Levný tepák a monocykl z Tchiba! :)

33 nepřečtených
  • MartinX

    Pro všechny, co mají hlouběji do kapsy tak mám tip na docela slušněj a designově povedenej tepák (buď 399,– nebo 499,– ) a báječnou jednokolku pod tisícovku!!! :) Včera večer v prodejně Tchibo na Čerňáku – velké zásoby! Škoda, že už mám funglovku Polar za 4násobek!

    0 0
    • Smazaný účet  

      Hm, budu mít svátek… že bych si něco nadělil? Nemáš nějaký info? V nabídce tchiba sem to nenašel.

      0 0
      • MartinX  

        Tepák vypadá mnohem lépe než ten z Lídla, kromě klasických informací (čas, tep, kalorie, stopky…) měří dobu strávenou v nastavitelném tréninkovém pásmu. Ale jen jsem prolítl – tak víc podrobností nevím. Jestli má někdo blízko do Tchiba – třeba podá lepší raport! Jednokolka měla štelovací výšku (bez záruky)… :)

        0 0
        • pos3k  

          z tchiba mam tepak pres rok, spokojenost za 6 stovek (nebo min? :)

          nevyhoda proti lidl: nema (nemel uchyt na riditka), kdyz jse to dal na penovy nastavec tak tepy litaly jak jsem lital v terenu, jestli chytal vibrace? jezdim s nim na ruce a v pohode,
          klasika draty vedeni nefacha

          0 0
          • Smazaný účet  

            eee tzn. že dráty nad hlavou ho rušej?

            0 0
            • pos3k  

              v pragu pod trolejema vetsinou jo :-)

              0 0
              • Smazaný účet  

                hm, takže jedině jezdit nad trolejema. :o)

                0 0
                • pos3k  

                  nejezdit v Pze vubec, psano wroumovštinou, :-)

                  no troleje nesjou vsude, i kdyz ja je mel po ceste skoro furt, chodov-dejvice, tepak vetsinou nebere signal, zadne hauznumera, takze no problem,vetsinou to ukazuje nulu kdyz stavim a cekam na zelenou atd

                  0 0
    • Luka  

      :) dik za tip, po tom muj muz prahne uz delsi dobu, takze informace nad zlato,hned odpoledne tam zajedem a koupime kolo jednokolo :)

      0 0
      • Dumbo  

        aj ja som potom vzdy tuzil ;)

        0 0
      • Radek Broz  

        Nedelam si iluze, ze to za tu cenu bbude kdovijak pouzitelny… I kdyz by to bylo fajn.

        0 0
        • Luka  

          Nakonec jsme se tam nedostali, ale kamos rikal ze to je nejaky malinky, detsky, ze dospelej se na to nevleze… :/

          0 0
    • rock  

      Ten tepák jsem si právě dovezl. Umí hodinky, aktuální tep, stopky od nuly nebo odpočet k nule, nastavení nebo vypnutí zahřívací a odpočinkové fáze, doba strávená pod / v / nad stanoveným intervalem, celková doba trénenku, indikace (pípnutí a/nebo LED) opuštěnní intervalu, průměr a max. TF za trénink, vyjádřeno absolutně i procenty z horní hranice TF. Při režimu se stopkami umí uložit 21 cyklů. Displej se dá osvětlit. Nemá držák na řidítka, ale to snad nějak zbastlím. Stojí 499,–. Snad jsem nic nevynechal :-) …

      0 0
      • OCG  

        Ten lidlovskej je uplne stejnej. a ma drzak na riditika, hec! Ja ho mam, ladi mi ke kolu :o)

        0 0
        • Toams  

          jj, ten cerveny mam tiez … ladi k bajku aj k brilkam:-)))

          0 0
        • MartinX  

          Měl jsem lídláka (červeného) a nechal jsem si od něj držák na řidítka (ten je slušnej), ale samotnej přístroj měl mnohem ošklivější display s podivnýma číslicema. Mám novej Polar M61 a připadá mě mnohem podobnější čibackému než lídlovskému tepáku – ale fungujou určitě všechny stejně a kdo si touží na jarní start sezony pořídit slušněj a navíc levnej tepák – neprohloupí! :)

