• kungpao

    Zdarec, po dlhšej dobe sa hlásim späť. Presťahoval som sa do vlstného bytu a zrazu som zistil, že 3 biky ktoré sa predtým v poho zmestili do garáže rodičovského domu mi akosi začínajú v izbe vadiť. Nemáte referencie na niečo takého ? www.lidl.sk/…vesny_system Dík za každý ohlas resp. radu.

    0 0
    • Palba  

      tak na tohle bych fakt raci nic nevesel. Pripada me to zbytecne slozity a hlavne nachylny na spadnuti kola. 1. zavesovat neco za sedlo a riditka, no nevim… a kdyz se budes kolem kola motat a vyvliknes spagatek z kolecka, vse se urcite sesipe. V jednoduchosti je sile, udelal bych si klasicky Lko a misto na strop bych to vratil na bocni zed a vesel za ramovou trubku. Tam mas aspon jistotu, ze i kdyz budes delat kolem kola cokoliv, tak se tomu nic nestane. Samozrejme pak kolem koncovek prilep gumu nebo molitan.

      0 0
      • MARIN  

        Taky mam kolo na zdi – postavene na ke zdi pridelanem tramku a za horni trubku chycene hakem. Na zed se tak vejdou v pohode 3ks a pod nima je jeste misto na opravy.

        0 0
    • Shamick  

      Už vidim,jak tam vytáhnu svýho 21kilovýho mazlika…

      0 0
    • Lowrider  

      Můj kámoš to má a ještě mu z toho kolo nespadlo. Možná,že je to tím,že má Zaskara ;-)

      0 0
      • Shamick  

        To asi nebude nic podobnýho,co?

        0 0
        • kungpao  

          No práve že to budú 1× Scott Endorfine postavený na váhu a jeden krát Scott Strike postavený pre radosť :-) Priateľkina Merina je tam len do počtu, váhovo asi ako ten Zaskar.....

          0 0
        • fousek  

          To pozadi se k tomu kolu vyborne hodi Se tam misto tech niti daj ocelovy lanka a je po problemu, jestel ele navijak a dalkovy ovladani a dokonalost sama:-)

          0 0
    • myscho  

      asi rok mam na tom zaveseneho stareho authora a v poho:]]

      0 0
    • james11  

      co rači tento držák kol ana zeď?? Mě se líbí

      0 0
    • kungpao  

      Tak díky všetkým, asi prejdem na tú klasiku, cenovo to vyjde rovnako a asi to bude bezpečnejšie a možno i krajšie…

      0 0
    • nakata  

      Mne sa paci tento drziak na bike, kto vie kolko stoji (mesacne).. :(((

      0 0
      • lidumil  

        To je nějakej novější model, bych tipnul, že měsíčně tak okolo 35–40kkč :-)

        0 0
    • tanini  

      Mám tento závěs už 5 let na chodbě a kola mi nespadla.Pokud máš dost vysoký strop,aby jsi nebrnkal hlavou o pneu a nemáš 21 kilovýho mazlíka,tak vřele doporučuji.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.

Podobné diskuse