• Forx

    Je tu niekto, kto tu jazdí? Za chvílu budem mat zložený bakj a rád by som sa už prehánal niekde po Richmond parku… Nebolo by od veci spoznat aj nejakých anglicky hovoriacich spolujazdcov v rámci výučby jazyka.

    0 0
    • Forx  

      Kua to tu budem ozaj jazdit sám? Mi nehovorte, že tu nik ni je ! Už aj odpisujte, lebo bisťu tristo,čo tristo, tisíctristo hrmených …!!!

      0 0
      • climber  

        Spíš nám napiš jak se bajkuje v Englandu. Když jsem tam byl (krátce a bez bajka) tak jsem si říkal, že to musí být docela psycho. Nikde žádnej les, samý pitomý pole.

        0 0
        • RUMcajs  

          Prave jsi popsal Irsko :-(

          0 0
          • climber  

            Jo v Irsku dělal kámoš 3 roky architekta a byl rád že už je doma. Biking nula bodů, Irové neustále vožralý na sračku, furt chcalo…

            0 0
          • xo  

            Tak ja som momentalne v Dubline a stazovat sa nemozem. Tento rok bol dost suchy a cez leto to vyzeralo ako u nas doma. Jedina nevyhoda su tie obchody(az na jeden), ale zasa na druhej strane www.chainreaction ma postovne zdarma a ceny nizsie ako SR,CR.

            0 0
        • tk  

          podle mě biking v UK není špatnej. je hodně mokrej. pocit otevřeného prostoru. často zdi a branky: slízt, otevřít, převíst kolo, zavřít, nasednout. dobrý fotky ze severozápadu Anglie jsou na www.bogtrotters.org

          ale není nad české lesy.

          0 0
          • enjoy  

            ty jo!tak to jsou hodne zaslouzily bikeri:-).respekt:-)

            0 0
          • climber  

            Asi jsem byl ve špatný oblasti, ale máš recht není nad české lesy.

            0 0
    • rhuman  

      kdyz me tam sezenes pres leto brigosku, tak tam prijedu ;)

      0 0
    • pavlicek  

      Zkus se zeptat na www.cyklodiskuze.cz. Někdo tam v Anglii byl, nevím ale, jestli zrovna v Londýně. Mám pocit, že jezdil na žiletce a že už je zpátky, ale třeba ti poradí nějaký kontakty.

      0 0
    • pegal  

      .. a co kamenny shopy? .. jak jsou na tom s cenama? ..

      0 0
      • maverick82  

        no to by mě taky zajímalo, budu ve Skotsku nějakej měsíc v létě, tak bych si třeba něco přivezl… ale tam je obecně docela draho, ne e??

        0 0
        • pegal  

          .. segra je v Anglii a rikala ze si tam koupila znackovy rifle a staly tolik jako u nas u pingpongacu .. tak jsem si myslel jestli je to i cykloveci ..

          0 0
      • RUMcajs  

        S Londynem netusim, to je setsakramenstky velky mesto, ale co muzu rict o Irsku, konkretne o Corku (60tis mesto) nebo o Dublinu (1mil mesto) tak to stoji za prd.

        Outdoorove obchody a cykloobchody maji maly vyber a marze prodejcu je vetsi, aby pokryli vetsi platy a naklady.

        Navic tu neplati, ze co prodavac, to odbornik popripade nadsenec do daneho oboru.

        0 0
    • croscountry  

      Ahoj. Mám kamoša, čo ide v priebehu mesiaca do Londýna. Ak je to ešte aktuálne môžem mu dať tvoj mail, nech sa spojíte. Keď som mu o tebe hovoril bol rád, že by tom bol niekto s kým by jazdil.

      0 0
      • Forx  

        Sorry dost neskoro, ale predsa – kludne mu ten kontakt daj, nech sa ozve kde je. Ja som v zapadnej cast Londyna.

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.