• moratii

    Mam ne vyber mezi dvou vypletama…bud Mavic Crossmax XL a nebo bych poskladal vyplety – naby FRM FL-M Pro,rafky Sun Ringle UFO a draty DT asi revolution… Mavic vazi 1615g a ty FRM vyjdou na cca 1310g…jake vybrat?Bike je FRM i s predstavcem,se­dlovkou,ridit­ky…jo a zbytek bez Shimana…Co vybrat?Cenove vyjdou kola oboje kolem 9tis.Kc – jinak jsou na vecka.Pripadne kdybyste vedeli jeste o nejake variante…diky

    0 0
    • kesu  

      ja mam rad maviky takze bych vzal ty ale ted sem se koukal po spinergy a ty taky nevypadaj spatne ale nevim kdo je dovazi http://www.spinergy.com/mountain.htm

      0 0
    • Vilém  

      Uz jen kvuli tomu ze Crossmaxu je trosku moc bych bral FRM.

      0 0
      • moratii  

        Jj,to si taky rikam…) myslim ze by se tam vice hodila klasika…28 dratu v radialu v predu…jinak Spinergy bych tak bral,ale nikdo je nedovazi…

        0 0
      • enjoy  

        by me zajimalo kde zijes ze jich vidas tolik:-).asi jako RBcek jich je vid?:-).ale hlavne ze je taky skoro vubec nevidam:-)

        0 0
    • Tomcat  

      Při rekonstrukci mýho XC jsem spoléhal na CrossLand ,ale po tom co jsem se přesvěčil o nutnosti mít o tom ráfku UTS pásku tak je nechci.

      Má někdo tip na do ČR se dovážející komplet výplety?

      • určení XC/enduro
      • ná véčka
      • keramické boky

      Osobně sem už nic nenašel.

      0 0
      • Tomcat  

        No jak procházím Net tak se toho moc nezměnilo. Všichni mají všechno > pak k z toho je na objednávku > do 14dnů > a nakonec čekámena dodavatele.

        No slevil sem z keramiky , ale moc mi to menepomohlo . Jediný co je na trhu jsou CrossRide a Shimano a to teda ne.

        Proč už nejde sehnat něco jako ROLF :-( , těch pár továrních výpletů co je na trhu je pěkně těžkých, nebo mají děsně měký ráfek (Rodi, Amrosio, Rigida, Remerks)

        Napadá někoho nějaký rozumný střed, takže žádný FMR , American Clasik atd......

        0 0
    • Palba  

      Nevite kolik budou stat a vazit novy XTR 07 V-ckovy kola??

      0 0
      • Meesha  

        diskovy budou prej kolem 17, tak bych rek ze rafkovy nebudou o moc jinde. Vaha je snad 1520g. Jenze se zatim nevi kdy to bude. :-( Kola by prej ale meli bejt driv nez ostatni…

        0 0
      • kubad  

        Cena asi nebude nižší než u modelů 2005/2006 zakže mooc vysoko. A já nemám konusi rád.

        0 0
    • Pinocio  

      Maxi budou z dálky vypadat líp:-) ale je fakt, že je to mnohem používanější než ta druhá varianta, u které bych ti moc nedoporučoval ty UFA, strašně rychle se probrzdily.

      0 0
    • kubad  

      Ty FRM schvaluju lehké tuhé rychlé, ale asi bude mnohem víc problémů s pevností a údržbou. si bych radši vzal Ty CrossMaxi se to sázka na jistotu. Mám SL-ka a spokojenost. Jinak budou dobře sloužit oboje, takže chybu neuděláš.

      0 0
    • luke99  

      Čaute začínaj mě zlobit ložiska v kolech co byly origo ke kolu (Fulcrum Red44 27,5") a přemýšlím že bych to vzal z gruntu a pořídil rovnou celý výplety.(DT swiss XR 331, ZTR Crest,…)

      Akorát bych potřeboval poradit jaký. Využití převážně na MTB maratony sem tam nějaké rychlebky , moc je nešetřím ale zas mám jen 65Kg.

      Nejvíc by mě bodlo doporučení na někoho ze Zlínského kraje kdo to zaplétá na „míru“.

      Požadavek samozřejmě nízká váha(1500–1600g) ale ne za cenu že to budu co chvíli centrovat.

      0 0

Nová reakce na zakládající

Pro zobrazení diskuse se prosím přihlaste nebo zaregistrujte.