• vasek

    Sháním batoh cca 18–20l s dobře ovdvětranýma zádama (hlavní věc). Bez rezervoaru. Jo, a aby byl i na trochu silnější postavu (délka popruhů).

    0 0
    • JJ  

      No treba neco od deuteru napriklad http://www.hudy.cz/det.asp?… Ja od nich mam transalpine, ale ten ma 30 litru. Vozi se skvele a zada vetraj dobre, ale ta cena:( Muzes zkusit neco od pinguina nebo vape, ty maj cenu priznivejsi

      0 0
    • MTBIKER doporučuje

    • kovar  

      VAPE 21 l www.vapesport.cz

      0 0
    • BB  

      mam z Hudy od fy Deuter, jmenuse se myslim BIKE I a ma 21 l. A souhlas s predchozim, batohy Deuter dobre vetraji a hlavne dobre sedi na zadech

      0 0
      • MARIN  

        … a dobre provetraji i kapsu (nebo penezenku? :)

        0 0
        • BB  

          to je nekdy relativni, po par zkusenostech s lacinymi vecmi jsem dosel k zaveru, ze velmi casto se vyplati jit za kvalitni a drazsi veci a poradne si vybrat. Anglicani prece rikaji, nejsem tak bohaty, abych kupoval lacine veci.

          0 0
          • kovar  

            mi Douter nejak kvalitnejsi neprijde, ma ho muj kamarad a po jedne sezone byl Deuter dost odrbany a barva od slunka vysisovana.

            0 0
        • Tommy  

          Provětrají obojí. Zpočátku jsem si myslel spíš na pěněženku, ale s odstupem – fakt je to dobrej ba?oh!

          0 0
    • onegear  

      Mrkni taky na http://www.doldyruksaky.cz

      0 0
      • jakub  

        jo DOLDY sou super

        0 0
        • HoralFanda  

          Jo od Doldyho mam batoh do hor a ted jsem si od nich koupil na Sport Pragu se slevou Ziona 23l, bezvadny batuzek, krasne sedne, je pripraveny na vodni rezervoar (ten jsem si koupil zrovna k tomu), a ma ve spodku plastenku. Zada jsou sitovana, krasne vetraji. Normalne stoji kolem 1200–1300 Kc.

          0 0
          • jakub  

            no na sport pragu sem malem vyletel z kuze, bydlim hnedka vedle vesnice, kde se Doldy delaj, koupil sem ho malem z prvni ruky a na sport pragu byl o polovinu levnejsi, to me teda pakne zklamamli, ale bagly delaj fakt asi nejlepsi…

            0 0
    • homat  

      posívej se na Salewu „Country“, vyrábí se v několika objemech. Mám 36 l verzi a přítelkyně 22 l verzi už asi 5 let bez jakýchkoliv problémů. http://www.salewa.cz/fullpicture.asp?…

      0 0
      • sax  

        jednoznačně doporučuju jakýkoliv od Deutera se systémem zad AirComfort – plastová sí?ka na duralovém rámu. Batoh vůbec nepřijde do styku s tělem. Nosím ho v horách na trecích, na kole a na běžkách a jiný si už nikdy asi nekoupím.

        0 0
        • JJ  

          No prave na kolo mi prijde lepsi AirStripes, ta sitka se mi zda pri ohnutych zadech min sedici

          0 0
          • homat  

            Uznávám, že Deuter je velmi kvalitní, používám H20 70 l na trek. Salewa je dost kvalitní a za polovinu ceny Deuteru, Ta sí?ka poměrně dobře kopíruje záda takže je tlak dobře rozdělen, batoh netlačí a odvětrání je dostatečné. Pro toho, kdo hledá pohodlný batoh nejen na kolo za rozumnou cenu je Salewa myslím dobrá volba. Jinak bikuju se Zeffal.

            0 0
      • LukasX  

        Ja mam Salewa Swift 30l a je vazne uzasnej. Stal kolem 120ti DM kdysi .. a vubec tech penez nelituju, padne jak ulitej .. krasne odvetrany zada, prostornej, oddeleny dva prostory, dostatek kapes .. fakt vybornej. Mam ho uz 4 roky, dvakrat do roka ho vykoupu a je jako novej!

