• quidos

    když jste rozcupovali „úžasný závěsný systém“ Lidl, mám tu další lahůdku : www.lidl.cz/…330.p.Batoh_ co vy na to? ;-)

    0 0
    • mar_tin1  

      jeden z nich mam od vlani. zatial bez problemu. :-P

      0 0
      • Lance  

        taky tak

        0 0
      • samotar  

        Taky se připojuji, bez problémů a je to jeden z mých oblíbených batůžků ( salomon galatně pujčuji ženě)

        0 0
    • kungpao  

      Priateľka si ho kúpila v tejto várke a na chrbte jej sedí. Ovšem osemhodinový test o odvetraní v 30stupňovej teplote nie je možný. Ten vodný vak je dosť úbohý, ale už pri nákupe sme počítali s tým že sa dokúpi klasický od Camelbaku. Je to skôr taký batoh naľahko, na SK stojí 500 takže nie je o čom.

      0 0
    • Daník  

      Přišel mi poměrně těžký a řešení polstrování zad nic moc. Zato dresy+trička z coolmaxu a rukavice za ty prachy slušné.

      0 0
      • Lister  

        tak ne rozdíl od tebe si mi ten batoh celke zamlouval, chtěl ho brácha, ale nekoupil ho hlavně kvůli vaku, ale s těma dresama souhlas, za ty prachy jsou fakt v pohodě a nemůžu si na něj stěžovat.

        0 0
    • djano  

      Pozrel som si ho ked som tam bol kupovat coolmaxove ponozky. Tazky, pripomina mi cinske gumene tenisky. Na vodny vak som sa ani nepozeral. Nie som velmi vyberavy, ale tento batoh by som kupil iba ak by som nemal iny.

      0 0
      • Lance  

        tento vak jsem si koupil, protoze jsem NEMEL jiny:)

        0 0
        • djano  

          Tak to potom ano. Neskumal som vodny rezervoar, naustkom nie su ziadne problemy ? Tesni a dobre sa z neho pije ? Ja som raz kupil lacny rezervoar (dostal som Author batoh kde na to bolo miesto) a voda z neho isla snad po kvapkach, nedal sa odtranit plastovy zapach, plniaci otvor bol maly. Pouzil som ho raz… Ak to mam porovnat s rezervoarmi CamelBak a Salomon (ine nemam), snad sa to ani neda.

          0 0
          • wroum  

            ja mam camel i salomon a musim rict ze jestli je ten z lidlu este horsi nez ten salomon, tak si to snad ani nedovedu predstavit.

            0 0
            • djano  

              Salomon co mam mal naustok ako starsi Camel-ten nezalomeny (o malo vacsi) a bol vyborny. Len som ho zanedbal a musel aj s hadicou vymenit(dal som tam CamelBak).

              0 0
          • mar_tin1  

            vak na vodu je v pohode, mam 1,5l, nikde netecie, naustok tiez netecie, pije sa z neho celkom dobre, plastovy zapach som nezaznamenal. akurat sa zle cisti a zle susi, lebo otvor je relativne maly. ale moje hodnotenie je velmi relativne, kedze som iny vak nikdy nemal. este mame doma vak od treksportu, ale ten je este novy, zabaleny. ten ma zatvaranie na suchy zips :-)

            0 0
            • defenger  

              Minulé léto jsem si v Lídlu koupil bágl. Malý,tzv. tréningový, asi za 400 kč… Abych si vyskoušel jízdu s kejmlem… A asi před měsícem jsem ve dně objevil díru jako pěst… zašil jsem ji, ale už se popohlížím po novém, ale ne z Lídlu…

              0 0
          • Lance  

            ten vak jsem jeste nepouzil,ale vodu do nej zkusil nalit a ten batuzek jsem mel snad malokrat, takze je jako novy:)

            0 0
    • speedy gonzales  

      no nemam ten z obrazku..ale z lidlu je naustek o nicem..vymenil sem za orig cejmla doma mam jeste orig vak cejmla a je mi uplne jedno ktery beru- takze vak v pohode jinak zadny problem..sem spokojeny hodne.nedam na nej dopustit

      0 0
    • black.horse  

      tak jsem si dneska udělal radost a taky si ho pořídil:-) kdysi sem krátce vozil kejml od Artura a tak to zase nějakej čas zkusím vozit, když se osvědčí, časem pořídím Hydrapak asi Glacier…

      0 0
    • Mamut  

      Toto je v Lidli tiez zaujimave www.lidl.cz/….ZLE_VYHODIT

      0 0
    • grizzlik  

      Tak sem tam jel pro kalhoty ale uz bohuzel nebyly ( Lhostecka pobocka) ale prijemne me prekvapil batoh, navic byl vyber asi z 5 druhu tak sem si odvez jeden dom a vypada celkem fajne :)

      0 0
    • Páník  

      tak jsem si ho taky poridil…docela ujde,dokonce ani ten vak netece,akorat to odvetrani zad by mohlo byt lepsi-no uvidime v lete

      0 0
    • Lister  

      Tak jsem se tam byl podívat a pořídil to spodní triko s Coolmaxu, které je vepředu vystužené o další hrubou vrstvu proti větru, něco takového už jsem dlouho hledal, jsem zvědavý, jak to bude fungovat. Na omak je to každopádně bomba matroš, když bude ještě funkční, tak za ta prachy pecka :o)

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.