• FrontMan

    Řeším nákup new klik.Doteď jsem vozil staré shimana lx na čtyřhranu.Nevím jestli mám jít opět do LXsa ale na středu octalink nebo pořídit XT oversize. Budu vděčný za radu. Dík

    0 0
    • wlk  

      zkusils vyhledávání???

      0 0
    • miťo  

      Mohu srovnat XT na ctyrhran a Octalink. Druhe jmenovane jsou tuzsi, v nastupech se osa pedalu „neohyba“ k zemi, drzi jednu linku se stredem. HT2 je jeste tuzsi. Prvne jmenovane se ctyrhranem vsak umoznuji velky vyber os, ja pouzivam Kinex nebo 105tkovou 107mm. Tuto volbu Octalink ani HT2 neumoznuje (na vylepseni retezove linky).

      0 0
    • Splinter  

      No XT má nah.. převodníky tak to bych moc nedoporučoval… Leda je sjet a pak vyhodit a dát tam nějaký lepší… Ale kliky jsou dobrý..

      0 0
      • jecnak  

        LX totez…

        0 0
        • Splinter  

          Aaa safra:)

          0 0
          • jecnak  

            Presto jsem si je ale vzal s tim, ze pak vymenim prevodnik(y) a za rok je zase soupnu na zimaka (kde jsou dnes LX).

            0 0
        • lubos  

          XTR stejne

          0 0
          • Splinter  

            Sakraaa.. A co Alivko?

            0 0
            • lubos  

              Nevim, ale jestli ma ocelove prevodniky, tak nejspis jeste hur :) Ze zkusenosti vim, ze dobre pily dela Truvativ. Take nejspis FSA a RaceFace.

              0 0
            • tomaasz  

              Alivko má ocelové převodníky, bohužel nejsou výměnné, ale najedeš na nich v pohodě 15000km.

              0 0
              • McBlacky  

                tak to nevim jak jsi na to přišel alivko maj výměný kliky, alespon do roku 2005 měly.

                BTW: plechový pily vydrží víc jak alu u shimana. mix altus, deore alivio všechny daly víc jak 10tkm a to jezdím řetezy tak 5tkm a pak je měním s kazetou a pily to přežijou.

                0 0
                • lubos  

                  No ja mam taky na ocelovom Deore najeto hodne, mozna i 10t. Jenomze, vetsina na jedne retezi. Uz po 1500km kdyz jsem dal novou retez , tak to na tom strednim prevodniku nebylo ok. Pak to sedlo a nebyl s tim uz problem. Ale radeji se nedivam jak vypada :)

                  0 0
    •  

      Džez nade vše!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.