        0 0
      • dawa  

        Mrkni na www.bell.cz model Easy Rider 22l

        0 0
        • blue  

          www.boll.cz, když už…

          to logo je fakt trochu neš?astný, s tím písmenkem má problém většina lidí

          0 0
          • rich  

            nebudes tomu verit, ale osetrili to a funguje aj link www.bell.cz :-)

            0 0
            • blue  

              no jo, dobra finta :-) kazdopadne to logo je i nadale podle me dost nestastny :-)

              0 0
              • rich  

                bezpochyb, kazdopadne az bude chciet skutocny bell stranku este to mozu predat :-))

                0 0
                • Karaya  

                  No oni se puvodne jmenovali Bell, ale na zahranicni trh to museli predelat (na tuhle marku si delal narok nekdo jiny :-).. Tak to vyresili takhle salamounsky, je to Bell a neni :-)

                  0 0
      • zirafon  

        znacka exitrek – vzhladom na nizku cenu ponukaju naozaj vela. osobne uz 3/4 roka intenzivne pouzivam model arauca . nevyhody tejto znacky – chrbtova cast batohu je maksia ako pri drahsich znackach (co je na druhej strane vyhoda pri pokuse zbalit ruksak do amleho objemu). zvnutra je batoh impregnovany akousi latkou, ktora sa na exponovanych miestach zacina opotrebovavat – tzn. cez tieto miesto by mohla pri dazdi vniknut voda.

        0 0
    • K2  

      používám Boll a Author, kvalita odpovídá ceně, celkově spokojenost, Boll je samozřejmě lepší, Author taky nezatracuju.

      0 0
    • enjoy  

      panove:-),kdo videl vape 21l,jak rikal kovar,tak uz nemuze rikat ze nejakej deuter,kterej mimochodem taky dost dobre znam,je lepsi.nejenom ze je asi dvakrat drazsi,ale po roce vypada presne jak rikal take kovar.a taky ma vyndavaci zadovou kostru a mimochodem i lepsi styk se zady.jediny snad,ze ten deuter je uzsi,ale ja to vidim jako nevyhodu,nic se do nej nevejde(oproti vape). ale jestli nekdo mysli ze bude s deuterem vypadat lip,tak prosim:-)

      0 0
      • vasek  

        To je ten trekový batoh 21 l? Je lepší z pláštěnkou nebo bez? Jsou ty popruhy i na trochu větší záda (a trochu břicho)? A nakonec dá se vidět někde v Plzni? dík

        0 0
        • enjoy  

          nejsem si jisty ze mluvime o stejnem,mozna ze je ten co myslis novy,ten muj sem s plastenkou nikdy nevidel.jak se to na tebe posklada nevim,jsem mladej hubenej kluk:-) a co vic,bydlim v praze,takze netusim.

          0 0
      • kovar  

        ze je ten VApe sirsi pro me nevyhoda neni, nebot je zase plossi, takze uz mi parkrat ochranil zada, kdyz jsem delal parakotouly po opusteni kola. NA batohu jsou sice sramy, ale dulezitejsi je ze nejsou na zadech.

        0 0
    • Man  

      ja mam Scott Airstrike 20 a je uplne v pohode. odvetrany chrbat (sietka na konstrukcii), miesto na vodny vak, plastenka na spodnej strane, dost miesta aj odkladacich priestorov…

      0 0
    • McBlacky  

      diskuze o Deuteru: již několik let jezdím na delší treky do hor a loni jsem viděl na Pirinu týpka s rozsypaným deuterem, dva roky starým, tím to pro něj skončilo. Deuter je zbytečně předražená značka a třeba doldy i boll jsou srovnatelný batohy. Mimo to svrchní materiály codra, cordura, nilon ripstop, atd používaj všichni stejné…

      0 0
      • figur  

        Mám čtyři Deutery od 14 po 65l.Jsou to velice propracované a z dobrých materiálů vyrobené bágly.Tahám je po Alpách,na běžkách na kole.Cena odpovídá kvalitě.Jediný vysvětlení zkušeností týpka z Pirinu je,že měl odlehčenou verzi a přetěžoval ji.Ty batohy jsou velice bytelný (látka,zipy) až se dostávám k jejich snad jediné nevýhodě – vyšší váze.Ale je to daň za silný materiál a propracovanost.V té 65l tahám 30 kg a bez nejmenších problémů (teda z pohledu báglu).Dnes jsem si dal 65km na kole v terénu s Deutrem Race X air 14 l s pitným vakem 2l.Bezvadný.

        0 0
        • enjoy  

          to ale nic nemeni na tom ze ma blacky a kovar pravdu.

          0 0
          • figur  

            Zkus si někdy připustit,že těch pravd může být víc.

            0 0
            • enjoy  

              to jiste muze,ale jak je potom mozny ze minimalne tri lidi se shodnou na stejnych vadach(podle me dost blbych) a ty mas 4 a vsechno v cajku.proste za ty prachy nestojej,to jsem chtel rict,nic vic.ale at si kazdy koupi co chce.

              0 0
    • Dany  

      Skus pozriet HUSKY Moral 24l anatomicky tvarovany sietkovy zadovy system, sietkove popruhy, vak na vodu, cena u nas okolo 1000 u vas musi byt este lacnejsi pocitam tak o 20%

      0 0
    • noshaq  

      Zkus se podívat na www.sportovox.cz nove batohy Sierra typy Kandahar a kalahari jsou dost dobre a myslim ze maji vse co biker potrebuje, jsou na vyber s rezervoarem i bez a hlavne za super cenu.

