co říkate na MERIDA MATTS SPEED-D???

28 nepřečtených
  • posvi

    Otec si chce koupit kolo merida mastts speed-d…co na něj říkate..díkes

    0 0
    • Páník  

      vypada pekne,ale za tu cenu bych chtel asi lepsi vidlu a osobne bych nechtel dualy P.S. staci se zeptat jednou:)

      0 0
    • Smazaný účet  

      Mam ho a som s nim spokojny. Asi tiez zalezi co na nom chce vyvadzat.

      0 0
      • posvi  

        jj sorry sem to nák přehnal s těma přispěvkama..njn sem tady zelenej…to kolo neni pro mě já si jezdím instinkta,ale otec chce kupovat..co se týče toho,jak jezdí-rád si vyjede několikrát za tejden ale nijak to nehrotí,chce spolehlivý,dobrý kolo..dostal právě typ na tady tu meridu…mě doted Reta heron se sachsem asi 16let a už se mu z toho kouří jak z držkový polívky

        0 0
        • Smazaný účet  

          Urobil som s nim minuly rok 4500 km s minimom na asfalte ale tiez nejazdim ziadne dirty alebo free. Vymena retaze, zadnej pneumatiky predne brzdove dosticky (este brali ale ked uz som to dal na udrzbu tak nech). Vazim 80kg takze podla mna slusna spolahlivost. Po prechode z breakov na Julie som bol viac nez nadseny funkcnostou brzd.

          0 0
    • Biker jak Pes  

      Mohu jen doporučit, koupil jsem ho před 2 roky a zatím jsem měnil akorát pedály za SPD, jinak jsem absolutně spokojený. Kdyžtak se podívej do mojeho profilu, mám ho tam vyfocené… :))

      0 0
      • Páník  

        pekna…ten letosni model je taky moc povedenej (doufejme,ze to nebude cist Pa-dlista…to bysme to zase slizli:))

        0 0
      • Páník  

        akorad me trochu stve,ze letos merida dava skoro na vsechny modely zdvih jen 80mm…to by bylo na me asi malo

        0 0
        • Biker jak Pes  

          Pro mě to vystačí bohatě, já se z kopců bojím jako nikdo jiný a navíc teďkom mě začíná bavit víc silnice, takže vyjížďky na biku budou jenom takové chuťovky… :))

          0 0
          • Páník  

            to ja na silnici trpim…vzdycky rychle,rychle do lesa.I kdyz dneska jsem vzal za vdek ty silnici (na horaku),pac v tom lese je neskutecnej maglajz

            0 0
            • Biker jak Pes  

              Tak na horáku jet na silnici jsem jel párkrát a nikdy více, je to utrpení jako žádné jiné. Od toho jsou přece silničky, teďkom jsem dostal novou, tak se jí nemůžu nabažit… :))

              0 0
              • posvi  

                jj díkes…a co ta vidle na MATTS SPEED-D?…slyšel sem že nic moc…

                0 0
                • Biker jak Pes  

                  Vidle si mi zdá v pohodě, ale nemůžu to posoudit, protože je to můj první bike, takže i první vidle, zeptal bych se spíš zkušenějších…

                  0 0
                • Páník  

                  tak ona asi zastak spatna nebude,ale jestli vydrzi s tema 180mm kotoucema (tusim,ze ma vnitrni nohy 28mm)…spis by se mi na tom kole libila treba Tora,ale to uz by bylo trosku drazsi (anebo vymenit hydry za dobry v-cka)

                  0 0
                • Páník  

                  …v novim Velu pisou,ze dobre pochytava nerovnosti,ale hur tlumi a v zime tuhne

                  0 0
                • Smazaný účet  

                  Pokial ti zalezi (ako mne) hlavne na tom aby si nedostaval rany do ruk a neteoretizujes prilis nad dynamickymi vlastnostami tlmenia, navratu … tak budes spokojny. Zdvih zacina byt zaujimavy ak sa pustas do technicky narocnejsich terenov – to foter robit nebude. Nam fotrom a dedom sa uz rany hoja pomaly, takze sme opatrnejsi.

                  0 0
              • Lišák  

                Co tak sleduju stav silnic, tak sem rád, že už mám fulla.

                0 0
                • posvi  

                  Lišák:no tak to ti věřím…voni to tak silničáři ale nechaj-s výmluvou že aspon neusneš za volantem,řidítkama a pod…mám zkušenosti,panč tady u nás na jihu je to pěkný ralley

                  0 0
                • Splinter  

                  Tak nějak…

                  0 0
                  • posvi  

                    už se těším až se zejtra projedu po delší zdravotně vynucený přestávce…ale jak je předmětem diskuze výše-obávám se že si vyrazím zuby hned za brankou

                    0 0
                • Biker jak Pes  

                  Tak to můžu potvrdit, ale silničku nevyměním… :))

                  0 0
    • bradek  

      Tý vidli jsem dal šanci cca 500 km a šla pryč, ještě jsem měnil pedály za SPD, pak gripy, rohy a sedlovku za odpruženou, teď už spokojenost. Kupoval jsem ho v roce 2004.

      0 0
    •  

      Zdravíme pozemšťany!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.