• DW6

    Žádám dobrou duši o finanční výpomoc…logo na drese,autě,in­ternetu,akcích týmu apod.Objedu cca 40–50závodů..část ČP silnice,MT,XC,větší maratony,MS v Saalbachu apod.

    0 0
    • Manas  

      Skoro bys mel lepsi obeslat kramy spolu s vysledky za lonskou sezonu. Pripadne obejit firmy v tvem meste/kraji. To ma vetsi vysledek nez tento „vykrik do tmy“. Pokud jsi tamty moznosti jiz vycerpal, nezbyva nez poprat hodne stesti, ale je to velka nahoda.

      0 0
      • Manas  

        Jo jeste finance je velky problem. Vyrazne lepsi sance je ziskat cokoliv jineho se slevou. Prachy ti nikdo jen tak neda. To bys musel jezdit jak Andy.

        0 0
    • Radek Broz  

      Rovnmou te ujistuju, ze takhle nemas sanci. I primo u firem je sance pramala pokud to nejsou nejaky tvy kamosi.

      0 0
      • luCas  

        I pokud mas spickovy vysledky tak to pujde tezko. Ono vubec sehnat sponzory pro cyklistiku je nadlidskym ukolem. Snad jen ze bys mel zname na vysokych mistech v prosperujicich firmach..:-)Ale preju hodne stesti pri hledani.

        0 0
        • Radek Broz  

          Ja vim – me to rikat nemusis;-) Par let se v tom pohybuju. I na zavod je to obtizny a ten je podle me pro sponzory zajimavejsi, nez podpora nejakejch jezdcu.

          0 0
      • Manas  

        To sem myslel tim ve svym meste/kraji.

        0 0
    • rarášek1  

      Naivko, všichni co jsou na B-F potřebují sponzora. Za druhé, rok má 52 týdnů, tak mi řekni, který den pojedeš dva závody!

      0 0
      • Meedja  

        Teda nevim jak jezdi on, ale zavodu je mraky. Kdyz objede v sobotu i v nedeli zavod a obcas neco prihodi v tydnu…nejdriv premyslej a pak neco pis.

        0 0
        • juli  

          Vyzkousel jsi si nekdy takovy napor? Dovedes si predstavit 40 zavodu za rok, tedy spise v sezone zajet tak abys byl nejhur TOP 20? Sponzor je ten ktery chce byt za svy prachy videt. 135 misto ho vubec nezajima. Jinak shanej mecenase.

          0 0
        • rarášek1  

          Kolik si myslíš že bude profesionálů startovat v českém poháru v sobotu na XC a v neděli v půlmaratonu. Člověče, leda že by objížděl jen hnojáky a na to mu nikdo peníze nedá. Sponzoruji kluky tím, že jim servisuju kola zadarmo, materiál za nákupku. A protože jezdím po českém poháru, tak vím co je možné a co ne. …nejdřiv přemýšlej a pak piš.

          0 0
          • petebike  

            jo to by ses divil kolik jde kvalitne objet zavodu za rok, kor kdyz jezdit silnici, jak pise, silnice je fakt vyborna priprava na mtb

            0 0
            • juli  

              Co je podle tebe kvalitne? Pokud se nepletu tak tam psal takovy rozsah disciplin, ze tezko soudit kterou bere jako hlavni. Mas pravdu silnice je fakt dobra na najizdeni kilaku.

              0 0
              • petebike  

                kavlitne? no to je hodne relativni, ja budu treba hodne nastvanej kdyz zajedu dlouhy krale a budu celkove pres 50 :-(, a pro nekoho je to uspech, takze je to dost relativni, nekomu to staci a nekomu ne, to same je u sponzoru…

                0 0
                • rarášek1  

                  U mě bys neuspěl! Ti co skončí hůř než 25. si umyvají kolo sami.:-)

                  0 0
                  • petebike  

                    vidis a memu sponzoru to stacilo pro dalsi podporu, je to vsechno jen o tom jak to podas

                    0 0
                    • juli  

                      Takoveho „sponzora“ si hyckej. On to ale neni sponzor v pravem slova smyslu. Ten tvuj neocekava, ze by se mu vratilo co do tebe vrazil.

                      0 0
                      • petebike  

                        tak jasne stejne z 80 procent do toho cpu sam :-(, driv bylo lip, ale to uz je minulost, ted jsem rad za kazdou kacku…

                        0 0
                  • DW6  

                    A komu pak myješ ty kola?Celkově na Králi v první padesátce je už slušný výsledek..to už člověk myslí s kolem trochu vážně.