          0 0
      • Smazaný účet  

        tak sem si ho taky koupil. za ty prachy myslim moc dobry. docela me prekvapila ta moznost ulozeni cyklu – „trenink“ si de facto muzete rozdelit na 21 useku, ke kterym vam zaznamena tusim cas a prumerny tep za usek. jinak k ruseni – je asi dost citlivej, staci jít po chodniku po ulici kde jezdej tramvaje (tzn. tak 15 m) a je out. ale dyz sem dal ruku k hrudniku, zas ukazoval. pouceni – dyz pojedete po meste, ridit jednou rukou. nebo to dat na popruh na batoh. :o)

        0 0
        • rock  

          Bydlím na lontu, k nejbližší tramvaji to mám 25 km vzdušnou čarou … to by mělo stačit :-) …

          0 0
    • Smazaný účet  

      Dotazy na uživatele levných tepáků: 1/ Jak často měníte baterky v hrudním pásu? Odešla mi snad měsíc po koupi… sice v návodu píšou že první baterka může odejít rychle, ale todle bych nečekal… 2/ Dyž nasadim pás, slyšim z něj takový tikání podle tepu. Slýcháte to taky?

      0 0
      • Santus  

        Tepak Lidl

        1. Za 1.5 roku a asi 6tkm jsem menil 1 baterku v hodinkach a 2 v hrudaku. 2.tikani neslysim

        0 0
      • Pebe  

        1/ 5 týdnů a pořád funguje 2/ taky to v naprostým tichu slyším, jako cinkání :-)

        0 0
      • Pá-dlista1  

        jj. baterka odesla velmi rychle. Pak tusim, ze i ta v hodinkach… no nevim. Ted lezi odlozen, tak nevim co s nim ted je nebo neni :) Tikani neslysim (to ale neznamena, ze netika :) .

        0 0
      • kryspin  

        1/ baterku menim zhruba stejne casto v tepaku jako v hodinkach 2/ tikani na ticha slysim, ale ze to je v rytmu tepu za to bych ruku do ohne nedal (cyclosport cp10)

        0 0
      • LukasX  

        Caues, baterka v pasu tak po 1800km na kole + 300 na bezkach = sezona

        baterka v hodinkach po 2500na kole a 500 na bezkach zatim nemenena ..

        tikani neslysim ..

        je z lidlu

        0 0
      • 100kg  

        Lidl To nemusí být baterka, mě odešel po 4 jízdách, vyřešeno výměnou. Začal vynechávat (součet časů v limitech a celkový se lišil o 20%, 40%, 80%) a pak už si neškyt ani po výměně baterky. V servisu beze slova vyměnili za novou sadu s poznámkou, že je to jinak absoulutně bezporuchové. Nový zatím 5× OK.

        0 0
        • Smazaný účet  

          byla to baterka, vyměnil jsem jí a vše ok. ale nakrklo mě to, páč sem ho chtěl otestovat na závodech a smůla.

          0 0
      • pavlicek  

        Tepak Tchibo – menil jsem obe baterky po 11 mesicich a cca 7000km.

        0 0
      • Smazaný účet  

        Tak asi pudu na reklamaci, už mě to séře. Po necelym půl roce čtvrtá baterka vycucaná. Energizer skoro za pade vydržel asi 20 hodin provozu. Zkusil sem měřit spotřebu pásu, při tepání bere 0,6–1,2 mA. Měřeno na stole, napojený na 3,6 V aku, s tím, že sem držel kontakty pásu v ruce. Energizer CR2032 má mít 225 mAh. Takže by měl vydržet mnohem dýl. Bez tepání ovšem má pás taky poměrně slušnou a chaotickou spotřebu, má takový výkyvy, asi půl hodiny to šlo pozvolna nahoru až na nějakých 0,6 mA, pak nula, a pak najednou vylítnul skokem na víc jak 2 mA, a pak zas kolem 0,5 mA… nechápu. Ale já sem baterku vyndaval, když sem ho nepoužíval… No, už nemám náladu to živit, asi zajdu do Tchiba to reklamovat, buď se jim podaří nějakej vytáhnout na skladě, nebo mi daj peníze a počkám si na další akci.

        0 0
        • Santus  

          Pokud z nich dostanes penize, tak muzes prubnout tepak s Plusu, vcera sem ho mel v ruce a nevypadal spatne, funkce budou asi na jedno brdo jak Lidl-Tchibo-Plus, cena 444kc.

          0 0
    •  

      Máme rádi zvířata!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.