• HastySnail

    nevíte někdo jestli jsou u nás někde k dostání ty speciální kamery co se používaj na nahrávání akčních scén u filmů jako Kranked apod… pro pohled „očima ridera“? :)) díky

    0 0
    • Pebe  

      v MBA má reklamu Samsung www.samsung.com/…vp_x110l.asp

      0 0
      • HastySnail  

        dík :)) hmm cena odpovídá… 21.000 bych si na přilbu nedal asi :D ale to se dalo čekat no… ja byl jenom zvědavej.

        0 0
        • Pebe  

          v tý reklamě to vypadá trochu jinak. Za tu cenu mít digitální kameru s externí optikou mi zase až tak hrozný nepřipadá.

          0 0
    • blue  

      taky si to muzes sam vyrobit

      www.petefagerlin.com/…o_how_to.htm

      0 0
      • HastySnail  

        tyjo pěkný :))

        0 0
      • Radek Broz  

        Podobnym stylem to mame pridelany na starou integralu – na boku je pridelanej plech vy tvaru „L“ (dlouha strana na prilbe, kratka dole kolmo na ni), dole je dira, pres kterou se to prisroubuje jako na stativ.

        0 0
    • Manas  

      A nebo z domacich luhu a haju: etbikez.com/in­dex.php?clanek=133

      0 0
      • Radek Broz  

        To nakonec nechodilo vinou kamery;-) Vozime ted malou placatou DV, kdyz nam ji Kralyk pujci;-)

        0 0
    • Jarous1  

      Co třeba tohle…? ;-) www.atc1000.com/poison.asp?…

      0 0
      • Raydowe  

        tato sa mi celkom paci, az na tych 15 FPS, ale co by som, za tu cenu chcel ze. Vyzera to good, asi do toho pojdem…

        Nani su niekde nekomprimovane videa z tejto vecicky?,,,,, ja vim vim, google.. ved uz du.:-)

        0 0
    • Jarous1  

      Nebo trochu dražší… www.viosport.com/…/ourgear.php?…

      0 0
      • HastySnail  

        pokud to fakt stojí 329USD, tak to neni tak strašný :)) a vypadá solidně – na tohle použití bude OK

        0 0
      • Raydowe  

        hmm tak toto ma laka, ta predosla zere len karty do 1 GB, tak to mi moju nezoberie. U tejto neviem prist, na co to vobec nahrava…? Ta cena je podla mna dost…

        0 0
        • Raydowe  

          a sakra, zasa som to zaradil do ******.:(

          patrilo to k tejto camke www.viosport.com/…/ourgear.php?…

          0 0
        • blue  

          Recording device not included.

          to musis pripojit ke svoji kamere, je to jen samotnej externi snimac

          0 0
          • Raydowe  

            presne, akurat som to tu chcel napisat a vidim ze si ma predbehol. nasiel som tam baliky kde to predavaju aj s kamerov, ale cena zacina od 700 dolarov… to je uz na mna silne cafe… radsej nejaky lowend.

            0 0
    • vrana  

      No já bych asi koupil malou CCD kameru např z GM electonics za řádově 1000 a pak bych to kabelem připojil na vstup DV kamery v batohu. Nějak si nedovedu představit 1/2 kila na hlavě. Ty malé potvory mají výstup PAL a váží řádově 50g.

      0 0
    • fíha  

      Neni to uplne ten obor, ale zasa lahke-prirucne www.terabit.sk

      0 0
    • Dew-spec  

      www.kamerove-systemy-cctv.cz/…kordery.html viz prvni dva odkazy a pripojit k tomu treba nejakou tu kamerku z viosportu…vyz­kousej to a kdyz to bude fungovat, jdu do toho taky :))

      0 0
      • blue  

        to mi prijde jako prilis moc penez za prilis jednostranne vyuzitelnej pristroj… nemam sice prehled, ale myslim, ze za tyhle penize se da dneska uz poridit normalni digitalni kamera, kterou vyuzijes i bez externiho snimace

        0 0
        • Dew-spec  

          V cenach kamer taky moc prehled nemam, ale i kdyby jsi nejakou do 10 tis. poridil, tohle mnohem lip chytis na helmu i kamkoliv jinam. Rekorder mas v baglu a je to. Jinak jednostranny to celkem, na druhou stranu co je dneska 10 tis :)

          0 0
          • blue  

            to co si nalinkoval, je jen rekorder bez objektivu, pokud se nepletu, takze k tomu stejne musis dokoupit snimac, protoze samotny je to uplne k nicemu… na rozdil od kamery

            0 0
            • Dew-spec  

              kdyz te bude bavit jezdit s pulkilovou kamerou na helme, nehlede na tu samotnou montaz, tak prosim… Samo ze to je jen rekorder, porad to vyjde levnejc nebo min. nastejno nez kamera. Ja osobne dost uvazuju nad timhle resenim i presto, ze mam dv kameru…

              0 0
              • blue  

                proc s kamerou na helme? si to evidentne jeste nepochopil… kameru mas v batohu coby rekorder a k ni externi snimac na helmu… jenze kameru muzes klidne vytahnout a pouzit samotnou na nejaky zabery, treba se stativem, na rozdil od toho tvyho rekorderu

                0 0
                • Dew-spec  

                  A kamera s AV vstupem stoji kolik?

                  0 0
                  • blue  

                    kdyz vezmu ten limit 10 tisic, tak napriklad tady mas jednu

                    www.videoexpert.cz/…canon-mv830i

                    0 0
                    • Dew-spec  

                      Ta vypada docela good, jestli to opravdu umi ukladat zaznam na ty SDcka, mohlo by to byt reseni… Neodpustim si a rejpnu si: je to o 3 tis drazsi nez ten rekorder a i ten + ext. kameru muzes pouzivat jako normalni video kameru, sice ne na stativu, ale muzes :)

                      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.