• Dumbo

    jak riesite problem ked si odseriete hrany na inbuse a kluku neviete stiahnut dole ?

    zatial ma napadlo jedine to ze nastriekam 4hran WD40 a kluka sa snad sama po niekolkych km povoli…

    PS: srub ja samostahovaci

    flexu mam ale nechcem tu kluku odrezat :D

    0 0
    • lidumil  

      existujou takový vytahovače šroubů – je to v podstatě závitník s obráceným závitem.

      0 0
    • MartinXC  

      Kup si nový (nejlíp ocelový) stahovák na kliky i se šroubem. Starý vyndej, šroub vyndej, pak namontuj nový šroub i stahovák a zkus to znovu.

      0 0
      • MartinXC  

        Já myslel, že jsi strhnul obvodovou hranu toho šroubu (viz tvoje poznámka, že to stříkneš WD a budeš jezdit dokud se kliky nepovolí)…

        Tak to je jiná – správná cesta je odvrtat.

        Za pokus ještě stojí zevnitř stříknout do závitu WD (dost, aby to plavalo a nechat pořádně rozmočit – třeba přes noc) a pak do strženého imbusu s citem naklepnout takový ten hvězdicový profil nebo větší imbus a zkusit naposledy s ráčnou – buď se to chytí, nebo se musí odvrtat.

        0 0
    • Pi†el  

      a jaks to udal ?? se me v zivote nestalo, ze bych skurvil sroub. Normalni je servat imbus-klic ne ?

      0 0
      • sis  

        mnooo, me se treba takhle povedlo zmrvit sroub na V-cku (ten co drzi lanko)

        0 0
      • Dumbo  

        no normalne nasadim inbus do diery na srube a paaacim… nikde nic… tak strcim na inbus sedlovku koli pake a opat tlacim… a nic… naraz krup a skoro som sa zakusol do trubky na rame jak to povolilo… ale bohuzial len nevydrzala sruba.. inbus kluc je good…

        0 0
      • enjoy  

        takovejch sroubu uz padlo.. holt jsem asi sikula.no anebo je nejakej projektant debil,nevim.

        0 0
    • default  

      Jooo, vo tom neco vim: www.bike-forum.cz/…6/forum.html#…

      0 0
    • tjuren  

      No je to možná něco podobnýho. Já jsem takto sežvejknul matku při výměně kola u auta. Když jsem s tím zajel do servisu, tak na tu uhoblovanou matku nasadil chlap o číslo menší golla hlavici a šlo to. takže možná tam naprat větší číslo imbusu by pomohlo.

      0 0
    • Mamut  

      Kladivom namlatit imbus c.9 (kde to zohant netusim) a potom to mozno pojde. Pripadne to uzvejkni este lepsie a namlat tam 10-ku.

      0 0
      • default  

        Imbus c. 9 by mel jit sehnat v lepism zelezarstvi. Ja ho treba koupil U Rousku na Synkaci. Bohuzel ho meli jenom jako fajfku…

        0 0
      • Dumbo  

        skusim… ale nedam nic zato… :(

        0 0
    • black.horse  

      odvrtat… (jako jakejkoliv jinej šroub)

      0 0
    • FeeWong  

      tak tou flexou udelej drazku v hlave sroubu a povol to sroubovakem nebo majzlikem nebo necim podobnym, padne jenom sroub a vsecko ostatni je vpohode…

      0 0
    • BoB  

      Promiň ale mě jen pobavilo, jak se ti dostal inbus z kliky do řiti a ještě si ho potom odsral. Ja keby som mal inbus v riti, tiež sa poseriem :-)))

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.