• jarda

    Všem co řešili problém s montáží computeru na vidlici Lefty – na stránkách http://www.korinekbikes.cz

    0 0
    • Pá-dlista1  

      Pouhych zbytecnych 19g. Nekde se plati za gramy dolu, jinde za gramy nahoru… se v tom vyznejte :)

      0 0
    • kovar  

      nehezký výrobek,pěkná cena, taková cannondaleovská

      0 0
      • tutite  

        to kovar. Je to prototyp. Bude se ještě dofrézovávat, komínek bude o 5 mm delší /pro majitele větších kotoučů/, snad i v černé barvě. Kovári, nabídni nějakou alternativu a pak Tvůj příspěvek budu brát.. Kolik z vás, co se k tomu vyjadřují, vlastní C-dale s Lefty? Nechte hodnocení na nich. Zdar.

        0 0
        • kovar  

          alternativa se dá vyrobit z domácích zásob a skoro zadarmo, podobných bazmeků jsem si musel vyrobit už dva kusy – držák na magnetické čidlo na zadní vidlici (bylo třeba čidlo posunout blíž špicím), a držák na computer na řidítka (computer má menší objímku než je průměr řidítek) – zrovna něco podobného by šlo použít i na lefty vidlici, vyfotím…časem. Prostě jdou udělat různé bazmeky, a není třeba za to vymáznout 1 litr, což tuto cenu považuju za mírně neslušnou.

          0 0
        • TinkTink  

          Musim souhlasit s kovarem – na toto naprosto v pohode postacuje treba objimka na sedlovku, ktera drzi blikacku – pokud by nestacil prumer, tak neni problem to prodlouzit ci upravit :) – dokonce tu mam takovy bazmek, ktery by sel pouzit presne na toto a krasne by se to pomoci toho vytahlo vys…

          Kdyz jsem ale videl tudle cenu, tak – dobrej marketingovej tah – zaplnuji mezeru na trhu :)

          0 0
        • TinkTink  

          Hele, jako uzivatel Leftyny to musis umet posoudit – mam takovej dotaz – proc to nacpali zepredu – jsem se zamyslel a jako optimalni misto vidim upevneni na srouby na kotouc (treba jeden + operka o vidli se zdrhovackou) – kdyz uz neco vyrvaret, tak todle by bylo fajn…a vytahnout to nad trmen…neslo by to? Nebylo by to aspon tak na rane…toto mi pripada pomerne subtilni…ber to pls jako otazku, ne jako utok.. :)

          0 0
      • Pá-dlista1  

        Ano kovari! Nech naplno zarit posledni svetlici ohnostroje marnosti! :)

        0 0
    • Freestyle MTBer  

      Aaaa tak to si delaji prdel ne s tou cenou.To si radsi priplatim sest stovek a koupim si cateye cordless ktery tam jde i bez takoveho hnusu.

      0 0
      • Vrci  

        Bereš mi to z klávesnice http://www.cateye.com/…wProduct.php?…

        0 0
        • pipinX  

          Cordless sem zkousel negdy v prosinci a nefungoval, snimac byl furt moc daleko od spice /magnetu/a zaroven moc blizko ke kotouci,asi by to chtelo nejak prodlouzit ale to mi prislo jako moc velka improvizace.Jinak mi to co nabízejí nepride zas tak spatne.Koukal jsem ze podobnou vecicku nabizeji v tzv. „cannondale stores“/odkazy na ne jsou na cannondale strankach/ a cena je od 30EUR do 49SFR. Pujdu se na to kouknout a uvidim. Cena je tedy myslim vzhledem k cene kola s lefty v pohode.

          0 0
          • Freestyle MTBer  

            Cordless funguje normalne akorat ho musis dat az dolu a magnet pripevnit na kotouc nebo ho k nemu zezadu prilepit

            0 0
          • Vrci  

            Ten comp co jsem na něj dával odkaz se nemontuje na předek, ale na zadní kolo.

            0 0
      • enjoy  

        ta cena neni nijak hrozna.treba to funguje i jako antiradar.takvahle krava musi mit nejaky dalsi skryty funkce:-)

        0 0
        • Freestyle MTBer  

          Jak jsem na to koukal tak zhora je to otevrene pokud je to zespod uzavrene tak mozna jako popelnik nebo meridlo srazkovych milimetru :-)

          0 0
    • Meesha  

      Resil to Confido a ten uz tu bohuzel neni…

      0 0
    • Dumbo  

      nechcem rypat ale nieco podobne sa tu uz preberalo vid tento link:

      http://www.bike-forum.cz/forum/forum.php?…

      nabuduce skuste hystoriu

      0 0
    • pipinX  

      Díky, koupil jsem vyzkoušel a SUPER !! Je fakt že litr se mi zdál moc, ale je to fakt pěkně udělaný a hlavně to drží. Měl jsem udělanou objímku z blikačky a 2× sem ztratil senzor od polaru /naštěstí vždycky zase našel/. Díky. Jinak těm co kritizujou – neni nic lehčiho než začít vyrábět za nižší cenu sami a ne jen kecat.

      0 0
      • kovar  

        no když máš volšový ruce,a nedokážeš si něco pořádného a zadarmo vyrobit sám, nezbývá než solit někomu jinému, šikovnějšímu:-)

        0 0
        • enjoy  

          v Kladne bydli spousta lidi s tvym pristupem:-).tolik tuzingu na autech jsem jeste nevidel.asi si to taky chteli udelat sami a lip:-) i tva merida je takova hezky vytuzingovana:-)

          0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.