v Koblenz, ale na webu se dá objednat a posílaj ho kamkoliv a zaplatit se dá i převodem a snad na něj nebudu dlouho čekat jako když bych si ho objednával v bikeexpertu

              0 0
    • TKiller  

      Ja mam lonsky Avalanche O.5 www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?… a po vsech strankach spokojenost :-) Rozhodoval jsem se jeste mezi Konou Caldera www.kona.cz/2k6_kolo.php?… a nakonec jsem se rozhodl pro originalni Triple Triangle. Ten Canyon spatne nevypada, osobne bych ale bral GT.

      0 0
      • SIROKY_ZABER  

        aj tak osobne by som si nekupoval bike ktory som nevyskusal…aj ked recenzie ma perfektne, ked sa nieco pokazi je to macka vo vreci…to gt sa mi pozdava – pomer cena vykon je myslim velmi dobry......

        0 0
        • Rolei  

          Tak mačku vo vreci jsem už dlouho neslyšel…zlatej zajíc…

          0 0
          • rb  

            U nas se občas řika,že je „kocur v trubě“,ale s nakupovanim to nema nic společneho :o)

            0 0
        • TKiller  

          To jo, podelat se ti muze vzdycky cokoliv, to se bohuzel neda vyloucit, ze… ;-) U toho GT je moznost prodlouzit zaruku na 3 roky, nevim jestli je ta moznost i jinde, mozna ze jo, treba je to bezne, jestli ne, tak je to plus pro GT. Ten vynikajici pomer vykon/cena (a kvalita ramu) je taky to, co me ve volbe utvrdilo, ale pravda je, ze rozdil mezi 0.5 a 0.O, ted teda Expert a Pro je 9 tis, takze to uz taky stoji za zvazeni… BTW: kola maji uplne stejnou vahu. (samozrejme – Pro ma vse New Shimano Deore LX a ram z trosku jineho materialu).

          0 0
          • SIROKY_ZABER  

            „kocur v trubě“ je perfekný výraz…asi sa viac musím učiť tú češtinu…bratia češi zoberte si z nás príklad…:D

            0 0
            • SIROKY_ZABER  

              mne sa viac na pro-cku paci rs recon, ktory mozno znesie viac ako tora…a takisto lx hydry nie su na zahodenie…

              0 0
    • pop  

      GTcka jsou prý dobrý,ale já z nich nejsem nadšenej. Rámy jsou těžký a lak je mizernej (po jedné jízdě uvidíš, co dokáže zničit dobrej design). Je to můj názor. Jinak Tripletriangle moc(nebo vůbec) nefunguje. Mnohem lepší je, když si obuješ pořádný pneu (Schwalbe RR např. nebo min. 2,1čky). a nebo Cr-Mo rám,te je skvělej

      0 0
      • djano  

        No mam aj GT,ale ram (s lakom) vo velkosti L mal na kuchynskej vahe medzi 1700 a 1750g, co sa mi nezda az tak vela.

        0 0
        • pop  

          Já to nevážil, ale měl jsem Meridu Matts Special Edition-V z r.2002 tuším a byla podstatně lehčí. Je pravda, že byla kratší a byla v 18´´(GT L tuším je 19´´). Mnohem líp se s ní jezdilo(jezdím XC,maratony). Navíc podle mě na kuchyňskou váhu nepřeneseš celou hmotnost rámu. Objektivně se dá váha rámu změřit např.závěsnou váhou

          0 0
          • pop  

            Pozn. Meridu jsem myslel jen rám. samozřejmě, že osazení kola (výbava) byla naprosto stejná. A jelikož to byl leštěnej hliník, tak s byrvou nebyl problém…

            0 0
    • hannawald  

      za 38 litru uz mas i vcelku slusnyho fulla od toho Canyonu, mne osobne by se za ty penize libila merida matts lite, ale asi zalezi, na co to taky chces pouzivat, jestli spis zavodni lehky kolo nebo hravejsi do terenu (asi spis vzhledem k tomu vyberu), jinak bych radeji vzal GT Zaskar.

      0 0
      • SIROKY_ZABER  

        jednoznačne na hravé jazdenie celodené výjazdy a zjazdy, nejaký ten zjazdík…univerzální kolo…len fakt ľutujem toho canyona…vyzera fakt po prdeli…ale v SR ziaden zastupca ani servis tak zial musím ho vyradit z adeptov… mne sa na avalanchi pro paci pomer cena vykon…rs recon vyzera byt fakt slusny a vybava XT,LX a LX hydrami tiez… ale do 37000 KC asi slusnejsi bike nezozeniem…inak bych siel hned do fulla.....nepoznate este nejake lepsie alternativy????!!!!!

        0 0
        • vojtechposmourny  

          Šel bych do gt.

          0 0
        • MatyxCZ  

          Minulý pátek jsem si taktéž objednal Avalanche Pro. Vybíral jsem kolo asi měsíc, z toho asi týden zvažoval výměnu komponentů právě na Pro a nakonec jsem skončil jen s výměnou „vlaštovek“ za carbonová rovná řidítka s parohy taktéž carb. Myslím že GTko je super volba, pokud se člověku líbí ten triple-trianglový design rámu, tak je to super volba. Btw, tu vidli tam rozhodně nech, pokud nechceš investovat děsnou šlupu navíc, v dané třídě je to rozhodně vidle s největší tuhostí (která jiná má v této kategorii průměr vnitřní nohy 32mm?). Brzdy super, hydry LXa jsou poslední ze střední třídy, lepší už dělají pěkný cenový skok. 7005ka je rám jiné kategorie, váhou se s klasickou 6061 nedá srovnávat. Ráfky jsou ok, pokud nevážíš víc jak 90kg. Trochu horší jsou pláště, ty Tiogy na asfaltu dost hučí a kladou solidní odpor, ale z recenzí v terénu vyšly na 5/5 hvězdiček, prostě to neurveš a kde jiný padá, máš pořád adhezi. A přestože je to v LX, tak jediný komponent zralý na výměnu už proběhl u výrobce, přesmykač Deore LX by byl slabinou ale je tam XT, takže super. Prostě ber jak je a nebudeš zklamaný, snad jen ty vlaštovky, to je děs, Avalanche Pro není dirtbike, nechápu co je tam cpou.

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.