• enjoy

    jednoduchy dotaz.. ovsem odpoved nevim jestli budete znat,uvidime..:-). docela rad bych ospravedlnil koupi novych kotoucu na hopy tim,ze bych dal ty stare na 525ky,ktere ted kupuju na druhy kolo. myslite ze to bude fungovat? ja vim,zjistim to sam:-),ale jsem zvedavej uz ted:-)

    0 0
    • CZiko  

      abych se přiznal, tak jsem toho pochopil víc z nadpisu než z textu:-)

      0 0
    • Jogador  

      Takže, pro nás hloupé, máme tu otázku, jestli bude fungovat kotouč od HOPE na shimanech M525. Jerstli to bude brzdit a tak…

      0 0
    • Smazaný účet  

      a proc by to nemelo fungovat ????

      0 0
    • CZiko  

      no fakt nevim, proč by to nemělo fungovat:-)

      0 0
    • Radek Broz  

      Proc myslis, ze by to nemelo jit?

      0 0
      • enjoy  

        chtel jsem hlavne vedet jak jsou na tom tloustky tech kotoucu..

        0 0
        • Radek Broz  

          Ja myslim, ze to bude stejny. Teda minimalne to nebude o tolik jiny, nez o kolik se to zmeni opotrebenim.

          0 0
          • enjoy  

            takze jo,diky.ted uz jenom premluvit skareba aby udrzel 180mm kotouc:-))

            0 0
            • black.horse  

              heh, přemluvíš ho leda baseballkou:-)

              0 0
              • enjoy  

                ach jo:-/.tak teda ne.

                0 0
                • Radek Broz  

                  Ja bych se toho nebal – rozdil mezi 160 a 180 neni az tak dramatickej.

                  0 0
                  • enjoy  

                    dobre:-).nechci tu z toho delat reseto:-),proste nemam zkusenosti se skarebem a kotoucema,vzdycky jsem si z nej delal srandu a ted chci aby udrzel 180mm kotouc kterej hybe i s vanillou:-). no uvidim:-)

                    0 0
                    • Radek Broz  

                      No ja se Scarebem sice taky zkusenosti nemam;-), ale podle me by to nemelo zase tak vadit.

                      0 0
                      • black.horse  

                        co sem viděl Skareba v akci, tak tomu by uškodil i 5mm kotouč, to není vidle, ale párátko… na to maximálně Véčka nebo brzdit na pekaře:-)

                        0 0
            • fousac  

              sem myslel, ze kotouc drzi na nabe, nikoliv na vidlici…

              0 0
        • Jogador  

          Myslim, že se deorka nastaví na šířku kotouče, který tam je. Ale jde o výšku brzdné plochy, která ale bude jiná což vůbec nevadí, snad…

          0 0
    • cabbage  

      Proc myslis, ze by to melo fungovat?;

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.