Casco Viper nebo Uvex Supersonic RS ???

17 nepřečtených
  • Trojci

    Čau, jaké máte zkušenosti s těmihle helmami?? Kterou byste mi doporučili? Cenově vyjdou zhruba nastejno..

    Díky!

    Anketa: Casco Viper nebo Uvex Supersonic RS ???

    15x
    50%
    15x
    50%
    0 0
    • MARIN  

      Casco Viper se mi vzdycky libila – hlavne to jejich vyztuzeni. Sice mam Met ale jen proto, ze Casco jsem v dobe kdy jsem prilbu potreboval (starci mi praskla) nikde nesehnal a bez prilby nejezdim, takze cekat jsem nechtel.

      0 0
    • cabbage  

      to casco vozim… zadna slava, je to neuveritelne hlubokej hrnec takze mezera mezi brilema a spodnim okrajem je mala- na celenku zapomen a pokud si ji dostatecne neutahles tak ti treba na schodech muze mlatit helma do bryli(moc prijemny). dalsi envychytavkou sou vycpavky- sou vlastne v jednom kuse spolecne se sitkou a jdou blbe vyndat. uz bych do ni nesel…

      0 0
      • Trojci  

        Máš dioptrický brejle, nebo mluvíš o slunečních? Já sem právě toho Vipera vždycky chtěl a teď když moje Bellka exla, tak sháním helmu a ten Viper je za slušný peníze (2000,–). Chtěl sem jí i proto, že je tak hluboká – ale samozřejmě jestli je hluboká moc, tak je to prooooovar :/

        0 0
        • cabbage  

          RP kerosene… ale deje se to jen pri povolenejsi helme, jinak ne.

          0 0
    • Pavlos  

      Ta co ti lip sedne na palici;)

      0 0
    • Lister  

      chtěl jsem vždycky Casco, ale nikde jsem ji nesehnal, tak jsem koupil toho Supersonica, pokud si můžeš obě vyzkoušet tak ber tu co ti víc sedne. U toho Uvexu doporučuju vyndat vnitřní výstelky co jsou na temeni přibly, s něma mi přilba přišla málo hluboká, bez nich mi padne naprosto přesně :o)

      0 0
      • Vymi  

        tak to cumim… me sedne fakt dobre… a nevim jestli zrovna pomuze odebrat vnitrni vystelky na temeni prilby..:-)) ale podle libosti asi ze…

        0 0
    • Trojci  

      Oni byli obě v testu Bike-magazínu. Viper neztratil ani hvezdičku, Supersonic němce nijak neoslnil – stěžovali si na ten utahovací hroužek vzadu – je fakt tak blbej??

      0 0
      • Lister  

        nevím co se jim na něm nelíbílo, ale funguje naprosto spolehlivě :o)

        0 0
      • Myska  

        Vozím Supersonic RS druhým rokem, helmě sem se bránil jako čert kříži, ale tahle mě dostala. Perfektně mi sedne, není těžká, slušně větrá, mám v ní nalítáno asi 15000Km a nemůžu říct špatný slovo, s klidným svědomím doporučuji, škoda že ty originál blikačky na helmu jsou tak drahý, jinak bych do ní šel!

        0 0
      • Vymi  

        neni tomu tak! Mam Uvexu uz druhej rok a musim rict ze jsem s ni spokojen :-) sitka proti hmyzu, dost vzdusnych otvoru a stahovaci system (krouzek) je dost pohodlny zalezi na utahnuti…mohu doporucit!

        0 0
      • fousac  

        supersonic rs druhym rokem a nemuzu si stezovat.. lehka, dobre vetra, decentni… kolecko v pohode… nemam problem… kolecko se mi pokakalo u KEDky… tam je to imho blbe vymysleny…

        0 0
      • kycis  

        Hm, tak to je zrovna to co se mi na ni libi:-) A taky prezka pod bradou s vice polohama.. Jsem s ni vazne spokojenej.

        0 0
    • Rybnik  

      Mám Casco, ale proto, že jako jediná mi sedla. To je myslím to nejdůležitější! Jinak naprostá spokojenost! Už mám druhou v pořadí a nemám důvod měnit. Zkus aq rozhodni se podle pocitu.

      0 0
      • nadrazak 2  

        nevozil jsem výše uvedené modely,ale stejné značky.vozil jsem casco tecfire a přešel jsem na uvex wing.casco se mi zdálo dobré.vloni jsem koupil uvex,super mi seděl a oproti cascu lépe větral a je také mnohem lehčí.jelikož jsem ale uwex zrušil tak jsem byl nucen jezdit opět v cascu.no je to o ničem.nechápu jak jsem v té přilbě mohl tři roky jezdit.mám dost velkou hlavu a vždy jsem měl problém sehnat velkou přilbu.kupuju znovu uwex.

        0 0
        • pepek  

          V nějakým testu (myslím v něm. Bike) byl Uvex nejlépe větraná přilba, nevím už, který to byl typ, měřili to vědecky několika teploměry na maketě hlavy

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.