• stumf

    Zdar lidi, jezdi nekdo na techto plastich??:…uvazuji ze si je koupim, jezdil sem na pythonech – perfektni az na cenu a najete kilometry, hned byly v haji, tak hledam neco rychleho,vaha do 600g a s trochu uspokojivou vydrzi, poradte! diky

    0 0
    • Meesha  

      racing ralphy! :-)

      0 0
    • Ascalabrus  

      Souhlas s Meeshou. Nebo Nobby Nic.

      Pythony má na kole brácha, jsem zvědavý, co mi o nich řekne.

      0 0
      • McBlacky  

        podle vzorku ty nobby nic budou něco jako albert s výškou vzorku jako ralf. Maj stejný rozhození figur 2;1;2 i podobnej tvar. takže ve finále dobrej grip, krátká životnost, rychlejší než ralf ale nebudou, takhle řídký vzorek bude vždy brzdit

        0 0
    • pepek  

      Mám ho už jen vpředu, vzadu jedině Ralph :-) Je pohodlnější a kupodivu nemá ani větší odpor. Akorát vpředu neřídí, tak proto vpředu Mičelin-máš pak pocit jistoty-jak s křídýlky.

      0 0
    • Daník  

      Přítelka ho má vpředu a spokojenost.Někdo psal, že se Mišelíny trhají, neviděl jsem.Jezdil jsem Ralphy loni a zvl v zatáčkách a mimo suchý povrch mi zrovna moc nedržely, takže zkusím M XCR Dry.Že by byl Ralph v 2,1 pohodlnější o tom bych diskutoval. Má výrazně vyšší doporučený minimální tlak než třeba Michelin či Python a nabušený docela drncá.

      0 0
      • pepek  

        Možná jsem to trochu zamlžil, Ralpha mám 2,25 (2,1 reálně) a Mičelin 1,9, takže částečně odvolávám, co jsem napsal.:-) To, že Mičelin drží líp je pravda, proto ta kombinace se mi zdá optimální, kolo je pak mírně přetáčivé a tak to má byť.:-)

        0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.