• vitan

    cusek, potreboval bych nejake info ohledne Velke Raci…chcu tam jet na bezky trenovat a na internetu jsem nasel nejake informace o strojove upravenych stopach…Stopa zdravi nebo tak nejak se to menuje… nevite o tom neco?? nebo si mam vzit radsi boarda a nic neriskovat.....:) diky moc za kazde info..mejte se pekne, Vitus

    0 0
    • jihra  

      Odkud jsi? Z Ostravy a okolí jezdí na Raču denné (kromě pondělí) Skibus – viz. www.maxner.cz/

      0 0
      • vitan  

        no tim chcu jet…ale de mi hlavne o ty bezkarske stopy…jde tam i bruslit..??

        0 0
        • goofy  

          Kdyz sem tam byl naposledy na nocnim lyzovani, tak tam zrovna projizdeli nejake bezkazske stopy rolbou. Tusim by to mnelo byt normalne upravovane, ale jelikoz nejezdim na bezkach, tak ti to nereknu jiste.

          0 0
    • kochese  

      Na www.velkaraca.sk jsou nejake bezecke trasy vyznaceny, ale nevim jak je to s jejich upravou-zkus jim napsat maila. Jinak ja chodim na bezky do Mostu u Jablunkova, je tam 3 km kus cesty denne rolbovane a po krajich delaji 2 stopy na klasiku, k tomu je jeste par okruhu, ale to nema moc cenu-polovina je moc z kopce a ta druha moc dokopce, ta cesta je spis rovina.Vice na www.skimosty.cz, a skibus tam taky jezdi.Zdar

      0 0
      • vitan  

        jo, diky moc,ael jedem s grupou na Racu,tak pres den trenink…no a vecer taky…prece musime doplnovat pitny rezim:))

        0 0
        • goofy  

          Vem si lyze (prkno) a ser na bezky :o)

          0 0
          • vitan  

            ..prkno beru na vecerni jizdu…:)) zadny strachy…

            0 0
            • RYGI  

              běžecke stopy jsou upravene a da se i bruslit.Teren neni moc naročny.

              0 0
              • vitan  

                supr.......a nevis kde bych sehnal nejake info nebo mapu?? diky moc a promin, ze prudim…!!:)

                0 0
                • goofy  

                  Nejake mapy jsom primo v arealu, tusim. Vsak se tam zeptas, ne?

                  0 0
                  • vitan  

                    jasne ze jo..jen mam strach…ze pak tam budu stat jak tele oni mi reknou: Netarajte take hluposti, korculovat?? tutaj??:)) diky moc mejte se pekne.....

                    0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.