      0 0
      • Hrabě  

        Tak jsem si zrovna pořídil svůj první ba?ůžek SPINNER PRO 2 a spokojenost. Pokud se chcete mrknout tak na http://www.source-vagabond.com/…ystems1.html . A cena 1150,– taky není špatná. No a v červený vypadá opravdu COOL.

        0 0
      • Jarous1  

        Zdravim ! Dají se tyto batohy sehnat v Praze v kamenném obchodě, abych si ho mohl nejdřív prohlédnout…?

        Sháním něco od 5l do max.15l a stále si nemohu vybrat. Chtěl bych něco především na kolo, ale taky aby se to případně dalo nosit na kratší výlety pěšky… Cenu bych si představoval bez rezervoáru tak do 1000,– a s rez. max. do 1500,–. Vím, vymýšlím si…;-)

        0 0
        • noshaq  

          Ten sportovox sezenez i s rezervoarem do 1000 kc. Nejsem z prahy takze ti neporadim. Zkus napsat na email co maji na strankach. Urcite ti poradi.

          0 0
          • Jarous1  

            Dík za info. Včera jsem jim napsal a dnes mi odpověděli. Za ty peníze se asi nic lepšího nesežene. Stojí 943,– i s 2l rezervoárem…

            Pro případné zájemce…

            Dobrý den,

            těší nás Váš zájem o batohy SIERRA. Batoh Kandahar H je ryze sportovní batoh určený pro cyklistiku, chůzi, bruslení… Jde o jednokomorový batoh , hlavní prostor je předělený přepážkou pro umístění Hydrantu (vaku na tekutinu o objemu 2 l). Hadičku Hydrantu je možné vést po pravém i levém popruhu. Přední kapsa s organizérem je uchycena zespod napevno, shora na kompresních popruzích, tím vzniká další objemný prostor (mezi přední kapsou a hlavní komorou batohu), kde je možné např. pevně uchytit a přilbu apod. Ramenní popruhy jsou výrazně odlehčené, pružný prsní popruh, odpojitelný bederní popruh. Batoh má spoustu reflexních prvků. Objem batohu jsme spočítali na 10 litrů (ale díky možnosti uchycení a fixování různých věcí vně batohu se objem zvětšuje). Pří testech jsme velmi ocenili, že v naplněném stavu má batoh těžiště na bedrech, což nejvíce ocení cyklisté ve sjezdech, je úzký a tím nebrání pohybu rukou např. při běhu, je velmi lehký a sedí „jako přibitý“… Batohy jsou jsou průběžně doplňovány do těchto prodejen v Praze: · INTERSPORT PEK, Vršovická 466/62, Praha 10 271 723 425 · Jízdní kola – Petr Šulc, Francouzská 78, Praha 10 606 479 581 · JM SPORT, nákupní středisko Krakov, Hnězdenská 595, PRAHA 8, 233 557 071 Batoh je ve dvou barevných provedeních. Pokud nebude na těchto prodejnách, prosím kontaktujte nás. S pozdravem Marian Anděl

            SPORTOVOX s.r.o. Žerotínova 1321, 755 01 Vsetín sportovox@sportovox.cz Tel.: 571 424 341, Fax: 571 415 368 Mobil: 603 827 006, 603 847 007, 603 553 858

            0 0
            • Maskyč  

              Já mám Sierru Quinson 24 l+2 l vak za cca 1000 Kč z PEK SPORTU a spokojenost. Sice jsem po 2 měsících reklamoval vak, ale provedli výměnu za thermovak (asi bonus) a od té doby klídek. Dobře sedí a větrá (sí? na zádech), má pláštěnku. Za ty prachy super.

              0 0
    • m-k-1  

      Já mám Author Dynamic (12l) s kapsou na vak a spokojenost. Navíc cena 600 Kč hovoří za vše. Deuter je možná lepší, ale nejsem si jistej, jestli o 400%, což je zhruba rozdíl v ceně.

      0 0
    • JohnLee  

      Ja mam Deuter Freerider na zimu na SNB,delal jsem s nim psi kusy a vubec neni tak nachylny k poskozeni jak tady nekdo tvrdi. Na leto a na bajk mam Bike L a taky pohoda. Chtel jsem jit do Bolla,ale zadnej mi nesedel…S Deuterama jsem spokojenej…

      0 0
      • Dumbo  

        mate niekto viac skusenosti z ruksakmi od EXITREK aj zo systemom H2O ak ano napiste teraz maju unas 70% zlavi v predajni EXITREK tak uvazujem o kupe vaku z rezervoarom na vodu malo by to stat nieco okolo 500–600sk tak ma zauima ci sa oplati dat zato aj tych 600sk ci netecu a ine skusenosti…

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.