• j-c

    Ve zkratce moje zkusenost s timto e-shopem:

    V noci ze ctvrtka na patek jsem si u nich objednal zapletena kola Motex Disc. V patek rano jsme telefonicky doresili detaily, behem dne byla kola zabalena a poslana. V utery jsem je mel na poste.Po rozbaleni jsem zjistil, ze jsou v naprostem poradku a ted uz cekaji az je nasadim na kolo a vyrazim ven. Takze davam pet hvezdicek z peti za naprostou spokojenost. Prijemne a bezproblemove jednani, at uz po telefonu nebo po ICQ.

    0 0
    • blue  

      no to je super, ale proc to je tady a ne v recenzich?

      0 0
      • j-c  

        ja osobne se na recenze podivam jednou za pul roku, moc tam toho nepribyva, tady to treba nekoho trkne driv :)

        0 0
        • blue  

          jo, takze misto abys sam udelal neco proto, aby ta rubrika mela smysl, tak zalozis miliontou diskuzi na tema eshopu, ktera za chvili zapadne v tom balastu, co tady uz je a ve kterym za chvili uz nepujde najit vubec nic… to je fakt dobrej pristup

          0 0
          • j-c  

            tak aby to bylo uchovano pro pozdejsi generace, tak je to i mezi recenzema.. i kdyz nevim jestli jeden nakup je recenze ale budis..

            0 0
    • Trojci  

      Kdo tě platí??? Tohle by měl admin smazat :/

      0 0
      • j-c  

        Nedavno jsem tady videl nekolik threadu s vasima zkusenostma s eshopama, tak jsem jen prihodil svoji. Btw: Kdo mne plati si rikam vzdycky po vyplate, kdyz se kouknu na pasku a vypada to, ze jsem dostal jen zalohu :)

        0 0
        • goofy  

          A proc si to nehodil treba do tech threadu… To radeji zalozis dalsich 20 novych, ze? Ale jo… Ma to urcite smysl. Myslim, ze muzeme pomalu funkci hledani zrusit…

          0 0
          • kurýr na bajku  

            Nemyslim, že to je klasickej případ. U vidle do 10 tis to chápu.

            0 0
          • j-c  

            Zatim mne jako nejlepsi varianta pripadada rada, co mne napsal Blue – hodit to do recenzi.Tam jsou aspon napsany pouze konkretni zkusenosti a poznamky a uzasne rady typu „reba“ na vsechno, co se clovek zepta, se tam nevyskytujou. BTW: pokud thread nazves primo nazvem eshopu, tak pak vyhledavani neni zase tak nejtezsi..

            0 0
            • goofy  

              No jasne ze do recenzi, ale kdyz uz to chces vkladat do fora, tak bych to dal do nejakeho threadu s dotazama na bike-shopy, ne?

              0 0
              • TinkTink  

                Ne – nazev threadu je v poradku…sice by to patrilo spis do recenzi, ale protoze se tam prakticky nikdo nepodiva, tak je to tady mnohem lepsi – takze s timto nazvem threadu je to naprosto v poradku (jsem asi jeden z mala kterej neprotestuje, co? :-D )

                0 0
                • j-c  

                  ze ty chces novej stitek k lazerce?:)))

                  0 0
                  • TinkTink  

                    Urcite… :-D

                    0 0
                    • j-c  

                      Stav se u mne v kanclu.. jeden se mne tam uz pul roku vali na stole.. stejnej jak mas ted se softtouch povrchem, jen trosku do cervena:) misto oranzove :)

                      0 0
    • VencaV1  

      A co jako ma bejt? Znam e-shop kde kdyz jsem si objednal, tak jsem to mel druhej den doma. A to uz jsem tam nakupoval dvakrat a nikdy ne jenom jednu vec. Zkus ty kola reklamovat a pak napis zkusenosti.

      0 0
      • j-c  

        No mozna jsem tam mel prihodit poznamku, ze to bylo objednano a doruceno jako dobirkovy balik CP a tam je dodaci lhuta do 2 az 3 pracovnich dnu.

        0 0
    • Gorgov  

      myslim, že reklamovat je budeš brzo, hned co ti zacnou praskat draty. Koho znam a ma je, tomu praskaj. staci jet vic nez 20km/h.

      0 0
      • j-c  

        Uvidime.. Kdyz prasknou tak prasknou, aspon budu vedet co priste nekupovat:)

        0 0
      • Volf  

        ,, myslim, že reklamovat je budeš brzo, hned co ti zacnou praskat draty. Koho znam a ma je, tomu praskaj. staci jet vic nez 20km/h. ,,

        To má opravdu výpovědní hodnotu, takový plácnutí do vody.

        0 0
        • j-c  

          Asi pro jistotu nastavim tempomat na 19,9 km/h… To by jeste praskat nemely:)

          0 0
    • Komi  

      Kolik ti za to dali?

      0 0
      • j-c  

        nic a jeste 3000 chteli:)

        0 0
      • kurýr na bajku  

        Mi úplně připomíná, dyš sem tu chválil SMICHOFFBIKE a všichni po mně šli, že dělám reklamu. BTW: BIKEMARKET je dobrej eshop, protože ti fakt zavolá a skonzultuje kompatibilitu tvého stroje s dotyčným zbožím. Ne že mi teď budete cpát že nejste idioti, abyste nevěděli co je s čím kompatibilní ;-)

        0 0
        • j-c  

          radeji uz mlcim.. jeste by zjistili, ze jezdim na Authorovi, mam na nem RST vidlu, vlastovky + rohy :) To by pak zase byl mazec:)

          0 0
          • kurýr na bajku  

            No pokud máš Arthura, taxi skončil i u mně ;-)

            0 0
            • j-c  

              Jo hochu, za to co loni a letos sezrala prestavba bytu, bych se vozil na nekolika rocky mountain v nejvyssi vybave:)

              0 0
          • VencaV1  

            Tak to ti ten bikemarket moc nevynasi. :)

            0 0
            • j-c  

              no jo no.. co uz, zatim –3000,– za kola :)… Kdyz uz chces vedet, kde vydelavam tezky penize, tak se zeptej Tinka nebo Kovara :)

              0 0
              • VencaV1  

                Ja uz nic vedet nechci. Me staci ze vim, ze jses nepochopenej spasitel mistnich fnukajicich chudaku. :)

                0 0
                • j-c  

                  Za to pujdu urcite rovnou do cyklistickeho nebe az mne rupne v motexech drat a zrakvim se :)

                  0 0
            • kurýr na bajku  

              Ty by ses tak měl přiznat jaxi přišek k PROPHETovi, co :-DDD

              0 0
    • j-c  

      Porad tady fnukate, ze vam nekdo neco posle spatne, ze se s nekym neda jednat, ze mate dlouhy dodaci doby a kdyz napisu svoji posledni zkusenost a je nahodou pozitivni, tak se vam to taky nelibi… no co uz.. Pro mne z toho vyplyva jedno, nic sem radeji nepsat.. No nic jdu radeji dopsat dizertacku.. caff

      0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.