                    0 0
                    • petebike  

                      i vitez si kolo meje sam :-)

                      0 0
                      • ddd - andy  

                        O tom mi chvili povidej.. :-) Jinak ja mam letos v planu komplet CP-DH, XC, par CP 4X, nektery maratony, sem tam nejakej XC poutak, lokalni DH a FR akce a DH v Rakousku a Nemecku a na jare mozna treninkove neco silnice..

                        0 0
    • juli  

      Jo tak 45–50 zavodu. S jakymi ambicemi? A tvoje sportovni curiculum vitae?

      0 0
      • DW6  

        Tak,každopádně to objet lze i s úspěchy,zatím mám v plánu 42závodů,je tam Lopatárna,pár etapáků,Masters liga u Roudnice-stř+čtvrtek,c­yklokros apod,mám i některý víkend volný.Loni jsem objel 36 závodů a díky výsledkům jsem si sehnal dva sponzory.Obeslal jsem asi 50firem,dvě se ozvaly.K naiv­ce:najde jen ten,kdo se hledá.Tímto dotazem jsem to tu nechtěl rozhádat,ale jen se zeptat.

        0 0
        • Manas  

          V tom pripade to neni zly, nicmene sam uvidis. Tady se moc firem nepohybuje … ale za zeptani clovek nic neda :-)

          0 0
        • juli  

          Hele kazdopadne si myslim, ze nejlepsi je si najit nejaky slusne postaveny cyklo oddil s financnim zazemim, kde budes napriklad na zavody jezdit kolektivne, tim se snizi naklady na dopravu a jeste spousta dalsich veci pak vychazi levneji-material, obleceni… No a k tomu poctu zavodu asi tolik. Pri poctu zavodu, ktere uvadis mi to vychazi na 1,2 zavody tydne v aktivni sezone. Kazdy zavod jedes naprosto naplno, abys mel vysledek, Kdy potom trenujes a regenerures? Jsi -li velmi odolny jedinec, tak ten zaber zvladnes-sezonu, mozna dve,tri a pak s tim seknes, nebo umres. No a hlavne, co je pro tebe sponzor? Osoba, ktera ti da 4 pneumatiky, nebo 300 tisic? Jestli se chces motat po zavodech ve strednich cechach, tak ti staci nekolik ctyr gumovych a jsi v poho. Takove dozajista s jistou davkou drzosti sezenes. Pokud ovsem chces CP a dokonce MS, tak musis mit uspesnou zavodni historii, nebo kliku od hajzlu.

          0 0
          • DW6  

            Neříkám,že nemám špatný tým,to ne!Ale není na tom tak,aby se proplácelo vše.Se sponzory po materiální stránce jsem spokojen!!Jde mi třeba o částečné proplacení benzinu…Saalbach je pouze amaterské MS.

            0 0
        • vozejk  

          no jestli beres lopatarnu jako zavod…tak to tech zavodnich dnu mam mozna mnohem vic…

          0 0
    • petebike  

      no ono nahodou, kazdej pokus je dobrej, Sava sehnala taky sponzora na bikechallange a nestalo to mnoho – jen napsat mail na spravny misto, ja mam taky osobni sponzory – jen proste vedet za kym jit a jak to hlavne podat a prodat i svoje vysledky a snazeni !

      0 0
    • Sirenna  

      Se sponzorama je to tezky, ale co udelat nejaky portfolio s vysledkama a fotkama a zeptat se treba eventuelne na nejaky sportovni vystave ( Sportprag, SportLife)? Musis je necim zaujmout, byt pro ne zajimavym :) Ja vim, ze se mi o tom keca dobre, protoze holek ve sjezdu moc neni, ale je to i pro me tezky. Taky jim musis neco nabidnout, kam umistis loga a tak, cim vic pro ne mas, tim snadneji to pujde.....proste budou chtit byt videt a to vsude ;)

      0 0
    • pelhrimov  

      Pokud Tvůj web má minimálně 100.000 impresí měsíčně, tak s obrovským štěstím a občas nějakou tisícovku by to hodit mohlo, trvale ne. Takto je ten dnešní svět krutý, hotové peníze nikdo hned tak nedá

      0 0
    • Meesha  

      prachy nedostanes urcite…

      0 0
    •  

      666er for ever!

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.