• cztweety

    Chci si koupit novy tretry na MTB. Rozhoduju se mezi těmito: Specialized MTB COMP Scott COMP (nebo jiný) (popřípadě poaraďte jiný)
    Díky moc

    0 0
    • senožrout  

      Osobně považuju ty Specializedy Comp za optimélní průsečík vlastností s cenou. Zvlášť na podzim ve výprodeji :-). Osobně mi padnou nejlíp ze všech. Cítím se v nich tak nějak přirozeně těžko hledat, co jim vytknout… (Mám Adidas El Moro a ty Spešly Compy)…

      0 0
    • jonti  

      riesim presne ten isty problem, Scott TEAM alebo PRO mozem mat asi za taku cenu ako Specialized MTB comp. Takze skoro najvyssi oproti nizkemu modelu. Ja mam ale strach, ze obe budu velmi siroke.

      0 0
      • cztweety  

        Ja sem si prave taky zkousel oboje,padnou me oboje dobre. Cena je taky skoro stejna. Furt nevim :-( proto uvitam kazdou radu ;-)

        0 0
        • Gatier  

          Na Scotty som pocul dost negativnych reakcii, kdezto na Specialized vacsinou chvalu. Pokial medzi tymito dvoma, tak urcite Spesl.

          0 0
      • Marcinka  

        Mám relativně úzkou nohu a tretry Specialized mně široké nejsou.

        0 0
    • dříč  

      Mám Specialized comp sedi perfekt vřele doporučuji nemaj chybu.

      0 0
    • dříč  

      A kdyby jste měl někdo menší nohu tak mám specialized sport modré semiš vel.42 za 1300kč jetý 250km jsou s paragonem v zaruce

      0 0
      • pos3k  

        kdes je kupoval krajane?

        0 0
      • senožrout  

        Ale Sporty v mokru nacucnou a drží vodu. Sport je proti Comp dost velký konstrukční rozdíl…

        0 0
        • senožrout  

          Jinak jediný co Comp nemají proti vyšším modelům je karbonová podrážka. No, já jí tedy nepotřebuju. Ta která tam je je dost dobrá, tuhá taky tak akorát, tak co s karbonovou. Řekni si, jaký máš nároky a ty si splň. Porovnávat vyšší a nižší modely, to je výsledek masáže reklamou.

          0 0
    • Marcinka  

      Mám spešly Comp MTB (asi 170 kilometrů) a jednoznačně doporučuji. Jsou perfektní, bg skvělá.

      0 0
    • scret  

      Letos budu taky resit novy tretry a jediny ktery me upoutaly jsou Spesly Compy…

      0 0
    • lodborg  

      Co se těchto dvou značek týče, tak je to přašť jak uhoď. Pro obě šije boty stejný výrobce. Takže spíš záleží na ceně a jak ti kterej model sedí. Kvalita bude stejná. Šťastnou volbu.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.