• tomoun

    Chlapci,potřebuji sehnat cyklocomputer CATEYE TOMO model CC-ST200.Je to starší typ,už se nevyrábí.Možná bych ho sehnal někde v zapadlém cyklo železářství v Horní-Dolní,nevím. Stačí mi jenom ten „budík“ s displayem.Kdyby se někomu válel pod postelí,protože přešel třeba na bezdrát,tak ho rád odkoupím.Pokud nebude poškrábanej

    0 0
    • jaradal  

      Já se přidávám! Pokoušel jsem uspět se stejnou věcí na tomto DF zhruba před měsícem, ale nezadařilo se… :-(

      Pokud bys dostal od někoho tip, nebo nabídku na dva, tak mi dej, prosím, vědět.

      Díky Jarda

      0 0
    • miki  

      takhle vypadá

      0 0
      • jaradal  

        hmmm slušný, ale vsadím se, že maká, ne? Pokud by o něj neměl zájem autor tohoto threadu, tak bych se Ti s dovolením ozval. Hoď mi, prosím do mailu kontakt a předpoklad ceny.

        Díky Jarda V.

        0 0
        • tomoun  

          Ten je moc zrasenej.To bych s odpůrkyní nevydržel.Je tvůj

          0 0
    • panacea1  

      mám ho doma i celou kabeláží vyjma magnetu…v dooost dobrým stavu a plně funkční…dyštak se ozvi na ICQ 290–113–077.

      0 0
    • jecnak  

      No mam ho taky, ale je malicko poskrabanej a se spravovanou kabelazi. Mas-li zajem tak se ozvi.

      Minimalne bych to ale zkusil jeste pres BAZAR.

      0 0
      • tomoun  

        Jestli se nedohodnu s panacea1,tak se ozvu.Díky kluci za pomoc

        0 0
      • jaradal  

        Ahoj. Přes bazar jsem to samozřejmě zkoušel, ale neuspěl. Jestli ho máš v lepším stavu než ten co se dá skouknout na fotce viz. výše, tak bych o něj stál. Ozvu se Ti do mailu.

        Díky J.

        0 0
    • Fody  

      a našiel by sa niekto, kto by mal zbytočnú kabeláž na tento cyklocomputer? Budik mam, som s nim spokojny ale kabelaz mi odisla.

      0 0
      • panacea1  

        kabeláž mám…ale myslim že už je opravovaná – letovaná.., bez magnetu do drátů, čidlo mám i s uchytem…

        0 0
      • panacea1  

        oprvuji..kabeláž mám a je NEOPRAVOVANÁ a v bezvadném stavu !!! včetně objímek a podložek na vidlici…jestli máš zájem, napiš mail.

        0 0
        • vixen  

          dobrý den,ještě asi nemáte po „letech“ ty dráty k CATEYE computer CC-ST200.??? :-) Hledám

          díky

          Vlaďka

          0 0
    • Marika88  

      Válí se mi na stole jeden TOMO XC, pouze budík, ve velmi dobrém stavu. Nechce ho někdo?

      0 0
      • 4.ever1  

        Dá se na tomto tachometru (CATAY CC-ST300) nastavit celkové ujeté kilometry. Vyměnil jsem baterií a teď tam nemůžu najít jak nastavit celkové ujeté kilometry.

        Našel jsem tam pouze změnu z km/h na mile/h + nastevení rozměrů kola (2155) + nastavení hodin.

        0 0
        • Crempa  

          mam pocit ze neda, ja to onehda resil pulsnim generatorem a 80km/h pres noc.. :-)

          0 0
          • Hornet  

            Určite sa nedajú tie kilometre dať naspäť, teda len len tak ako píše crempa :-) ale da sa s tým vybabrať :-D, keď rýchlo vymeníš batériu, tak údaje zostanú zachované, tak cca do 5sek. Mám dosť dlho HB-100(s pulzmetrom) a pri výmene baterie to tak robim:-)a funguje to.Na nových modeloch Cateye sa to už dá.

            0 0
          • 4.ever1  

            Popsal bys mi přesněji , jak jsi to teda provedl ?

            0 0
            • Hornet  

              Myslis tu vymenu baterky? alebo Crempov system?

              0 0
              • 4.ever1  

                Myslím Crempov system. Vyměnit baterii během 5 sec. nebude asi tak složité.

                0 0
            • Crempa  

              no hele bez generatoru pulsu kde si muzes nastavit frekvenci a stridu to pujde tezko, dal je potreba civka ktera nahradi pevnej magnet na kole, pripojis civku ke generatoru a prilozis k ni snimac z kola, nastavis spravnou frekvenci a uz jen koukas jak pribejvaj kilometry.. :-) (tohle je jeste celkem zjednoduseno, ten generator musi mit taky patricne vykonej vystup jinak je potreba nejakej spinaci vykonovej prvek pred tu civku)

              0 0
      • Jirka46  

        Ahoj. Mám zájem jenom o budík,který nabízíš.Kabeláž mám. Napiš prosím cenu a dohodnem se. Díky

        0 0
        • jIrI___  

          Nejsem si jistý, jestli by ho po těch šesti letech vůbec našla…

          0 0
    • dejdar  

      mám prodám 608970179

      0 0
    • dejdar  

      je jak novej prodám 608970179

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.