• revish

    Cau bikerstvo, chtel bych vedet jestli bude tenhle presmyk chodit s retezem na osmikolo, jestli to nebude nekde sktat a tak

    0 0
    • preacher  

      bude…

      0 0
    • vlk  

      bude to chodit zcela bez problémů, Já to momentálně s řetězem na 8 kolečko vozím.Nikde nic neškrtá a to využívám občas veškeré kombinace a to i křížení. Seřizuje se mnohem lépe než shimano, chodí to lépe než shimano. Zcela bezproblémový. Jediný problém, v místě objímky má mnoho rámů navářku na košík, Já ji musel zpilovat.

      Vřele doporučuji.

      0 0
      • RUR  

        Naprostý souhlas, tenhle komponent mám opravdu rád. je to pevné primitivní a neškrtá to skoro nikdy.

        0 0
    • Andrzej  

      kdyz uz tu probirate tenhle presmyk, tak se zeptam, jestli s nim nema nekdo zkusenosti na ramu s hodne strmym sedlovym uhlem. mam skoro 74° a deore je celkem problem seridit. ted sem si poridil sram a chci vedet, co mne ceka…

      0 0
      • juli  

        Vlastni zkusenost nemam, ale rozmezi uhlu doporucene manualem Sramu pro oba jeho smyky standartnich 66°-69°, tedy jako u Shimana. Takze pokud byl problem se Shimanem, Sram to asi taky neuchodi :(

        0 0
        • Andrzej  

          no ono to chodi, akorat po namontovani sem se celkem divil… je to dost natesno(na malem taliri a mensich pastorcich je retez hrozne blizko spodni casti voditka presmyku). tak jenom doufam, aby to s tim sramem nebylo horsi(jestli nekdo rekne ze jo, tak ho ani nebudu montovat…)

          0 0
          • Tondach  

            Nadšení je na místě chlapci,ale…S řa­zením Shimano na polohy-8 seřídíte s odřenýma ušima,9 prakticky nikdy.SRAM využívá prakticky bezvýhradně na L rukojeti microindex,tam tedy NO problem.Jinak mám s ním 1 sezonu za sebou,bez výhrad. POZOR při montáži-opatrně dotahovat objímku,už jsem viděl i rozlomenou.Ten čep je velmi tenký,SHIMANO v tomhle směru snese mnohem více.A reklamace u firmy Žitný? Není šance.

            0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.